52093 otázok a 176340 odpovedí na 521 stranách.
(100 otázok na stranu)
Strana č.
< späť
tam >
vysoký cholesterol
(332x, Milka, zo dňa 05.10.2009)
Re: vysoký cholesterol
(325x, zuzka, zo dňa 05.10.2009.)
Cytologia PAP III
(689x, Ivana - otazka pre gynekologa, zo dňa 05.10.2009)
Re: Cytologia PAP III
(633x, ERIKA, zo dňa 05.10.2009.)
Re: Cytologia PAP III
(5400x, Dagmar, zo dňa 05.10.2009.)
Re: Cytologia PAP III
(1739x, *, zo dňa 05.10.2009.)
Re: Cytologia PAP III
(1438x, Dagmar, zo dňa 05.10.2009.)
Re: Cytologia PAP III
(483x, m, zo dňa 06.10.2009.)
ploštice
(437x, mirka, zo dňa 05.10.2009)
Re: ploštice
(300x, K, zo dňa 07.10.2009.)
Re: ploštice
(253x, mirka, zo dňa 07.10.2009.)
Re: ploštice
(382x, Jana38, zo dňa 07.10.2009.)
Re: ploštice
(399x, mirka, zo dňa 07.10.2009.)
Re: ploštice
(4531x, Jennys, zo dňa 18.10.2009.)
Re: ploštice
(1554x, Max, zo dňa 18.10.2009.)
Re: ploštice
(1169x, sisa, zo dňa 19.10.2009.)
Re: ploštice
(1150x, Jennys, zo dňa 19.10.2009.)
tehotenstvo
(306x, Marta, zo dňa 05.10.2009)
Re: tehotenstvo
(266x, Max, zo dňa 05.10.2009.)
Re: tehotenstvo
(255x, alena, zo dňa 05.10.2009.)
Re: tehotenstvo
(222x, Maja, zo dňa 05.10.2009.)
Erythema migrans alebo zbytočné obavy?
(238x, Michal, zo dňa 05.10.2009)
Re: Erythema migrans alebo zbytočné obavy?
(201x, Ivan pre Michala, zo dňa 05.10.2009.)
Re: Erythema migrans alebo zbytočné obavy?
(178x, Jozef, zo dňa 06.10.2009.)
Rh negativ a opakovany potrat
(250x, Eva, zo dňa 04.10.2009)
pálenie,bolesť pri styku
(388x, Jana, zo dňa 04.10.2009)
Re: pálenie,bolesť pri styku
(258x, Max, zo dňa 04.10.2009.)
Re: pálenie,bolesť pri styku
(196x, Jana, zo dňa 05.10.2009.)
Re: pálenie,bolesť pri styku
(364x, Dagmar, zo dňa 05.10.2009.)
Re: pálenie,bolesť pri styku
(346x, Jana, zo dňa 20.10.2009.)
tehotenská toxémia
(331x, silvia, zo dňa 04.10.2009)
neschopnosť mať vážny vzťah, kvôli sexu
(531x, inka, zo dňa 04.10.2009)
Re: neschopnosť mať vážny vzťah, kvôli sexu
(260x, kristina, zo dňa 04.10.2009.)
Re: neschopnosť mať vážny vzťah, kvôli sexu
(248x, Ivan pre inku, zo dňa 04.10.2009.)
Re: neschopnosť mať vážny vzťah, kvôli sexu
(313x, Max, zo dňa 04.10.2009.)
Re: neschopnosť mať vážny vzťah, kvôli sexu
(278x, igor, zo dňa 05.10.2009.)
Re: neschopnosť mať vážny vzťah, kvôli sexu
(217x, Mirka, zo dňa 04.10.2009.)
tyzdnova bolest hrdla..
(426x, ja20, zo dňa 04.10.2009)
Re: tyzdnova bolest hrdla..
(434x, Ivan pre ja20, zo dňa 04.10.2009.)
Re: tyzdnova bolest hrdla..
