Autor otázky: Janka
|
dotierava susedka
(číslo príspevku 204.978,
zo dňa 20.01.2010.
videné 606x)
ODPOVEDAŤ
|
|
Text príspevku číslo 204978:
Medzi našou štvorčlennou rodinou vošla jedna pani z našej dediny.Má 43 rokov,má tri deti,a jealkoholicka.Jej minulost je velmi zla-zila s muzom iba pre peniaze,bola vzdy ovesana zlatom,vsetkych okolo seba len ohovara a vyuziva.
Moji rodicia a brat do jej pasce padli.kazde rano skoro vyvolava mame,aby k nej prisla na kavu,sedi tam aj do obeda.
Moj otec robi kazdu druhu noc,teda kazde druhe rano prichadza domov.vzdy mu okolo 4-5tej rano zavola,kup mi cigaretky,kup mi konak,ja ti peniaze dam.
u nas zaraba len on.mama si bohuzial nehlada robotu,pretoze padla do jej pasce.
ona ju od toho laka.moj brat 19 rocny mal teraz skusky na vodicak,neucil sa,pretoze mu ona stale vyvolavala aby jej prisiel pomoct toto,hento,proste ako keby sa snazila rozbit nasu rodinu.vzdy k nej vola len mojho otca aked je mama mimo dediny,uz jej vola kedy pride.myslim si ze sa snazi zvadzat mojho otca.PROSIM VAS POMOZTE MI,AKO MAM POSTUPOVAT,AKO SA JEJ MAM ZBAVIT.ziadne odhovaranie pre nasich neplati,su nou totiz zmanipulovany.PROSIM VAS O RADU.DAKUJEM VAM.som psychicky na dne.mam 17 rokov.
Reakcie na príspevok:
-
Re: dotierava susedka
(280x, Zuzana, zo dňa 2010-01-20)
-
Re: dotierava susedka
(463x, lucia, zo dňa 2010-01-20)
-
Re: dotierava susedka
(261x, Dušan, zo dňa 2010-01-20)
-
Re: dotierava susedka
(221x, Dagmar, zo dňa 2010-01-20)
-
Re: dotieravá susedka
(209x, Janka, zo dňa 2010-01-25)
|
|
|