52093 otázok a 176341 odpovedí na 521 stranách.
(100 otázok na stranu)
Strana č.
< späť
tam >
Zuby
(216x, 234, zo dňa 04.03.2008)
po liecbe endometriozy
(180x, barbora, zo dňa 04.03.2008)
Re: po liecbe endometriozy
(158x, dada, zo dňa 04.03.2008.)
Re: po liecbe endometriozy
(162x, barbora, zo dňa 04.03.2008.)
Re: po liecbe endometriozy
(161x, dada, zo dňa 04.03.2008.)
žlté teliasko
(192x, eva , zo dňa 04.03.2008)
Niečo navyše v oblasit genitálii?
(527x, jana, zo dňa 04.03.2008)
Re: Niečo navyše v oblasit genitálii?
(419x, Majka, zo dňa 04.03.2008.)
Re: Niečo navyše v oblasit genitálii?
(395x, jana, zo dňa 04.03.2008.)
Re: Niečo navyše v oblasit genitálii?
(380x, Mia, zo dňa 04.03.2008.)
Re: Niečo navyše v oblasit genitálii?
(289x, jana, zo dňa 05.03.2008.)
Re: Niečo navyše v oblasit genitálii?
(265x, katka, zo dňa 04.03.2008.)
Re: Niečo navyše v oblasit genitálii?
(313x, Max, zo dňa 05.03.2008.)
Re: Niečo navyše v oblasti genitálii?
(312x, jana, zo dňa 05.03.2008.)
Re: Niečo navyše v oblasit genitálii?
(294x, Jana, zo dňa 05.03.2008.)
Re: Niečo navyše v oblasti genitálii?
(332x, Mia, zo dňa 05.03.2008.)
Re: Niečo navyše v oblasti genitálii?
(286x, Max, zo dňa 05.03.2008.)
Re: Niečo navyše v oblasti genitálii?
(250x, jana, zo dňa 05.03.2008.)
Re: Niečo navyše v oblasit genitálii?
(258x, Mia, zo dňa 05.03.2008.)
Re: Niečo navyše v oblasti genitálii?
(215x, Majka, zo dňa 05.03.2008.)
Znížená činnosť šťítnej žlazy
(351x, Tereza, zo dňa 04.03.2008)
Re: Znížená činnosť šťítnej žlazy
(305x, Majka, zo dňa 04.03.2008.)
Re: Znížená činnosť šťítnej žlazy
(259x, katka, zo dňa 04.03.2008.)
užívanie liekov pred otehotnením
(212x, Jana, zo dňa 04.03.2008)
Re: užívanie liekov pred otehotnením
(166x, dada, zo dňa 04.03.2008.)
zltkaste a hlienovite spermie
(332x, jozo brankovsky, zo dňa 04.03.2008)
Re: zltkaste a hlienovite spermie
(520x, Vlado, zo dňa 04.03.2008.)
Re: zltkaste a hlienovite spermie
(512x, jozo brankovsky, zo dňa 04.03.2008.)
Re: zltkaste a hlienovite spermie
(694x, Ján, zo dňa 04.03.2008.)
Re: zltkaste a hlienovite spermie
(471x, Roman, zo dňa 04.03.2008.)
Re: zltkaste a hlienovite spermie
(559x, Ján, zo dňa 04.03.2008.)
vlozky pod pazuchy proti poteniu
(2742x, Kika, zo dňa 04.03.2008)
Re: vlozky pod pazuchy proti poteniu
(1965x, aa., zo dňa 04.03.2008.)
Re: vlozky pod pazuchy proti poteniu
(947x, nina, zo dňa 04.03.2008.)
Re: vlozky pod pazuchy proti poteniu
(1112x, Kika, zo dňa 04.03.2008.)
Re: vlozky pod pazuchy proti poteniu
(1660x, aa., zo dňa 04.03.2008.)
Re: vlozky pod pazuchy proti poteniu
(1983x, kaja, zo dňa 04.03.2008.)
Re: vlozky pod pazuchy proti poteniu
(867x, Petra, zo dňa 04.03.2008.)
Re: vlozky pod pazuchy proti poteniu
(767x, Kika, zo dňa 04.03.2008.)
ochlpenie
(336x, maroš, zo dňa 04.03.2008)
Re: ochlpenie
(270x, j., zo dňa 04.03.2008.)
Re: ochlpenie
(230x, maroš, zo dňa 04.03.2008.)
Re: ochlpenie
(231x, kaja, zo dňa 04.03.2008.)
tachykardia a extrémne potenie
(458x, michaela, zo dňa 04.03.2008)
Predčastný pôrod?