(285x, ja20, zo dňa 04.10.2009.)
Re: tyzdnova bolest hrdla..
(313x, ja20, zo dňa 06.10.2009.)
Re: tyzdnova bolest hrdla..
(438x, ja20 pre Ivana, zo dňa 08.10.2009.)
Re: tyzdnova bolest hrdla..
(344x, mia, zo dňa 09.10.2009.)
Re: tyzdnova bolest hrdla..
(351x, ja20, zo dňa 09.10.2009.)
Re: tyzdnova bolest hrdla..
(340x, mia, zo dňa 10.10.2009.)
Re: tyzdnova bolest hrdla..
(465x, Ivan, zo dňa 10.10.2009.)
Re: tyzdnova bolest hrdla..
(320x, ja20, zo dňa 10.10.2009.)
Neopisatelny stav
(483x, Lena, zo dňa 04.10.2009)
Re: Neopisatelny stav
(366x, Mária, zo dňa 05.10.2009.)
stolica
(294x, Beatrix, zo dňa 04.10.2009)
Re: stolica
(270x, Ivnpre Beatrix, zo dňa 04.10.2009.)
Problém vo vzťahu?
(488x, Lucia, zo dňa 04.10.2009)
Re: Problém vo vzťahu?
(300x, Dagmar, zo dňa 04.10.2009.)
Re: Problém vo vzťahu?
(291x, Lucia, zo dňa 04.10.2009.)
Re: Problém vo vzťahu?
(243x, Dagmar, zo dňa 04.10.2009.)
Re: Problém vo vzťahu?
(232x, Lucia, zo dňa 04.10.2009.)
Re: Problém vo vzťahu?
(236x, Dagmar, zo dňa 04.10.2009.)
Re: Problém vo vzťahu?
(236x, Lucia, zo dňa 04.10.2009.)
Re: Problém vo vzťahu?
(197x, Mirka, zo dňa 04.10.2009.)
Re: Problém vo vzťahu?
(202x, Dagmar, zo dňa 04.10.2009.)
Re: Problém vo vzťahu?
(205x, Lucia, zo dňa 04.10.2009.)
Re: Problém vo vzťahu?
(177x, Mirka, zo dňa 04.10.2009.)
Re: Problém vo vzťahu?
(173x, lucia, zo dňa 04.10.2009.)
Re: Problém vo vzťahu?
(261x, Max, zo dňa 04.10.2009.)
Re: Problém vo vzťahu?
(225x, Daniela pre Maxa, zo dňa 04.10.2009.)
Re: Problém vo vzťahu?
(247x, Max, zo dňa 04.10.2009.)
Re: Problém vo vzťahu?
(224x, Daniela pre Maxa, zo dňa 05.10.2009.)
Re: Problém vo vzťahu?
(205x, Dagmar pre Maxa, zo dňa 05.10.2009.)
Re: Problém vo vzťahu?
(177x, Lucia, zo dňa 05.10.2009.)
Re: Problém vo vzťahu?
(169x, Mirka pre Luciu, zo dňa 05.10.2009.)
Re: Problém vo vzťahu?
(189x, Perla, zo dňa 06.10.2009.)
Re: Problém vo vzťahu?
(194x, Dagmar, zo dňa 06.10.2009.)
Re: Problém vo vzťahu?
(221x, Mirka pre Dagmar, zo dňa 06.10.2009.)
Re: Problém vo vzťahu?
(175x, Dagmar, zo dňa 06.10.2009.)
Re: Problém vo vzťahu?
(207x, Vlado, zo dňa 06.10.2009.)
Re: Problém vo vzťahu?
(192x, Mirka, zo dňa 06.10.2009.)
Re: Problém vo vzťahu?
(172x, Lucia, zo dňa 07.10.2009.)
Vzťahy
(262x, Lucia pre Dagmar, zo dňa 02.12.2009.)
Re: Vzťahy
(223x, Lukeb1, zo dňa 02.12.2009.)
