52094 otázok a 176342 odpovedí na 521 stranách.
(100 otázok na stranu)
Strana č.
< späť
tam >
Ročné dieta
(544x, Marcela, zo dňa 27.01.2010)
Re: Ročné dieta
(299x, Vlado, zo dňa 27.01.2010.)
Zitromax,Hedelix a Bioparox.Pre Ivana prosim.
(329x, Jana, zo dňa 27.01.2010)
Choroba gastroezofágového refluxu
(1804x, Lucia Mihinová, zo dňa 27.01.2010)
Gravidita?
(330x, Ria, zo dňa 27.01.2010)
Re: Gravidita?
(247x, Jana, zo dňa 27.01.2010.)
Re: Gravidita?
(227x, Ria, zo dňa 27.01.2010.)
Re: Gravidita?
(187x, Dagmar, zo dňa 27.01.2010.)
výber antikoncepcie
(294x, Bublinka, zo dňa 27.01.2010)
Problémy so žalúdkom
(305x, Zuzana - otázka pre Mudr. Ivana alebo odborníka, zo dňa 27.01.2010)
Re: Problémy so žalúdkom
(212x, Zuzana, zo dňa 27.01.2010.)
psychoterapia
(272x, Marek, zo dňa 27.01.2010)
Re: psychoterapia
(220x, dada SP, zo dňa 28.01.2010.)
Zmena ZP
(272x, Katka, zo dňa 27.01.2010)
Re: Zmena ZP
(249x, zuzka, zo dňa 27.01.2010.)
Re: Zmena ZP
(195x, Katka, zo dňa 27.01.2010.)
Re: Zmena ZP
(204x, petrana, zo dňa 28.01.2010.)
Koxartroza
(281x, Bela Balog, zo dňa 27.01.2010)
Re: Koxartroza
(216x, zuzka, zo dňa 27.01.2010.)
Re: Koxartroza
(211x, petrana, zo dňa 27.01.2010.)
Re: Koxartroza
(190x, zuzka Petrane., zo dňa 27.01.2010.)
depresia, tehotenstvo
(370x, e, zo dňa 27.01.2010)
nízka hladina železa
(377x, Laura, zo dňa 27.01.2010)
Re: nízka hladina železa
(294x, mon, zo dňa 27.01.2010.)
Re: nízka hladina železa
(282x, oli, zo dňa 27.01.2010.)
Re: nízka hladina železa
(263x, Dana, zo dňa 27.01.2010.)
Re: nízka hladina železa
(293x, oli, zo dňa 27.01.2010.)
kolaps
(347x, Valér, zo dňa 27.01.2010)
Endometrióza-neplodnosť
(265x, Petra, zo dňa 27.01.2010)
Re: Endometrióza-neplodnosť
(158x, Alena, zo dňa 28.01.2010.)
Zvýšené CRP
(317x, Lea, zo dňa 27.01.2010)
Re: Zvýšené CRP
(363x, Ivan, zo dňa 27.01.2010.)
Povinne ockovanie
(326x, Laura-Pre Ivana..., zo dňa 26.01.2010)
Re: Povinne ockovanie
(292x, Ivan, zo dňa 27.01.2010.)
Re: Povinne ockovanie
(243x, Ivan, zo dňa 27.01.2010.)
Re: Povinne ockovanie
(252x, Maja, zo dňa 27.01.2010.)
Re: Povinne ockovanie
(209x, gabca aj Ivanovi, zo dňa 27.01.2010.)
bolesť obličiek
(270x, Janka, zo dňa 26.01.2010)
Re: bolesť obličiek
(290x, Dagmar, zo dňa 26.01.2010.)
Re: bolesť obličiek
(343x, Janka, zo dňa 27.01.2010.)
nadmerná spavosť
(360x, Evita, zo dňa 26.01.2010)
Re: nadmerná spavosť
(409x, Dagmar, zo dňa 26.01.2010.)
Re: nadmerná spavosť
(343x, Evita pre Dagmar, zo dňa 26.01.2010.)
Re: nadmerná spavosť
(271x, Dagmar, zo dňa 26.01.2010.)
Re: nadmerná spavosť
(279x, Evita pre Dagmar, zo dňa 26.01.2010.)
Re: nadmerná spavosť
(270x, Dagmar, zo dňa 26.01.2010.)
Re: nadmerná spavosť
(293x, Dagmar, zo dňa 26.01.2010.)
Re: nadmerná spavosť
(283x, Evita pre Dagmar, zo dňa 26.01.2010.)
Re: nadmerná spavosť
(281x, Dagmar pre Evitu, zo dňa 26.01.2010.)
Re: nadmerná spavosť
(242x, evita, zo dňa 26.01.2010.)