(229x, Liliana, zo dňa 04.03.2008)
Žalúdok, pažerák
(2466x, P.Bunovsky, zo dňa 04.03.2008)
bolest na hrudi a pri hrudi
(303x, Vlado, zo dňa 04.03.2008)
Re: bolest na hrudi a pri hrudi
(238x, Ján, zo dňa 04.03.2008.)
Predstava, alebo chtíč
(752x, Iva, zo dňa 04.03.2008)
Re: Predstava, alebo chtíč
(212x, nina, zo dňa 04.03.2008.)
krvavý výtok
(400x, Tara, zo dňa 03.03.2008)
Re: krvavý výtok
(325x, Juraj, zo dňa 03.03.2008.)
Re: krvavý výtok
(293x, Tara, zo dňa 03.03.2008.)
Re: krvavý výtok
(282x, zyves, zo dňa 03.03.2008.)
Re: krvavý výtok
(278x, Tara, zo dňa 03.03.2008.)
Re: krvavý výtok
(313x, zyves, zo dňa 03.03.2008.)
Re: krvavý výtok
(387x, Tara, zo dňa 03.03.2008.)
Re: krvavý výtok
(422x, zyves, zo dňa 03.03.2008.)
Re: krvavý výtok
(651x, Tara, zo dňa 04.03.2008.)
hodnoty ALT?
(368x, horse16, zo dňa 03.03.2008)
Re: hodnoty ALT?
(399x, j., zo dňa 03.03.2008.)
Re: hodnoty ALT?
(358x, horse16, zo dňa 03.03.2008.)
Re: hodnoty ALT?
(437x, jana, zo dňa 04.03.2008.)
Re: hodnoty ALT?
(364x, horse16, zo dňa 04.03.2008.)
strach v deskom veku
(412x, Denny, zo dňa 03.03.2008)
Re: strach v deskom veku
(359x, Max, zo dňa 04.03.2008.)
Re: strach v deskom veku
(271x, katka, zo dňa 04.03.2008.)
Re: strach v deskom veku
(216x, ivuskaaa, zo dňa 04.03.2008.)
Re: strach v deskom veku
(239x, jarmila, zo dňa 04.03.2008.)
NEGAt, TEST uz po 5 dni oplodneni... moze byt 100%
(437x, sasa, zo dňa 03.03.2008)
Re: NEGAt, TEST uz po 5 dni oplodneni... moze byt
(363x, j., zo dňa 03.03.2008.)
Re: NEGAt, TEST uz po 5 dni oplodneni... moze byt
(269x, sasa, zo dňa 06.03.2008.)
Re: NEGAt, TEST uz po 5 dni oplodneni... moze byt
(348x, dada, zo dňa 04.03.2008.)
Re: NEGAt, TEST uz po 5 dni oplodneni... moze byt
(200x, maja, zo dňa 04.03.2008.)
Re: NEGAt, TEST uz po 5 dni oplodneni... moze byt
(453x, sasa, zo dňa 04.03.2008.)
Re: NEGAt, TEST uz po 5 dni oplodneni... moze byt
(294x, dada, zo dňa 05.03.2008.)
Re: NEGAt, TEST uz po 5 dni oplodneni... moze byt
(250x, nika, zo dňa 05.03.2008.)
Strojček a zuby bez nervov
(179x, exxww, zo dňa 03.03.2008)
Mozog a Magnetická rezonancia
(399x, Janka, zo dňa 03.03.2008)
Re: Mozog a Magnetická rezonancia
(485x, Martina, zo dňa 03.03.2008.)
Re: Mozog a Magnetická rezonancia
(416x, Janka, zo dňa 04.03.2008.)
silne bolesti neznameho povodu
(601x, Stano, zo dňa 03.03.2008)
Re: silne bolesti neznameho povodu
(571x, Martina, zo dňa 03.03.2008.)
Re: silne bolesti neznameho povodu
(610x, Stano, zo dňa 03.03.2008.)
Re: silne bolesti neznameho povodu
(401x, j., zo dňa 03.03.2008.)
Re: silne bolesti neznameho povodu
(328x, xanti_pa, zo dňa 04.03.2008.)
Kvasinky? Mykoza?
(436x, jaja, zo dňa 03.03.2008)
Re: Kvasinky? Mykoza?
(424x, nnina, zo dňa 03.03.2008.)
Menštruácia nie je ani po vyvolaní
(386x, Janka, zo dňa 03.03.2008)
Re: Menštruácia nie je ani po vyvolaní
(463x, majka, zo dňa 03.03.2008.)
Re: Menštruácia nie je ani po vyvolaní
(450x, sasa, zo dňa 03.03.2008.)
Re: Menštruácia nie je ani po vyvolaní
(331x, aa., zo dňa 04.03.2008.)
Chronická bolesť chrbta
(376x, Barbora, zo dňa 03.03.2008)
Re: Chronická bolesť chrbta
(407x, laila, zo dňa 03.03.2008.)