Vypadavanie vlasov
(292x, Tomas, zo dňa 04.10.2009)
Re: Vypadavanie vlasov
(252x, Anna, zo dňa 05.10.2009.)
Re: Vypadavanie vlasov
(213x, Max, zo dňa 05.10.2009.)
Re: Vypadavanie vlasov
(186x, Dagmar, zo dňa 05.10.2009.)
Odpadavanie z pitiev?
(413x, Lucka, zo dňa 04.10.2009)
Re: Odpadavanie z pitiev?
(368x, zuzka, zo dňa 04.10.2009.)
Re: Odpadavanie z pitiev?
(350x, Lucka, zo dňa 04.10.2009.)
Re: Odpadavanie z pitiev?
(327x, zuzka, zo dňa 04.10.2009.)
Re: Odpadavanie z pitiev?
(394x, Erin, zo dňa 04.10.2009.)
Re: Odpadavanie z pitiev?
(285x, Lucka, zo dňa 04.10.2009.)
Re: Odpadavanie z pitiev?
(293x, Lucka, zo dňa 04.10.2009.)
Re: Odpadavanie z pitiev?
(297x, zuzka, zo dňa 04.10.2009.)
Re: Odpadavanie z pitiev?
(348x, MUDr. Jozef Klucho-gastroenterológ, Nové Zámky , zo dňa 04.10.2009.)
Re: Odpadavanie z pitiev?
(330x, Lucka, zo dňa 04.10.2009.)
Re: Odpadavanie z pitiev?
(331x, M., zo dňa 04.10.2009.)
Re: Odpadavanie z pitiev?
(312x, Lucka, zo dňa 04.10.2009.)
Re: Odpadavanie z pitiev?
(387x, Ivan , zo dňa 04.10.2009.)
Re: Odpadavanie z pitiev?
(456x, Lucka, zo dňa 04.10.2009.)
Re: Odpadavanie z pitiev?
(245x, Max, zo dňa 04.10.2009.)
cysta na vaječníku
(382x, viva1, zo dňa 04.10.2009)
Re: cysta na vaječníku
(1350x, Dagmar, zo dňa 04.10.2009.)
Re: cysta na vaječníku
(520x, Eva, zo dňa 04.10.2009.)
Re: cysta na vaječníku
(535x, Dagmar, zo dňa 04.10.2009.)
Re: cysta na vaječníku
(443x, viva1, zo dňa 04.10.2009.)
Re: cysta na vaječníku
(436x, viva1, zo dňa 04.10.2009.)
Re: cysta na vaječníku
(438x, Dagmar, zo dňa 04.10.2009.)
Re: cysta na vaječníku
(400x, viva1, zo dňa 04.10.2009.)
Re: cysta na vaječníku
(450x, viva1, zo dňa 04.10.2009.)
Re: cysta na vaječníku
(493x, viva1, zo dňa 05.10.2009.)
bolest nohy
(338x, mira, zo dňa 04.10.2009)
Re: bolest nohy
(276x, zuzka, zo dňa 04.10.2009.)
Re: bolest nohy
(245x, mira, zo dňa 04.10.2009.)
Re: bolest nohy
(235x, B., zo dňa 04.10.2009.)
Re: bolest nohy
(172x, Maja, zo dňa 05.10.2009.)
odchlipovanie nechtov
(406x, Andrea, zo dňa 04.10.2009)
mliečko - dojčenie a prikrmovanie
(194x, Beatrix - pre Ivana, zo dňa 04.10.2009)
Re: mliečko - dojčenie a prikrmovanie
(144x, Ivan pre Beatrix, zo dňa 04.10.2009.)
materske znamienko
(255x, martin, zo dňa 03.10.2009)
Re: materske znamienko
(226x, Elena, zo dňa 03.10.2009.)
Re: materske znamienko
(227x, slovačik, zo dňa 04.10.2009.)