Veľmi oslabená imunita po pôrode
(625x, Erika Skaličanová, zo dňa 26.01.2010)
Re: Veľmi oslabená imunita po pôrode
(375x, zuzu, zo dňa 26.01.2010.)
Re: Veľmi oslabená imunita po pôrode
(381x, Erika, zo dňa 26.01.2010.)
Re: Veľmi oslabená imunita po pôrode
(399x, zuzu, zo dňa 26.01.2010.)
Re: Veľmi oslabená imunita po pôrode
(319x, Erika, zo dňa 27.01.2010.)
ružový výtok a bolesti brucha
(7042x, Barbora, zo dňa 26.01.2010)
Re: ružový výtok a bolesti brucha
(3506x, Dagmar, zo dňa 26.01.2010.)
Re: ružový výtok a bolesti brucha
(1478x, Barbora, zo dňa 26.01.2010.)
Re: ružový výtok a bolesti brucha
(1848x, Dagmar, zo dňa 26.01.2010.)
Re: ružový výtok a bolesti brucha
(1446x, Barbora, zo dňa 26.01.2010.)
Re: ružový výtok a bolesti brucha
(1195x, Dagmar, zo dňa 26.01.2010.)
Re: ružový výtok a bolesti brucha
(1465x, Barbora, zo dňa 26.01.2010.)
Reflux
(314x, Mata, zo dňa 26.01.2010)
tetracyklin a bioparox
(289x, Julia, zo dňa 26.01.2010)
Re: tetracyklin a bioparox
(239x, Dagmar, zo dňa 26.01.2010.)
Re: tetracyklin a bioparox
(200x, Julia pre Dagmar, zo dňa 26.01.2010.)
dedičstvo
(244x, Mária Ďuriníková, zo dňa 26.01.2010)
Re: dedičstvo
(228x, Ala, zo dňa 26.01.2010.)
operacia perianalnej fistuly
(326x, Lukas, zo dňa 26.01.2010)
Re: operacia perianalnej fistuly
(370x, lucy, zo dňa 26.01.2010.)
Re: operacia perianalnej fistuly
(263x, Lukas, zo dňa 27.01.2010.)
vegetatívna dysbalancia
(518x, Katka, zo dňa 26.01.2010)
Re: vegetatívna dysbalancia
(936x, Dagmar, zo dňa 26.01.2010.)
Re: vegetatívna dysbalancia
(507x, Katka, zo dňa 26.01.2010.)
15-mesačný kusne a buchne si hlavičku
(216x, Janka, zo dňa 26.01.2010)
Re: 15-mesačný kusne a buchne si hlavičku
(205x, Ala, zo dňa 26.01.2010.)
Polypy na maternici
(328x, Nikita, zo dňa 26.01.2010)
Re: Polypy na maternici
(507x, Dagmar, zo dňa 26.01.2010.)
da sa v 13.tyzdni teho.zistit pohlavie?
(277x, lucia, zo dňa 26.01.2010)
Re: da sa v 13.tyzdni teho.zistit pohlavie?
(294x, Dagmar, zo dňa 26.01.2010.)
Re: da sa v 13.tyzdni teho.zistit pohlavie?
(278x, lucia, zo dňa 26.01.2010.)
Re: da sa v 13.tyzdni teho.zistit pohlavie?
(261x, Dagmar, zo dňa 26.01.2010.)
Re: da sa v 13.tyzdni teho.zistit pohlavie?
(235x, lucia, zo dňa 26.01.2010.)
kolko 100% dzusu denne?
(381x, Maria, zo dňa 26.01.2010)
Re: kolko 100% dzusu denne?
(346x, Vlado, zo dňa 26.01.2010.)
Re: kolko 100% dzusu denne?
(321x, Dagmar, zo dňa 26.01.2010.)
Re: kolko 100% dzusu denne?
(307x, Vlado, zo dňa 26.01.2010.)
Re: kolko 100% dzusu denne?
(289x, Dagmar, zo dňa 26.01.2010.)
Re: kolko 100% dzusu denne?
(239x, Silvia, zo dňa 26.01.2010.)
Re: kolko 100% dzusu denne?
(266x, jana, zo dňa 26.01.2010.)
Re: kolko 100% dzusu denne?
(272x, Vlado, zo dňa 26.01.2010.)
Re: kolko 100% dzusu denne?
(276x, jana, zo dňa 27.01.2010.)
Re: kolko 100% dzusu denne?
(281x, Dagmar, zo dňa 27.01.2010.)
Re: kolko 100% dzusu denne?
(302x, jana, zo dňa 27.01.2010.)
Re: kolko 100% dzusu denne?
(248x, Vlado, zo dňa 27.01.2010.)