Re: Chronická bolesť chrbta
(325x, Barbora, zo dňa 03.03.2008.)
Re: Chronická bolesť chrbta
(273x, kristína, zo dňa 03.03.2008.)
prekonat depresiu, strach?
(764x, tibalt, zo dňa 03.03.2008)
Re: prekonat depresiu, strach?
(438x, LENA, zo dňa 03.03.2008.)
Re: prekonat depresiu, strach?
(343x, Eva, zo dňa 03.03.2008.)
Re: prekonat depresiu, strach?
(309x, j., zo dňa 03.03.2008.)
Re: prekonat depresiu, strach?
(290x, sasa, zo dňa 03.03.2008.)
nepríjemný tlak v uchu
(317x, slavka, zo dňa 03.03.2008)
Re: nepríjemný tlak v uchu
(302x, anna, zo dňa 04.03.2008.)
tlak v bruchu
(411x, tea, zo dňa 03.03.2008)
Re: tlak v bruchu
(286x, zyves, zo dňa 03.03.2008.)
Re: tlak v bruchu
(239x, tea, zo dňa 04.03.2008.)
poradte liecitela
(319x, martin, zo dňa 03.03.2008)
Re: poradte liecitela
(329x, majka, zo dňa 03.03.2008.)
Re: poradte liecitela
(370x, Martin, zo dňa 03.03.2008.)
Re: poradte liecitela
(304x, majka, zo dňa 04.03.2008.)
Ťažká depresia
(965x, Miroslav, zo dňa 03.03.2008)
Re: Ťažká depresia
(414x, miša, zo dňa 03.03.2008.)
Re: Ťažká depresia
(492x, Simi, zo dňa 06.03.2008.)
Re: Ťažká depresia
(368x, j., zo dňa 06.03.2008.)
Re: Ťažká depresia
(186x, Diana, zo dňa 08.03.2008.)
Re: Ťažká depresia
(228x, Simona, zo dňa 08.03.2008.)
Re: Ťažká depresia
(211x, Kaya, zo dňa 09.03.2008.)
Re: Ťažká depresia
(269x, ZUZKA, zo dňa 09.03.2008.)
caste mocenie bolestive semeniky bolesti krizov
(354x, juro, zo dňa 03.03.2008)
Re: caste mocenie bolestive semeniky bolesti krizo
(296x, Ján, zo dňa 03.03.2008.)
migrena
(312x, katka, zo dňa 03.03.2008)
Re: migrena
(364x, EDUSAN - lekár / komentár, zo dňa 03.03.2008.)
spavosť
(203x, Irena, zo dňa 03.03.2008)
CT a kojenie
(304x, Henrieta, zo dňa 03.03.2008)
Re: CT a kojenie
(271x, Inga, zo dňa 03.03.2008.)
Ovčie kiahne
(2630x, Zuzana, zo dňa 03.03.2008)
Re: Ovčie kiahne
(1160x, Katarína, zo dňa 03.03.2008.)
Re: Ovčie kiahne
(1290x, Ján, zo dňa 03.03.2008.)
Re: Ovčie kiahne
(985x, Miriam, zo dňa 22.04.2009.)
Otazka pre gynekologa - ochlpenie
(477x, Zlatka, zo dňa 02.03.2008)
Re: Otazka pre gynekologa - ochlpenie
(467x, laura, zo dňa 02.03.2008.)
Re: Otazka pre gynekologa - ochlpenie
(457x, Zlatka, zo dňa 02.03.2008.)
Re: Otazka pre gynekologa - ochlpenie
(443x, laura, zo dňa 03.03.2008.)
Re: Otazka pre gynekologa - ochlpenie
(292x, j., zo dňa 03.03.2008.)
Re: Otazka pre gynekologa - ochlpenie
(250x, Majka, zo dňa 03.03.2008.)
MUDr. Gleso - gynekológ
(398x, jana, zo dňa 02.03.2008)
Rtg a zmeny DNA
(170x, A., zo dňa 02.03.2008)
Antikoncepcia a Antidepresiva
(242x, KATICA, zo dňa 02.03.2008)
bolest na vnutornej strane prs,hrudna kost
(563x, Daniela, zo dňa 02.03.2008)
celulitída
(359x, Diana, zo dňa 02.03.2008)
Re: celulitída
(465x, j., zo dňa 02.03.2008.)
Re: celulitída
(330x, Diana, zo dňa 02.03.2008.)
Re: celulitída
(434x, Diana, zo dňa 02.03.2008.)
Re: celulitída
(302x, j., zo dňa 03.03.2008.)
choroba alebo otrava
(231x, jozef, zo dňa 02.03.2008)
alergia na mliečne výrobky....
