Odpovedal: Erika
Re: Gynex
(číslo príspevku 29.209, zo dňa 21.04.2004. videné 788x)
ODPOVEDAŤ / Predchádzajúci príspevok
 

Text príspevku číslo 29209:
Chcela by som sa spýtať, či neviete či sa Gynex môže používať aj s hormonálnymi tabletakmi / Clomhexal /. Veľmi sa snažíme o bábatko, ale už rok sa nedarí, tak skúšame všetko.A ešte jedna otázka. Od ktorého dňa po menštruácii sa má začať užívať ?Alebo je to jedno v ktorý deň - aj počas menštruácie ???Ďakujem
    Reakcie na príspevok:
  • Re: Gynex (681x, Vlado, zo dňa 2004-04-21)
  • Re: Gynex (724x, Katarína, zo dňa 2004-04-22)
    • Re: Gynex (706x, Erika, zo dňa 2004-04-27)