Odpovedal:
Jaja
|
Re: Gynex
(číslo príspevku 28.843,
zo dňa 16.04.2004.
videné 971x)
ODPOVEDAŤ
/
Predchádzajúci príspevok
|
|
Text príspevku číslo 28843:
Ja som ho užívala už 3x /vždy 1x ročne 1 balenie/ a ja s ním mám dobré skúsenosti. Zmizli jemné bolesti v podbrušku, aj bolestivosť pŕs. A 2x som po doužívaní ostala tehotná /ale tehotnosť ani raz bohužiaľ neskončila dobre/- gynex vraj podporuje plodnosť. Nuž neviem, niekomu môže pomôcť, a na druhého zasa nemusí mať nijaký účinok. Ale môžem Ti poradiť ohľadne úpravy cyklu. Ja som začala mať problémy s cyklom tiež po vysadení antikoncepcie. Najprv menštruácia meškala týždeň, potom dva, potom prišla zasa skôr... No a od decembra som nemala dva mesiace menzes. Potom 2x len po vyvolávacích injekciách. Gynekológ mi odporučil znova antikoncepciu, pritom ja chcem predsa úspešne otehotnieť! Tak som si povedala dosť. Požičala som si knihu Psychotronická poradňa od Viery Vičanovej, ktorá tam tento problém s nepravidelnou menštruáciou pekne opísala a začala som dbať na jej rady-dostatok ovocia /ale žiadne citrusy/, zeleniny /hlavne mrkva a petržlen/, stále teplé ponožky, masírovala som si jemne brušnú časť, vitamín E a C, B komplex, ženské čaje /alchemilka, myší chvost/. Ale čo malo na mňa najväčší účinok a stále som z toho príjemne prekvapená, to bola JOGA PRSTOV. Chodím už pol roka na jógu a pani precvičovateľka mi poradila na tieto ženské veci, aby som si kúpila tú knižočku JOGA PRSTOV, vraj ona s tým má veľmi dobré skúsenosti. A musím to potvrdiť. Cvičila som to fakt pravidelne, nie každý deň, ale snažila som sa aspoň 4x do týždňa. Robí sa to v kľude, v sede buď pred TV alebo večer v posteli. Je to vlastne stláčanie určitých bodov na prstoch a rukách. Jeden cvik sa má cvičiť 10 minút. No a myslím, že práve toto mi pomohlo a že sa mi zaktivizovali práve tie body, ktoré som potrebovala. Ináč knižočka stála 109,- Sk a je tam celkom dosť polôh prstov na rozličné problémy. Ja to cvičim aj naďalej. Tak neviem, ak Ti tvoj nepravidelný cyklus lezie na nervy, skús s tým niečo robiť. Ja som sa rozhodla pre prirodzenú cestu-nechcem už užívať žiadne hormóny. Držím palce.
Reakcie na príspevok:
-
Re: Gynex
(731x, Jaja-doplnenie, zo dňa 2004-04-16)
-
Re: Gynex
(971x, Dagmar,
zo dňa 2004-04-16)
-
Re: Gynex
(958x, Viola - pre Dagmar, zo dňa 2004-04-16)
|
|
|