(259x, Diana, zo dňa 02.03.2008)
Re: alergia na mliečne výrobky....
(280x, Zuzana, zo dňa 02.03.2008.)
Re: alergia na mliečne výrobky....
(283x, Diana, zo dňa 02.03.2008.)
Znova:o) praskajúca sánka
(309x, Adela, zo dňa 02.03.2008)
Kašlem po cvičení
(377x, Lenka, zo dňa 02.03.2008)
Re: Kašlem po cvičení
(383x, j., zo dňa 02.03.2008.)
Re: Kašlem po cvičení
(547x, Lenka, zo dňa 02.03.2008.)
Re: Kašlem po cvičení
(295x, Lenka, zo dňa 03.03.2008.)
Re: Kašlem po cvičení
(213x, gabriela, zo dňa 03.03.2008.)
rezistencia na lieky - pre MUDr.Klucha, dakujem
(159x, katarina, zo dňa 02.03.2008)
Hormonálna porucha?
(351x, Kika, zo dňa 02.03.2008)
Re: Hormonálna porucha?
(235x, kika, zo dňa 29.03.2008.)
zavraty
(280x, Milka, zo dňa 02.03.2008)
Na ake pomocky ma narok
(408x, IVA, zo dňa 02.03.2008)
Re: Na ake pomocky ma narok
(541x, Samanta, zo dňa 02.03.2008.)
Re: Na ake pomocky ma narok
(315x, IVA, zo dňa 02.03.2008.)
Re: Na ake pomocky ma narok
(371x, Samanta, zo dňa 02.03.2008.)
nohy
(451x, bobik, zo dňa 02.03.2008)
Re: nohy
(275x, Marta, zo dňa 02.03.2008.)
Re: nohy
(279x, j., zo dňa 02.03.2008.)
Bolesť hrdla, teplota
(350x, Dana, zo dňa 01.03.2008)
Re: Bolesť hrdla, teplota
(367x, K., zo dňa 01.03.2008.)
Vnútorný nepokoj - momentáln ťažšie obdobie
(1936x, Tinus, zo dňa 01.03.2008)
Re: Vnútorný nepokoj - momentáln ťažšie obdobie
(848x, Perla, zo dňa 01.03.2008.)
Re: Vnútorný nepokoj - momentáln ťažšie obdobie
(821x, Tinus, zo dňa 01.03.2008.)
Re: Vnútorný nepokoj - momentáln ťažšie obdobie
(798x, Perla, zo dňa 01.03.2008.)
Re: Vnútorný nepokoj - momentáln ťažšie obdobie
(498x, j., zo dňa 01.03.2008.)
Candimin
(576x, Luba, zo dňa 01.03.2008)
Re: Candimin
(824x, majka, zo dňa 03.03.2008.)
sánka
(690x, Jana, zo dňa 01.03.2008)
Re: sánka
(323x, kristina, zo dňa 01.03.2008.)
Re: sánka
(326x, SLAVA, zo dňa 01.03.2008.)
Re: sánka
(421x, Majka, zo dňa 01.03.2008.)
Re: sánka
(340x, j., zo dňa 01.03.2008.)
Re: sánka
(311x, k., zo dňa 02.03.2008.)
točenie hlavy
(560x, barbora, zo dňa 01.03.2008)
Analny sex
(1072x, Nataa, zo dňa 01.03.2008)
Re: Analny sex
(959x, Ján, zo dňa 01.03.2008.)
Re: Analny sex
(714x, Nataa, zo dňa 01.03.2008.)
Re: Analny sex
(538x, jana, zo dňa 20.10.2008.)
Re: Analny sex
(478x, Max, zo dňa 20.10.2008.)
Re: Analny sex
(810x, j., zo dňa 01.03.2008.)
Re: Analny sex
(618x, Nataa, zo dňa 01.03.2008.)
Re: Analny sex
(847x, Max, zo dňa 01.03.2008.)
Re: Analny sex
(641x, j., zo dňa 02.03.2008.)
injekcia do svalu
(363x, Lenka, zo dňa 01.03.2008)
Re: injekcia do svalu
(477x, Katarina, zo dňa 01.03.2008.)
Re: injekcia do svalu
(456x, Lenka, zo dňa 01.03.2008.)
Re: injekcia do svalu
(644x, aa., zo dňa 01.03.2008.)
Re: injekcia do svalu
(497x, Marta, zo dňa 02.03.2008.)
Prosim o radu - chrasta na predkožke
(686x, Gabika, zo dňa 01.03.2008)
Re: Prosim o radu - chrasta na predkožke
(542x, j., zo dňa 01.03.2008.)
Re: Prosim o radu - chrasta na predkožke
(498x, Gabika, zo dňa 01.03.2008.)
