Odpovedal:
A.N
|
Re: Gynex
(číslo príspevku 28.946,
zo dňa 17.04.2004.
videné 654x)
ODPOVEDAŤ
/
Predchádzajúci príspevok
|
|
Text príspevku číslo 28946:
Ten popis je podľa mňa totálna hlúposť, ale to neznamená, že nemôže pomôcť. Zrejme obsahuje fytohormóny z rastlín a tie môžu mať u niektorých žien veľmi pozitívne účinky. Nakoniec aj prvé antibiotikum bolo prírodného pôvodu (penicilín) Ale to ešte neznamená, že musia vypisovať také blbiny - je to len využívanie toho, že ľudia majú radi nezvyčajné a tajomné veci.
|
|
|