Anizocytoza ery
(443x, Ludomila, zo dňa 03.10.2009)
operacia haluxov
(370x, silvia, presov, zo dňa 03.10.2009)
kolaps syna pri behu 500 m
(338x, vojtodobrovodsky@azet.sk, zo dňa 03.10.2009)
Re: kolaps syna pri behu 500 m
(264x, achtal, zo dňa 04.10.2009.)
Re: kolaps syna pri behu 500 m
(259x, Max, zo dňa 04.10.2009.)
Poškodenie zraku retinovým angiografom
(239x, ami.co@azet.sk, zo dňa 03.10.2009)
Laktobacily
(209x, Marianna, zo dňa 02.10.2009)
Re: Laktobacily
(203x, Erin, zo dňa 03.10.2009.)
Re: Laktobacily
(360x, Marianna, zo dňa 05.10.2009.)
prosim o popis choroby
(905x, Renáta Sucháčová, zo dňa 02.10.2009)
tehotenstvo??
(383x, anita, zo dňa 02.10.2009)
Re: tehotenstvo??
(297x, Vlado, zo dňa 02.10.2009.)
Re: tehotenstvo??
(257x, xy, zo dňa 02.10.2009.)
tupa bolest v podbrusku
(309x, Linda, zo dňa 02.10.2009)
Problem s vyprazdňovaním
(323x, Lenka, zo dňa 02.10.2009)
Re: Problem s vyprazdňovaním
(366x, MUDr. Jozef Klucho-gastroenterológ, Nové Zámky , zo dňa 04.10.2009.)
Skolióza
(363x, Ľubica Medzihradská, zo dňa 02.10.2009)
Re: Skolióza
(181x, zuzka, zo dňa 02.10.2009.)
Re: Skolióza
(208x, poz, zo dňa 02.10.2009.)
Re: Skolióza
(187x, s., zo dňa 03.10.2009.)
obličkové kamene
(204x, bruneta, zo dňa 02.10.2009)
Re: obličkové kamene
(203x, peter, zo dňa 02.10.2009.)
Re: obličkové kamene
(175x, bruneta, zo dňa 02.10.2009.)
liek dapoxetine
(543x, Peter, zo dňa 01.10.2009)
cystické akné
(254x, Ivik, zo dňa 01.10.2009)
sexuológ v BA
(364x, tom, zo dňa 01.10.2009)
Re: sexuológ v BA
(197x, Ján, zo dňa 02.10.2009.)
Re: sexuológ v BA
(253x, tom, zo dňa 02.10.2009.)
Re: sexuológ v BA
(193x, Ján, zo dňa 05.10.2009.)
závislost na nete
(322x, rr, zo dňa 01.10.2009)
Re: závislost na nete
(245x, tt, zo dňa 08.10.2009.)
Re: závislost na nete
(203x, Max, zo dňa 08.10.2009.)
Re: závislost na nete
(180x, Lenka, zo dňa 08.10.2009.)
tlak v usiach,zalahnutie v usiach
(283x, Hana, zo dňa 01.10.2009)
atrofia svalu - vastus medialis
(534x, Jozef, zo dňa 01.10.2009)
Re: atrofia svalu - vastus medialis
(290x, Max, zo dňa 01.10.2009.)
Re: atrofia svalu - vastus medialis
(400x, Maja, zo dňa 02.10.2009.)
Re: atrofia svalu - vastus medialis
(379x, Jozef, zo dňa 02.10.2009.)
poškodenia svalu
(340x, Jozef K, zo dňa 02.11.2009.)
Re: poškodenia svalu
(280x, Max, zo dňa 02.11.2009.)
Re: poškodenia svalu
(253x, Max, zo dňa 02.11.2009.)
Re: poškodenia svalu
(246x, jozef K, zo dňa 02.11.2009.)
Re: poškodenia svalu
(270x, Vlado, zo dňa 02.11.2009.)
Re: poškodenia svalu
(277x, Jozef K, zo dňa 03.11.2009.)
Re: poškodenia svalu
(280x, Vlado, zo dňa 03.11.2009.)
natrhnutie šľachy
(393x, Jano K, zo dňa 05.11.2009.)