Re: Prosim o radu - chrasta na predkožke
(595x, j., zo dňa 01.03.2008.)
Re: Prosim o radu - chrasta na predkožke
(481x, Gabika, zo dňa 02.03.2008.)
Re: Prosim o radu - chrasta na predkožke
(223x, pegass, zo dňa 03.03.2008.)
Hnede ciarky pod nechtami
(3627x, Silvia Gregusova, zo dňa 01.03.2008)
Re: Hnede ciarky pod nechtami
(1888x, kristina, zo dňa 01.03.2008.)
Re: Hnede ciarky pod nechtami
(1392x, Slávka, zo dňa 01.03.2008.)
Re: Hnede ciarky pod nechtami
(1957x, Lenka, zo dňa 01.03.2008.)
Re: Hnede ciarky pod nechtami
(1729x, Polyna, zo dňa 02.03.2008.)
zalahnute v uchu
(275x, jana, zo dňa 01.03.2008)
Re: zalahnute v uchu
(249x, gabca, zo dňa 01.03.2008.)
Vagina. Ako to v nej vlastne vyzera?
(4138x, Alena, zo dňa 01.03.2008)
Re: Vagina. Ako to v nej vlastne vyzera?
(2338x, Laura, zo dňa 02.03.2008.)
Re: Vagina. Ako to v nej vlastne vyzera?
(1404x, j., zo dňa 02.03.2008.)
srdce
(257x, Viera, zo dňa 01.03.2008)
Re: srdce
(203x, slovacik, zo dňa 03.03.2008.)
GENITALNY HERPES?
(445x, Michal, zo dňa 29.02.2008)
Re: GENITALNY HERPES?
(386x, Hajka, zo dňa 02.03.2008.)
herbertova vstrebatelna skrutka
(706x, maruna, zo dňa 29.02.2008)
skrutka na operaciu
(536x, petra, zo dňa 01.03.2008.)
som veľmi nešťastná - zlomený zub
(4589x, Katarína, zo dňa 29.02.2008)
Re: som veľmi nešťastná - zlomený zub
(1442x, aa., zo dňa 29.02.2008.)
Re: som veľmi nešťastná - zlomený zub
(1166x, xanti_pa, zo dňa 29.02.2008.)
Re: som veľmi nešťastná - zlomený zub
(1081x, Katarina, zo dňa 29.02.2008.)
Re: som veľmi nešťastná - zlomený zub
(1088x, mon, zo dňa 29.02.2008.)
Re: som veľmi nešťastná - zlomený zub
(842x, Katarina, zo dňa 01.03.2008.)
Re: som veľmi nešťastná - zlomený zub
(769x, Katarina, zo dňa 01.03.2008.)
Re: som veľmi nešťastná - zlomený zub
(1073x, simona, zo dňa 03.03.2008.)
Re: som veľmi nešťastná - zlomený zub
(1032x, aa., zo dňa 03.03.2008.)
Re: som veľmi nešťastná - zlomený zub
(994x, simona, zo dňa 03.03.2008.)
Neplodnost-ivf-depresia - pre psychologa
(912x, Mimi, zo dňa 29.02.2008)
Re: Neplodnost-ivf-depresia - pre psychologa
(555x, dada, zo dňa 03.03.2008.)
Re: Neplodnost-ivf-depresia - pre psychologa
(478x, Mimi, zo dňa 03.03.2008.)
Re: Neplodnost-ivf-depresia - pre psychologa
(471x, dada, zo dňa 03.03.2008.)
Re: Neplodnost-ivf-depresia - pre psychologa
(589x, Mimi, zo dňa 03.03.2008.)
Re: Neplodnost-ivf-depresia - pre psychologa
(556x, dada, zo dňa 03.03.2008.)
Re: Neplodnost-ivf-depresia - pre psychologa
(548x, j., zo dňa 03.03.2008.)
Re: Neplodnost-ivf-depresia - pre psychologa
(388x, dada, zo dňa 11.03.2008.)
Re: Neplodnost-ivf-depresia - pre psychologa
(394x, Mimi, zo dňa 11.03.2008.)
Re: Neplodnost-ivf-depresia - pre psychologa
(253x, Lena, zo dňa 03.03.2008.)
Re: Neplodnost-ivf-depresia - pre psychologa
(509x, Iva, zo dňa 08.03.2008.)
Re: Neplodnost-ivf-depresia - pre psychologa
(468x, Maca, zo dňa 10.03.2008.)
Re: Neplodnost-ivf-depresia - pre psychologa
(463x, Iva, zo dňa 10.03.2008.)
Re: Neplodnost-ivf-depresia - pre psychologa
(494x, maca, zo dňa 10.03.2008.)