Re: kolko 100% dzusu denne?
(303x, Dagmar, zo dňa 27.01.2010.)
Re: kolko 100% dzusu denne?
(190x, jana, zo dňa 20.07.2011.)
Pliesen v detskej flasi
(397x, Jana, zo dňa 25.01.2010)
Re: Pliesen v detskej flasi
(216x, jana, zo dňa 25.01.2010.)
Re: Pliesen v detskej flasi
(307x, gabca, zo dňa 26.01.2010.)
Re: Pliesen v detskej flasi
(240x, Jana pre Gabcu, zo dňa 26.01.2010.)
otazka pre Ivana-zas pád dieťaťa
(439x, Ivana, zo dňa 25.01.2010)
Menstruacia, spinenie a kvasinky
(345x, jana, zo dňa 25.01.2010)
Re: Menstruacia, spinenie a kvasinky
(296x, jana, zo dňa 26.01.2010.)
Re: Menstruacia, spinenie a kvasinky
(387x, Dagmar, zo dňa 26.01.2010.)
hlasivky
(237x, Aneta, zo dňa 25.01.2010)
Re: hlasivky
(206x, EDUSAN - lekár, zo dňa 25.01.2010.)
zvysena hladina cukru v krvi
(391x, Tavan, zo dňa 25.01.2010)
Re: zvysena hladina cukru v krvi
(239x, zuzka, zo dňa 25.01.2010.)
Re: zvysena hladina cukru v krvi
(207x, Tavan, zo dňa 25.01.2010.)
Re: zvysena hladina cukru v krvi
(208x, zuzka aj pre Ivana, zo dňa 25.01.2010.)
koxartroza
(282x, Stevo.37r., zo dňa 25.01.2010)
Re: koxartroza
(239x, zuzka, zo dňa 25.01.2010.)
unik moču
(312x, zuzana, zo dňa 25.01.2010)
Re: unik moču
(258x, jana, zo dňa 25.01.2010.)
Re: unik moču
(238x, EDUSAN - lekár, zo dňa 25.01.2010.)
Stav po TEP
(211x, Hanka, zo dňa 25.01.2010)
Re: Stav po TEP
(186x, EDUSAN - lekár, zo dňa 25.01.2010.)
perianalny abces,fistula
(478x, Lukas, zo dňa 24.01.2010)
Parkinson a zachvaty kasla
(313x, spleen, zo dňa 24.01.2010)
Reuma
(260x, Mima, zo dňa 24.01.2010)
Re: Reuma
(184x, Jara, zo dňa 25.01.2010.)
Problém s močením.
(502x, Oleg, zo dňa 24.01.2010)
Re: Problém s močením.
(359x, Dagmar, zo dňa 24.01.2010.)
Re: Problém s močením.
(388x, Oleg, zo dňa 04.02.2010.)
Re: Problém s močením.
(301x, Dagmar, zo dňa 04.02.2010.)
Re: Problém s močením.
(307x, "Oleg", zo dňa 04.02.2010.)
Matka alkoholička
(367x, Rastislav, zo dňa 24.01.2010)
Re: Matka alkoholička
(290x, Ivana, zo dňa 12.02.2010.)
Redbul
(299x, Monika, zo dňa 24.01.2010)
Re: Redbul
(235x, Viera, zo dňa 24.01.2010.)
Re: Redbul
(207x, Nina, zo dňa 25.01.2010.)
Anionove vlozky-otazka
(781x, Dagmar pre Maxa, zo dňa 24.01.2010)
Re: Anionove vlozky-otazka
(607x, Slávka pre Dagmar, zo dňa 24.01.2010.)
Re: Anionove vlozky-otazka
(511x, Dagmar, zo dňa 24.01.2010.)
Re: Anionove vlozky-otazka
(433x, vika68, zo dňa 24.01.2010.)
Re: Anionove vlozky-otazka
(429x, zuzka, zo dňa 24.01.2010.)
Re: Anionove vlozky-otazka
(530x, Max, zo dňa 24.01.2010.)
Re: Anionove vlozky-otazka
(465x, Dagmar pre Maxa, zo dňa 24.01.2010.)
Re: Anionove vlozky-otazka
(787x, Juraj, zo dňa 24.01.2010.)
Re: Anionove vlozky-otazka
(435x, zdenka, zo dňa 03.02.2010.)
anionove vložky - cena?
(477x, Dusan pre Dagmar a pre všetkých, zo dňa 26.01.2010.)
Anionové vložky - novinka
(550x, Maja 38, zo dňa 01.02.2010.)
Re: Anionové vložky - novinka
(464x, Andy, zo dňa 01.02.2010.)
