Odpovedal: Katarína
Re: Gynex
(číslo príspevku 29.271, zo dňa 22.04.2004. videné 725x)
ODPOVEDAŤ / Predchádzajúci príspevok
 

Text príspevku číslo 29271:
Kedy sa má začať užívať tam nie je nikde uvedené, ale jedna známa mi povedala, že vraj je to najlepšie začať brať hneď po menzese. Neviem prečo a odkiaľ to má. Podľa mňa keď to tam neuvádzajú, tak je to jedno. Ja som to začala brať po menzese.
    Reakcie na príspevok:
  • Re: Gynex (706x, Erika, zo dňa 2004-04-27)