Re: Neplodnost-ivf-depresia - pre psychologa
(434x, Iva, zo dňa 11.03.2008.)
Re: Neplodnost-ivf-depresia - pre psychologa
(268x, Jana, zo dňa 10.03.2008.)
Re: Neplodnost-ivf-depresia - pre psychologa
(253x, dii, zo dňa 12.03.2008.)
Re: Neplodnost-ivf-depresia - pre psychologa
(253x, Mimi, zo dňa 12.03.2008.)
Re: Neplodnost-ivf-depresia - pre psychologa
(383x, Jennys, zo dňa 16.03.2008.)
Re: Neplodnost-ivf-depresia - pre psychologa
(334x, Mimi, zo dňa 23.03.2008.)
Re: Neplodnost-ivf-depresia - pre psychologa
(370x, Jennys, zo dňa 14.04.2008.)
Re: Neplodnost-ivf-depresia - pre psychologa
(307x, Mimi, zo dňa 18.04.2008.)
digitalny tlakomer
(311x, ivan, zo dňa 29.02.2008)
Re: digitalny tlakomer
(219x, a, zo dňa 29.02.2008.)
Re: digitalny tlakomer
(199x, Lila, zo dňa 03.03.2008.)
Helicobacter pylori
(1040x, Pali, zo dňa 29.02.2008)
Re: Helicobacter pylori
(494x, Katarina, zo dňa 29.02.2008.)
Re: Helicobacter pylori
(523x, lenka, zo dňa 29.02.2008.)
Re: Helicobacter pylori
(538x, bea, zo dňa 01.03.2008.)
Re: Helicobacter pylori
(714x, Jarmila, zo dňa 02.03.2008.)
Re: Helicobacter pylori
(744x, Zuzana Komackova, zo dňa 02.03.2008.)
Re: Helicobacter pylori
(332x, Zoja, zo dňa 03.03.2008.)
Dieta v horucke
(439x, Daniela, zo dňa 29.02.2008)
Re: Dieta v horucke
(430x, dana, zo dňa 29.02.2008.)
Re: Dieta v horucke
(321x, daniela, zo dňa 01.03.2008.)
Re: Dieta v horucke
(288x, Zuzana, zo dňa 01.03.2008.)
Menzes? -len spinenie
(271x, Katka, zo dňa 29.02.2008)
Streptokok v oku
(603x, Šlauková Elena, zo dňa 29.02.2008)
Zlomenina a zimnica
(409x, jula, zo dňa 29.02.2008)
Re: Zlomenina a zimnica
(365x, Marta, zo dňa 29.02.2008.)
Re: Zlomenina a zimnica
(360x, Majka, zo dňa 01.03.2008.)
Mirena - má ešte účinok?
(195x, Slávka Grešková, zo dňa 29.02.2008)
Re: Mirena - má ešte účinok?
(183x, lulu, zo dňa 29.02.2008.)
Re: Mirena - má ešte účinok?
(181x, AA, zo dňa 01.03.2008.)
trestať dieťa bitkou?
(679x, Janka, zo dňa 29.02.2008)
Re: trestať dieťa bitkou?
(584x, lucia, zo dňa 29.02.2008.)
Re: trestať dieťa bitkou?
(333x, Janka, zo dňa 29.02.2008.)
Re: trestať dieťa bitkou?
(305x, Zdenka, zo dňa 29.02.2008.)
Re: trestať dieťa bitkou?
(372x, Karin, zo dňa 01.03.2008.)
Re: trestať dieťa bitkou?
(313x, Zuzana, zo dňa 29.02.2008.)
Re: trestať dieťa bitkou?
(267x, kristina, zo dňa 29.02.2008.)
Re: trestať dieťa bitkou?
(160x, Zuzana, zo dňa 01.03.2008.)
Saunovanie dieťaťa
(168x, monika, zo dňa 29.02.2008)
Re: Saunovanie dieťaťa
(133x, Mária, zo dňa 29.02.2008.)
Fraxiparine+anopyrin, prosim o radu lekara
(2137x, Maja, zo dňa 29.02.2008)
Re: Fraxiparine anopyrin, prosim o radu lekara
(1053x, pegass, zo dňa 29.02.2008.)
Re: Fraxiparine anopyrin, prosim o radu lekara
(1038x, Marta, zo dňa 29.02.2008.)
Re: Fraxiparine anopyrin, prosim o radu lekara
(1303x, EDUSAN - lekár, zo dňa 29.02.2008.)
kamarátka má zníženú imunitu
(688x, zuzana, zo dňa 29.02.2008)
Re: kamarátka má zníženú imunitu
(832x, majka, zo dňa 29.02.2008.)
Re: kamarátka má zníženú imunitu
(618x, Jana, zo dňa 29.02.2008.)