Re: Anionové vložky - novinka
(482x, Jozef, zo dňa 01.02.2010.)
Re: Anionové vložky - novinka
(502x, Dušan, zo dňa 01.02.2010.)
laparoskopia
(263x, Viva pre Mudr. Petrenko, zo dňa 24.01.2010)
Re: laparoskopia
(224x, Juraj, zo dňa 24.01.2010.)
Brusko
(232x, Ester pre Ivana, zo dňa 24.01.2010)
Re: Brusko
(218x, Ivan, zo dňa 24.01.2010.)
Re: Brusko
(163x, Ester pre Ivana, zo dňa 26.01.2010.)
cholesterol
(394x, lucia, zo dňa 24.01.2010)
Re: cholesterol
(290x, zuzka, zo dňa 24.01.2010.)
Re: cholesterol
(257x, gabca, zo dňa 24.01.2010.)
Re: cholesterol
(220x, lucia, zo dňa 24.01.2010.)
Opakujuca sa kvasinkova infekcia u oboch partnerov
(582x, Julka, zo dňa 24.01.2010)
Re: Opakujuca sa kvasinkova infekcia u oboch partn
(254x, vika68, zo dňa 24.01.2010.)
Re: Opakujuca sa kvasinkova infekcia u oboch partn
(267x, Lu., zo dňa 24.01.2010.)
Re: Opakujuca sa kvasinkova infekcia u oboch partn
(264x, Julka pre Lu, zo dňa 24.01.2010.)
Re: Opakujuca sa kvasinkova infekcia u oboch partn
(371x, Dagmar, zo dňa 24.01.2010.)
Re: Opakujuca sa kvasinkova infekcia u oboch partn
(675x, Julka pre Dagmar, zo dňa 25.01.2010.)
Re: Opakujuca sa kvasinkova infekcia u oboch partn
(327x, Dagmar, zo dňa 25.01.2010.)
Re: Opakujuca sa kvasinkova infekcia u oboch partn
(308x, Julka pre Dagmar, zo dňa 25.01.2010.)
Re: Opakujuca sa kvasinkova infekcia u oboch partn
(362x, Dagmar, zo dňa 25.01.2010.)
Re: Opakujuca sa kvasinkova infekcia u oboch partn
(509x, Julka pre Dagmar, zo dňa 26.01.2010.)
Ureaplazmy??
(335x, Muddle, zo dňa 24.01.2010)
Veľmi silné menštruačné krvácanie
(1339x, Slávka(pre Dagmar ale aj ostatných), zo dňa 24.01.2010)
Re: Veľmi silné menštruačné krvácanie
(384x, zaza, zo dňa 24.01.2010.)
Re: Veľmi silné menštruačné krvácanie
(546x, Dagmar, zo dňa 24.01.2010.)
Re: Veľmi silné menštruačné krvácanie
(471x, Slávka, zo dňa 25.01.2010.)
Re: Veľmi silné menštruačné krvácanie
(463x, Dagmar, zo dňa 25.01.2010.)
Re: Veľmi silné menštruačné krvácanie
(552x, Slávka pre Dagmar, zo dňa 25.01.2010.)
Re: Veľmi silné menštruačné krvácanie
(528x, Vlado pre Slávku, zo dňa 25.01.2010.)
Re: Veľmi silné menštruačné krvácanie
(446x, Slávka pre Vlada, zo dňa 25.01.2010.)
Re: Veľmi silné menštruačné krvácanie
(384x, Dagmar, zo dňa 25.01.2010.)
strašne kŕče v bruchu
(1001x, Natália, zo dňa 24.01.2010)
Re: strašne kŕče v bruchu
(429x, zuzka, zo dňa 24.01.2010.)
záchvat nadúvania?
(338x, eliška, zo dňa 24.01.2010)
Skoro nepohnem hlavou...
(276x, jana, zo dňa 24.01.2010)
Re: Skoro nepohnem hlavou...
(212x, poz, zo dňa 24.01.2010.)
Koľko má vypiť novorodenec?
(861x, Erin, zo dňa 23.01.2010)
Re: Koľko má vypiť novorodenec?
(565x, dada, zo dňa 23.01.2010.)
Re: Koľko má vypiť novorodenec?
(433x, Erin, zo dňa 25.01.2010.)
Re: Koľko má vypiť novorodenec?
(1405x, Daniela2, zo dňa 24.01.2010.)
Re: Koľko má vypiť novorodenec?
(600x, Ivan, zo dňa 24.01.2010.)
Svietiaca tyčinka - čo v nej je?
(513x, gabca aj MAXOVI, zo dňa 23.01.2010)
Re: Svietiaca tyčinka - čo v nej je?
(317x, zuzka, zo dňa 23.01.2010.)
