Odpovedal: Erika
Re: Gynex
(číslo príspevku 29.582, zo dňa 27.04.2004. videné 706x)
ODPOVEDAŤ / Predchádzajúci príspevok
 

Text príspevku číslo 29582:
Ahojte,
vraj sa má brať až po skončení menštruácie preto, že takisto, ako menštruácia prečisťuje, tak aj Gynex má prečisťujúce - detoxikačné účinky. Preto nie je dobré prečisťovať telo všetkým možným naraz. VRAJ :-))