Re: kamarátka má zníženú imunitu
(876x, Ada, zo dňa 29.02.2008.)
Re: kamarátka má zníženú imunitu
(1160x, Zuzana Komackova, zo dňa 02.03.2008.)
Re: kamarátka má zníženú imunitu
(861x, Juraj, zo dňa 02.03.2008.)
Re: kamarátka má zníženú imunitu
(559x, majka, zo dňa 03.03.2008.)
Re: kamarátka má zníženú imunitu
(429x, Eva, zo dňa 29.02.2008.)
Re: kamarátka má zníženú imunitu
(374x, jarmila, zo dňa 29.02.2008.)
Vysoky krvny tlak
(695x, Ala, zo dňa 29.02.2008)
Re: Vysoky krvny tlak
(719x, zulika, zo dňa 01.03.2008.)
Re: Vysoky krvny tlak
(493x, Zuzana Komackova, zo dňa 02.03.2008.)
Re: Vysoky krvny tlak
(543x, Ala, zo dňa 02.03.2008.)
ladviny
(314x, Maja, zo dňa 29.02.2008)
Re: ladviny
(379x, Zuzana, zo dňa 29.02.2008.)
Re: ladviny
(443x, j., zo dňa 29.02.2008.)
Re: ladviny
(315x, Slavomir, zo dňa 02.03.2008.)
Re: ladviny
(200x, Veronika, zo dňa 29.02.2008.)
Escapelle alebo Postinor
(466x, nika, zo dňa 29.02.2008)
Re: Escapelle alebo Postinor
(353x, zyves, zo dňa 29.02.2008.)
Re: Escapelle alebo Postinor
(605x, nika, zo dňa 29.02.2008.)
Re: Escapelle alebo Postinor
(247x, j., zo dňa 29.02.2008.)
Re: Escapelle alebo Postinor
(254x, nika, zo dňa 01.03.2008.)
Re: Escapelle alebo Postinor
(346x, j., zo dňa 29.02.2008.)
Re: Escapelle alebo Postinor
(365x, nika, zo dňa 29.02.2008.)
pigmentové škvrny na tvári po úraze
(334x, darinabar, zo dňa 29.02.2008)
Re: pigmentové škvrny na tvári po úraze
(303x, jarmila, zo dňa 29.02.2008.)
prínosové dutiny - operovať?
(748x, Miki, zo dňa 29.02.2008)
Re: prínosové dutiny - operovať?
(10323x, Majka, zo dňa 29.02.2008.)
Re: prínosové dutiny - operovať?
(1731x, Miki, zo dňa 29.02.2008.)
Re: prínosové dutiny - operovať?
(1721x, majka, zo dňa 29.02.2008.)
Re: prínosové dutiny - operovať?
(1526x, Miki, zo dňa 03.03.2008.)
kontaktná dermatitída
(309x, Denisa, zo dňa 29.02.2008)
Re: kontaktná dermatitída
(287x, jarmila, zo dňa 29.02.2008.)
krvný tlak po srdcovom infarkte
(339x, miro, zo dňa 29.02.2008)
Re: krvný tlak po srdcovom infarkte
(284x, Vlado, zo dňa 29.02.2008.)
pálenie po sexe
(464x, Silvia, zo dňa 28.02.2008)
Re: pálenie po sexe
(421x, Jana, zo dňa 28.02.2008.)
Re: pálenie po sexe
(398x, Silvia, zo dňa 28.02.2008.)
Re: pálenie po sexe
(475x, katka, zo dňa 29.02.2008.)
Re: pálenie po sexe
(428x, Zuzana, zo dňa 29.02.2008.)
Re: pálenie po sexe
(344x, Monika, zo dňa 29.02.2008.)
Re: pálenie po sexe
(202x, Monika, zo dňa 29.02.2008.)
pomoc...zakrvavene oko
(1041x, jana, zo dňa 28.02.2008)
Re: pomoc...zakrvavene oko
(741x, kristina, zo dňa 28.02.2008.)
Re: pomoc...zakrvavene oko
(997x, jana, zo dňa 28.02.2008.)
CT vyšetrenie
(196x, viera, zo dňa 28.02.2008)
Vaginálny ultrazvuk a tehotenstvo
(291x, zuzka, zo dňa 28.02.2008)
Re: Vaginálny ultrazvuk a tehotenstvo
(311x, Marta, zo dňa 28.02.2008.)
Re: Vaginálny ultrazvuk a tehotenstvo
(268x, jana, zo dňa 28.02.2008.)
Re: Vaginálny ultrazvuk a tehotenstvo
(237x, zuzka, zo dňa 28.02.2008.)