Re: Svietiaca tyčinka - čo v nej je?
(311x, Dušan, zo dňa 23.01.2010.)
Re: Svietiaca tyčinka - čo v nej je?
(386x, gabca pre DUSANA, zo dňa 23.01.2010.)
Re: Svietiaca tyčinka - čo v nej je?
(274x, gabca pre DUSANA, zo dňa 23.01.2010.)
Re: Svietiaca tyčinka - čo v nej je?
(318x, Dušan pre Gabcu, zo dňa 23.01.2010.)
Re: Svietiaca tyčinka - čo v nej je?
(269x, laura, zo dňa 25.01.2010.)
Re: Svietiaca tyčinka - čo v nej je?
(244x, Dušan, zo dňa 25.01.2010.)
Re: Svietiaca tyčinka - čo v nej je?
(245x, Dušan-dodatok, zo dňa 23.01.2010.)
Re: Svietiaca tyčinka - čo v nej je?
(227x, Max, zo dňa 23.01.2010.)
Re: Svietiaca tyčinka - čo v nej je?
(223x, gabca, zo dňa 23.01.2010.)
tehotenstvo a bolesti
(244x, Jana, zo dňa 23.01.2010)
Re: tehotenstvo a bolesti
(153x, Evita, zo dňa 23.01.2010.)
Nedokážem to definovať... žeby prostata?
(260x, Richard, zo dňa 23.01.2010)
Re: Nedokážem to definovať... žeby prostata?
(220x, Ján, zo dňa 25.01.2010.)
znizena reaktivita pecene
(301x, Lucia, zo dňa 22.01.2010)
Biele Bodky na penise-Fordyce\'s spots
(441x, Martin, zo dňa 22.01.2010)
Re: Biele Bodky na penise-Fordyce\'s spots
(391x, Jozef, zo dňa 22.01.2010.)
ZLCNIK
(422x, gabca, zo dňa 22.01.2010)
Re: ZLCNIK
(289x, Evita, zo dňa 22.01.2010.)
Re: ZLCNIK
(258x, gabca pre Evitu, zo dňa 22.01.2010.)
Manzel a porno
(819x, Eva, zo dňa 22.01.2010)
Re: Manzel a porno
(508x, Eva, zo dňa 19.04.2010.)
prehltnutie skla
(10636x, Lenka, zo dňa 22.01.2010)
Re: prehltnutie skla
(4847x, Ján, zo dňa 22.01.2010.)
Re: prehltnutie skla
(3852x, Lenka, zo dňa 22.01.2010.)
Re: prehltnutie skla
(4157x, jana, zo dňa 22.01.2010.)
Re: prehltnutie skla
(3885x, Lenka, zo dňa 22.01.2010.)
poskodenie pecene
(529x, Boris, zo dňa 22.01.2010)
Re: poskodenie pecene
(379x, Ján, zo dňa 22.01.2010.)
Re: poskodenie pecene
(310x, Marta, zo dňa 22.01.2010.)
Re: poskodenie pecene
(336x, Dušan, zo dňa 22.01.2010.)
Re: poskodenie pecene
(296x, Jara, zo dňa 23.01.2010.)
Re: poskodenie pecene
(268x, Dušan pre JARKU, zo dňa 23.01.2010.)
Re: poskodenie pecene
(310x, Jara Dušanovi, zo dňa 23.01.2010.)
Re: poskodenie pecene
(267x, Ján, zo dňa 25.01.2010.)
Re: poskodenie pecene
(313x, Dušan pre Jána, zo dňa 25.01.2010.)
Re: poskodenie pecene
(252x, Erin, zo dňa 25.01.2010.)
Re: poskodenie pecene
(241x, Dušan pre Erina, zo dňa 25.01.2010.)
Re: poskodenie pecene
(261x, Ján, zo dňa 27.01.2010.)
Suchá pokožka na nohách
(287x, Evuš, zo dňa 22.01.2010)
psychicky problem
(363x, tuta, zo dňa 22.01.2010)
Re: psychicky problem
(259x, Nina, zo dňa 22.01.2010.)
Re: psychicky problem
(233x, tuta, zo dňa 22.01.2010.)
Re: psychicky problem
(161x, dada SP, zo dňa 25.01.2010.)
Trpnutie noh v tehu
(299x, Danka, zo dňa 22.01.2010)
Re: Trpnutie noh v tehu
(292x, Dagmar, zo dňa 22.01.2010.)
Re: Trpnutie noh v tehu
(272x, Danka, zo dňa 22.01.2010.)
Re: Trpnutie noh v tehu
(320x, Dagmar, zo dňa 22.01.2010.)
Re: Trpnutie noh v tehu
(609x, Danka, zo dňa 22.01.2010.)