šľacha
(312x, Jozef, zo dňa 06.11.2009.)
Trombóza
(266x, Monika, zo dňa 01.10.2009)
Re: Trombóza
(205x, domča pre Moniku, zo dňa 01.10.2009.)
Hnisavá vyrážka na materskom znamienku
(2633x, Peter, zo dňa 01.10.2009)
Re: Hnisavá vyrážka na materskom znamienku
(1464x, kristina, zo dňa 01.10.2009.)
vysetrenie?
(303x, Lucia, zo dňa 30.09.2009)
Sucha koza na penise
(1787x, Jela, zo dňa 30.09.2009)
Re: Sucha koza na penise
(781x, tt, zo dňa 01.10.2009.)
svrbive vyrazky
(372x, Katarina, zo dňa 30.09.2009)
Mlieko a antibiotiká
(246x, mima, zo dňa 30.09.2009)
Re: Mlieko a antibiotiká
(216x, katy, zo dňa 30.09.2009.)
Re: Mlieko a antibiotiká
(194x, laura , zo dňa 30.09.2009.)
gynekolog v Bratislave
(234x, Maria, zo dňa 30.09.2009)
Re: gynekolog v Bratislave
(228x, m, zo dňa 30.09.2009.)
plynatost
(342x, andrej, zo dňa 30.09.2009)
posilnenie organizmu pred chripkou
(293x, sharon, zo dňa 30.09.2009)
Re: posilnenie organizmu pred chripkou
(282x, Ivan , zo dňa 30.09.2009.)
Re: posilnenie organizmu pred chripkou
(328x, Lenka pre Ivana, zo dňa 30.09.2009.)
Re: posilnenie organizmu pred chripkou
(227x, Zuzana, zo dňa 30.09.2009.)
Re: posilnenie organizmu pred chripkou
(274x, Ivan pre Lenku, zo dňa 30.09.2009.)
Re: posilnenie organizmu pred chripkou
(207x, Lenka pre Ivana, zo dňa 01.10.2009.)
Re: posilnenie organizmu pred chripkou
(277x, k1357, zo dňa 01.10.2009.)
Re: posilnenie organizmu pred chripkou
(231x, Juraj, zo dňa 01.10.2009.)
Re: posilnenie organizmu pred chripkou
(190x, Ivan pre k1357 a Juraja, zo dňa 02.10.2009.)
Re: posilnenie organizmu pred chripkou
(184x, Ivan pre k1357, zo dňa 02.10.2009.)
Re: posilnenie organizmu pred chripkou
(237x, Anna, zo dňa 30.09.2009.)
Re: posilnenie organizmu pred chripkou
(229x, Ivan pre ...., zo dňa 30.09.2009.)
Re: posilnenie organizmu pred chripkou
(241x, Dagmar, zo dňa 30.09.2009.)
Re: posilnenie organizmu pred chripkou
(229x, Max, zo dňa 30.09.2009.)
Re: posilnenie organizmu pred chripkou
(182x, Dagmar pre Maxa, zo dňa 30.09.2009.)
Re: posilnenie organizmu pred chripkou
(191x, sharon, zo dňa 30.09.2009.)
Re: posilnenie organizmu pred chripkou
(186x, Dagmar, zo dňa 30.09.2009.)
Re: posilnenie organizmu pred chripkou
(173x, Zuzka, zo dňa 30.09.2009.)
Menierov syndrom
(341x, Jozefina , zo dňa 30.09.2009)
tetracyklin a mliecne vyrobky
(195x, Jana, zo dňa 29.09.2009)
Re: tetracyklin a mliecne vyrobky
(206x, Kaťa, zo dňa 30.09.2009.)
Dlhotrvajúca menštruácia
(432x, Ema, zo dňa 29.09.2009)
Re: Dlhotrvajúca menštruácia
(1053x, Anna, zo dňa 30.09.2009.)