Re: Vaginálny ultrazvuk a tehotenstvo
(299x, jana, zo dňa 29.02.2008.)
navsteva urologa
(278x, MATO, zo dňa 28.02.2008)
Re: navsteva urologa
(244x, Eva, zo dňa 28.02.2008.)
EREKCIA
(435x, KAROL, zo dňa 28.02.2008)
Re: EREKCIA
(317x, KAROL, zo dňa 28.02.2008.)
Re: EREKCIA
(296x, Johny, zo dňa 28.02.2008.)
Skleróza multiplex a vek nad 45 rokov
(412x, Jenny , zo dňa 28.02.2008)
Re: Skleróza multiplex a vek nad 45 rokov
(371x, Hajka, zo dňa 28.02.2008.)
Re: Skleróza multiplex a vek nad 45 rokov
(351x, Kiki, zo dňa 28.02.2008.)
Re: Skleróza multiplex a vek nad 45 rokov
(371x, Jenny , zo dňa 28.02.2008.)
Re: Skleróza multiplex a vek nad 45 rokov
(581x, Vlado, zo dňa 29.02.2008.)
Re: Skleróza multiplex a vek nad 45 rokov
(558x, j., zo dňa 29.02.2008.)
Re: Skleróza multiplex a vek nad 45 rokov
(210x, Laura, zo dňa 29.02.2008.)
Re: Skleróza multiplex a vek nad 45 rokov
(348x, Vlado, zo dňa 04.03.2008.)
výtok a vnútromaternicové teliesko
(284x, Marlenka, zo dňa 28.02.2008)
Re: výtok a vnútromaternicové teliesko
(279x, jarmila, zo dňa 28.02.2008.)
Re: výtok a vnútromaternicové teliesko
(223x, Janaa, zo dňa 29.02.2008.)
Odber mocu - diabetologia
(167x, Mimi, zo dňa 28.02.2008)
Re: Odber mocu - diabetologia
(132x, KJ, zo dňa 28.02.2008.)
Boľavé oči
(207x, Jana, zo dňa 28.02.2008)
Tehotenský test
(517x, Jana, zo dňa 28.02.2008)
Re: Tehotenský test
(328x, zuzu, zo dňa 28.02.2008.)
Re: Tehotenský test
(324x, od Jany pre Zuzu, zo dňa 28.02.2008.)
Re: Tehotenský test
(314x, zuzu, zo dňa 28.02.2008.)
Re: Tehotenský test
(326x, jana, zo dňa 28.02.2008.)
Re: Tehotenský test
(339x, zuzu, zo dňa 28.02.2008.)
Re: Tehotenský test
(325x, JANA, zo dňa 28.02.2008.)
Re: Tehotenský test
(291x, Kiki, zo dňa 28.02.2008.)
Re: Tehotenský test
(276x, JANA, zo dňa 28.02.2008.)
Re: Tehotenský test
(364x, Zuzana, zo dňa 29.02.2008.)
Re: Tehotenský test
(347x, jana, zo dňa 29.02.2008.)
Re: Tehotenský test
(480x, jana, zo dňa 29.02.2008.)
Re: Tehotenský test
(354x, jana, zo dňa 29.02.2008.)
Re: Tehotenský test
(254x, Monika, zo dňa 28.02.2008.)
Re: Tehotenský test
(348x, jana, zo dňa 29.02.2008.)
Re: Tehotenský test
(410x, zyves, zo dňa 29.02.2008.)
Re: Tehotenský test
(345x, od jany pre zyves, zo dňa 29.02.2008.)
Re: Tehotenský test
(300x, katka, zo dňa 29.02.2008.)
Re: Tehotenský test
(351x, Eva, zo dňa 29.02.2008.)
Re: Tehotenský test
(345x, JANA, zo dňa 29.02.2008.)
Re: Tehotenský test
(429x, Eva, zo dňa 29.02.2008.)
Re: Tehotenský test
(366x, PRE EVICKU OD JANY, zo dňa 01.03.2008.)
Tehotenský test - pokračovanie
(283x, Jana, zo dňa 04.03.2008.)
Re: Tehotenský test - pokračovanie
(225x, Zuzana, zo dňa 06.03.2008.)
Prvykrat herpes v tehotenstve
(214x, B., zo dňa 28.02.2008)
Re: Prvykrat herpes v tehotenstve
(201x, Jana, zo dňa 29.02.2008.)
Posadnutosť zdravotným stavom
(1502x, Jana, zo dňa 28.02.2008)
ceragem
(353x, judita, zo dňa 27.02.2008)
Re: ceragem
(271x, Júlia, zo dňa 28.02.2008.)
hnacka
(166x, helenka, zo dňa 27.02.2008)
zrak
(193x, luda, zo dňa 27.02.2008)
bolest kostrce
(193x, Tinka, zo dňa 27.02.2008)
Strana č.
< späť
tam >