Reuma na rukách - injekcie
(349x, Zuzana, zo dňa 22.01.2010)
Re: Reuma na rukách - injekcie
(334x, Maja, zo dňa 25.01.2010.)
znova zaparenina 20 mesacny syn
(304x, erika1975, zo dňa 22.01.2010)
Re: znova zaparenina 20 mesacny syn
(180x, Ivan, zo dňa 22.01.2010.)
Re: znova zaparenina 20 mesacny syn
(145x, erika1975, zo dňa 22.01.2010.)
Re: znova zaparenina 20 mesacny syn
(256x, Gitka, zo dňa 22.01.2010.)
Re: znova zaparenina 20 mesacny syn
(229x, erika1975, zo dňa 23.01.2010.)
Re: znova zaparenina 20 mesacny syn
(206x, klara, zo dňa 26.02.2010.)
Re: znova zaparenina 20 mesacny syn
(186x, klara, zo dňa 02.03.2010.)
tmavy jazyk
(314x, Emília, zo dňa 22.01.2010)
Vysoky tep
(301x, Alena Kobzova, zo dňa 22.01.2010)
Re: Vysoky tep
(208x, Jara, zo dňa 22.01.2010.)
nervozita, nespavosť, alebo skoré budenie
(377x, Katka, zo dňa 22.01.2010)
Re: nervozita, nespavosť, alebo skoré budenie
(373x, Marta, zo dňa 22.01.2010.)
Re: nervozita, nespavosť, alebo skoré budenie
(324x, fifina, zo dňa 24.01.2010.)
Plucne problemy +unava
(344x, Jozef , zo dňa 21.01.2010)
Re: Plucne problemy unava
(290x, Jana38, zo dňa 21.01.2010.)
Re: Plucne problemy unava
(291x, Jozef, zo dňa 21.01.2010.)
Re: Plucne problemy unava
(232x, Evita, zo dňa 21.01.2010.)
Re: Plucne problemy unava
(342x, Zuzana, zo dňa 21.01.2010.)
Re: Plucne problemy unava
(260x, Joze, zo dňa 22.01.2010.)
MELANOCYTOM
(364x, gabca aj pre DAGMARKU, zo dňa 21.01.2010)
bolesti v lýtkach
(293x, Kamila, zo dňa 21.01.2010)
kysle veci pri Biseptole
(307x, Nina, zo dňa 21.01.2010)
Re: kysle veci pri Biseptole
(228x, zuzka, zo dňa 21.01.2010.)
Kašeľ a liečba vysokého krvného tlaku
(700x, Marián Gajarský, zo dňa 21.01.2010)
Mužská sexuálna vitalita
(383x, J.CAL, zo dňa 21.01.2010)
Re: Mužská sexuálna vitalita
(258x, Radka, zo dňa 21.01.2010.)
Re: Mužská sexuálna vitalita
(354x, Dagmar pre J. CAL, zo dňa 21.01.2010.)
Re: Mužská sexuálna vitalita
(328x, Vlado, zo dňa 21.01.2010.)
Re: Mužská sexuálna vitalita
(279x, Dagmar, zo dňa 21.01.2010.)
Re: Mužská sexuálna vitalita
(292x, dzlubo, zo dňa 21.01.2010.)
Re: Mužská sexuálna vitalita
(259x, Dagmar dodatok pre J.CAL, zo dňa 21.01.2010.)
endocervikálne bb. prítomné
(3307x, Katka, zo dňa 21.01.2010)
Re: endocervikálne bb. prítomné
(1556x, Dagmar, zo dňa 21.01.2010.)
Re: endocervikálne bb. prítomné
(1537x, PRE P.DAGMAR, zo dňa 21.01.2010.)
Re: endocervikálne bb. prítomné
(2046x, Dagmar, zo dňa 21.01.2010.)
SURNE - operacia a nador - DAKUJEM
(691x, Katarina, zo dňa 25.01.2010.)
Re: SURNE - operacia a nador - DAKUJEM
(532x, zuzka, zo dňa 25.01.2010.)
gynekologická prehliadka
(385x, Jana, zo dňa 21.01.2010)
Re: gynekologická prehliadka
(235x, Evita, zo dňa 21.01.2010.)
Tyka sa nas to? - alkoholizmus svagra
(296x, aktak, zo dňa 21.01.2010)
Re: Tyka sa nas to? - alkoholizmus svagra
(228x, kristina, zo dňa 21.01.2010.)
Re: Tyka sa nas to? - alkoholizmus svagra
(208x, aktak, zo dňa 22.01.2010.)
Re: Tyka sa nas to? - alkoholizmus svagra
(229x, zuzana, zo dňa 23.01.2010.)
