Odpovedal:
Erika
|
Re: Gynex
(číslo príspevku 29.582,
zo dňa 27.04.2004.
videné 706x)
ODPOVEDAŤ
/
Predchádzajúci príspevok
|
|
Text príspevku číslo 29582:
Ahojte,
vraj sa má brať až po skončení menštruácie preto, že takisto, ako menštruácia prečisťuje, tak aj Gynex má prečisťujúce - detoxikačné účinky. Preto nie je dobré prečisťovať telo všetkým možným naraz. VRAJ :-))
|
|
|