Odpovedal:
Erika
|
Re: Gynex
(číslo príspevku 29.209,
zo dňa 21.04.2004.
videné 788x)
ODPOVEDAŤ
/
Predchádzajúci príspevok
|
|
Text príspevku číslo 29209:
Chcela by som sa spýtať, či neviete či sa Gynex môže používať aj s hormonálnymi tabletakmi / Clomhexal /. Veľmi sa snažíme o bábatko, ale už rok sa nedarí, tak skúšame všetko.A ešte jedna otázka. Od ktorého dňa po menštruácii sa má začať užívať ?Alebo je to jedno v ktorý deň - aj počas menštruácie ???Ďakujem
Reakcie na príspevok:
-
Re: Gynex
(681x, Vlado, zo dňa 2004-04-21)
-
Re: Gynex
(724x, Katarína, zo dňa 2004-04-22)
|
|
|