Re: Tyka sa nas to? - alkoholizmus svagra
(201x, Dagmar, zo dňa 23.01.2010.)
Re: Tyka sa nas to? - alkoholizmus svagra
(191x, Erin, zo dňa 23.01.2010.)
Malý zázrak na veľké podkožáky (vyrážky)
(419x, Zuzana, zo dňa 21.01.2010)
Re: Malý zázrak na veľké podkožáky (vyrážky)
(308x, j, zo dňa 21.01.2010.)
ovčie kiahne a tehotenstvo
(276x, Gabi, zo dňa 21.01.2010)
Re: ovčie kiahne a tehotenstvo
(212x, Ivan, zo dňa 21.01.2010.)
Mastenie vlasov
(240x, Viktória, zo dňa 21.01.2010)
Re: Mastenie vlasov
(197x, Gitka, zo dňa 21.01.2010.)
Escapelle, menstruacia, mozne tehotenstvo
(403x, Kristina, zo dňa 21.01.2010)
Re: Escapelle, menstruacia, mozne tehotenstvo
(262x, Jozef, zo dňa 21.01.2010.)
Hazardné hry, alkohol...
(348x, Smidová@slm, zo dňa 21.01.2010)
Rozlievajúce sa teplo na nohe
(805x, Jana, zo dňa 20.01.2010)
zrak - pupillotonia
(322x, gabika, zo dňa 20.01.2010)
bábatko v zime - pobyt na vzduchu
(286x, Jana, zo dňa 20.01.2010)
Eliminacia alkoholu z krvi
(256x, Peter, zo dňa 20.01.2010)
Re: Eliminacia alkoholu z krvi
(297x, Kralicka, zo dňa 20.01.2010.)
PN a statnice, prosim poradte
(1129479x, Kika, zo dňa 20.01.2010)
Re: PN a statnice, prosim poradte
(672x, Monika, zo dňa 20.01.2010.)
Re: PN a statnice, prosim poradte
(512x, Kika, zo dňa 20.01.2010.)
Re: PN a statnice, prosim poradte
(392x, Linda pre Kiku, zo dňa 21.01.2010.)
Re: PN a statnice, prosim poradte
(359x, Jana38, zo dňa 21.01.2010.)
Re: PN a statnice, prosim poradte
(366x, eva, zo dňa 21.01.2010.)
Re: PN a statnice, prosim poradte
(389x, zuzka, zo dňa 21.01.2010.)
Re: PN a statnice, prosim poradte
(407x, Jara, zo dňa 21.01.2010.)
Re: PN a statnice, prosim poradte
(549x, Evita pre Jaru, zo dňa 21.01.2010.)
Re: PN a statnice, prosim poradte
(348x, Dagmar pre Evitu, zo dňa 21.01.2010.)
Re: PN a statnice, prosim poradte
(328x, Evita pre Dagmar, zo dňa 21.01.2010.)
Re: PN a statnice, prosim poradte
(387x, Evita pre Kiku, zo dňa 21.01.2010.)
Re: PN a statnice, prosim poradte
(365x, Kika, zo dňa 22.01.2010.)
Re: PN a statnice, prosim poradte
(426x, Jana38, zo dňa 22.01.2010.)
Re: PN a statnice, prosim poradte
(404x, Elena, zo dňa 29.01.2010.)
Re: PN a statnice, prosim poradte
(346x, Jana38 pre Elenu, zo dňa 29.01.2010.)
Re: PN a statnice, prosim poradte
(344x, Juraj pre Elenu, zo dňa 29.01.2010.)
Dlhodobá bolesť hrdla+zväčšene uzliny
(3172x, Jozef, zo dňa 20.01.2010)
Re: Dlhodobá bolesť hrdla zväčšene uzliny
(1564x, gabca, zo dňa 20.01.2010.)
Re: Dlhodobá bolesť hrdla zväčšene uzliny
(884x, Jozef, zo dňa 21.01.2010.)
Re: Dlhodobá bolesť hrdla zväčšene uzliny
(1225x, gabca, zo dňa 21.01.2010.)
Re: Dlhodobá bolesť hrdla zväčšene uzliny
(949x, Jozef, zo dňa 21.01.2010.)
Re: Dlhodobá bolesť hrdla zväčšene uzliny
(1152x, gabca, zo dňa 21.01.2010.)
Re: Dlhodobá bolesť hrdla zväčšene uzliny
(973x, Jozef, zo dňa 21.01.2010.)
Testovanie liekov na ludoch
(323x, Katka, zo dňa 20.01.2010)
Re: Testovanie liekov na ludoch
(226x, Dagmar, zo dňa 20.01.2010.)
Re: Testovanie liekov na ludoch
(222x, Dagmar, zo dňa 20.01.2010.)
Re: Testovanie liekov na ludoch
(643x, Dagmar, zo dňa 20.01.2010.)
Re: Testovanie liekov na ludoch
(240x, Kralicek, zo dňa 20.01.2010.)
antikoncepcia - informačne
(362x, Lenka, zo dňa 20.01.2010)
Re: antikoncepcia - informačne
(300x, Katka, zo dňa 20.01.2010.)
Re: antikoncepcia - informačne
(316x, Kralicka, zo dňa 20.01.2010.)
Re: antikoncepcia - informačne
(239x, Katka, zo dňa 21.01.2010.)
Re: antikoncepcia - informačne
(238x, Silvia, zo dňa 21.01.2010.)
Re: antikoncepcia - informačne
(173x, Nikola, zo dňa 21.01.2010.)
Re: antikoncepcia - informačne
(188x, Lenka, zo dňa 23.01.2010.)
okultné krvácanie
(372x, Hajka, zo dňa 20.01.2010)
Re: okultné krvácanie
(290x, Dagmar, zo dňa 20.01.2010.)
Re: okultné krvácanie
(183x, Nikola, zo dňa 21.01.2010.)
Re: okultné krvácanie
(201x, Lenka, zo dňa 24.01.2010.)
unavené oči
(296x, Alena, zo dňa 20.01.2010)
škôlkar a PC
(349x, Nikola, zo dňa 20.01.2010)
Re: škôlkar a PC
(182x, Katarína, zo dňa 21.01.2010.)
Re: škôlkar a PC
(218x, Aktak, zo dňa 21.01.2010.)
Re: škôlkar a PC
(208x, tt, zo dňa 21.01.2010.)
Re: škôlkar a PC
(188x, Julia, zo dňa 21.01.2010.)
Re: škôlkar a PC
(191x, zuzana, zo dňa 21.01.2010.)
prsia po kojeni
(217x, zuzana, zo dňa 20.01.2010)
Re: prsia po kojeni
(201x, domča, zo dňa 20.01.2010.)
Aj takto vyzerajú tragédie
(443x, Jana38, zo dňa 20.01.2010)
Re: Aj takto vyzerajú tragédie
(333x, mifor, zo dňa 20.01.2010.)
Hľadám lekára,kde inzerovať?
(323x, Jana38, zo dňa 20.01.2010)
Re: Hľadám lekára,kde inzerovať?
(237x, Ivet, zo dňa 20.01.2010.)
Re: Hľadám lekára,kde inzerovať?
(243x, Ivan, zo dňa 21.01.2010.)
Psychiater- schizofrenia...
(411x, Veronika, zo dňa 20.01.2010)
Re: Psychiater- schizofrenia...
(261x, jana, zo dňa 21.01.2010.)
dotierava susedka
(615x, Janka, zo dňa 20.01.2010)
Re: dotierava susedka
(290x, Zuzana, zo dňa 20.01.2010.)
Re: dotierava susedka
(475x, lucia, zo dňa 20.01.2010.)
Re: dotierava susedka
(418x, Janka, zo dňa 20.01.2010.)
Re: dotierava susedka
(299x, Dana, zo dňa 21.01.2010.)
Re: dotierava susedka
(321x, Zuzka, zo dňa 21.01.2010.)
Re: dotierava susedka
(290x, katarina, zo dňa 21.01.2010.)
Re: dotierava susedka
(228x, Tana, zo dňa 21.01.2010.)
Re: dotierava susedka
(282x, Janka, zo dňa 21.01.2010.)
Re: dotierava susedka
(261x, Zuzula, zo dňa 21.01.2010.)
Re: dotierava susedka
(213x, Janka, zo dňa 26.01.2010.)
Re: dotierava susedka
(373x, Linda pre Janku, zo dňa 22.01.2010.)
Re: dotierava susedka
(249x, B., zo dňa 22.01.2010.)
Re: dotierava susedka
(255x, Janka, zo dňa 26.01.2010.)
Re: dotierava susedka
(284x, zuzana pre luciu, zo dňa 21.01.2010.)
Re: dotierava susedka
(249x, Zuzula, zo dňa 21.01.2010.)
Re: dotierava susedka
(257x, Dagmar, zo dňa 21.01.2010.)
Re: dotierava susedka
(299x, lucia, zo dňa 22.01.2010.)
Re: dotierava susedka
(272x, Dušan, zo dňa 20.01.2010.)
Re: dotierava susedka
(231x, Dagmar, zo dňa 20.01.2010.)
Re: dotieravá susedka
(218x, Janka, zo dňa 25.01.2010.)
Strana č.
< späť
tam >