Re: Dlhotrvajúca menštruácia
(642x, Ema, zo dňa 09.10.2009.)
Re: Dlhotrvajúca menštruácia
(901x, Ema, zo dňa 13.04.2010.)
Re: Dlhotrvajúca menštruácia
(547x, Mária, zo dňa 13.04.2010.)
Re: Dlhotrvajúca menštruácia
(485x, Jara, zo dňa 13.04.2010.)
Kondóm po záruke?
(483x, Lucka, zo dňa 29.09.2009)
Re: Kondóm po záruke?
(254x, Max, zo dňa 30.09.2009.)
Re: Kondóm po záruke?
(306x, Jara, zo dňa 30.09.2009.)
Re: Kondóm po záruke?
(264x, tt, zo dňa 01.10.2009.)
Re: Kondóm po záruke?
(647x, Zuzana, zo dňa 01.10.2009.)
Re: Kondóm po záruke?
(342x, Dagmar, zo dňa 01.10.2009.)
Re: Kondóm po záruke?
(285x, Zuzana, zo dňa 02.10.2009.)
Re: Kondóm po záruke?
(280x, Max, zo dňa 02.10.2009.)
co to mohlo byt?
(507x, kristina, zo dňa 29.09.2009)
Re: co to mohlo byt?
(337x, Zuzka, zo dňa 29.09.2009.)
Re: co to mohlo byt?
(294x, kristina, zo dňa 29.09.2009.)
Re: co to mohlo byt?
(316x, Ivan, zo dňa 30.09.2009.)
Re: co to mohlo byt?
(265x, kristina, zo dňa 30.09.2009.)
Re: co to mohlo byt?
(244x, katy, zo dňa 30.09.2009.)
Re: co to mohlo byt?
(319x, Mária, zo dňa 01.10.2009.)
Re: co to mohlo byt?
(199x, Laura, zo dňa 01.10.2009.)
Re: co to mohlo byt?
(216x, Lukeb1, zo dňa 01.10.2009.)
dietatko nurofen a flaky po telicku
(212x, marika, zo dňa 29.09.2009)
Re: dietatko nurofen a flaky po telicku
(187x, Ivan, zo dňa 30.09.2009.)
vysadzanie seroxatu
(320x, Michal, zo dňa 29.09.2009)
Re: vysadzanie seroxatu
(280x, wewe, zo dňa 29.09.2009.)
Re: vysadzanie seroxatu
(266x, Michal, zo dňa 29.09.2009.)
Re: vysadzanie seroxatu
(286x, wewe, zo dňa 29.09.2009.)
Re: vysadzanie seroxatu
(294x, Michal pre wewe, zo dňa 29.09.2009.)
Re: vysadzanie seroxatu
(341x, wewe pre michala, zo dňa 29.09.2009.)
Re: vysadzanie seroxatu
(312x, Michal pre wewe, zo dňa 29.09.2009.)
Re: vysadzanie seroxatu
(232x, zuzka, zo dňa 29.09.2009.)
Re: vysadzanie seroxatu
(228x, Michal pre wewe, zo dňa 29.09.2009.)
Re: vysadzanie seroxatu
(239x, wewe pre michala, zo dňa 29.09.2009.)
hlien a zápach z nosa
(268x, wewe, zo dňa 29.09.2009)
Re: hlien a zápach z nosa
(271x, jana, zo dňa 29.09.2009.)
Re: hlien a zápach z nosa
(294x, Ivan, zo dňa 29.09.2009.)
Re: hlien a zápach z nosa
(257x, wewe pre ivana, zo dňa 29.09.2009.)
Re: hlien a zápach z nosa
(264x, Ivan, zo dňa 30.09.2009.)
zvýšené protilátky HBc - vyradenie z darcovstva kr
(1347x, martin, zo dňa 29.09.2009)
Re: zvýšené protilátky HBc - vyradenie z darcovstv
(980x, Ivan pre martina, zo dňa 29.09.2009.)
Staphylococcus aureus - novorodenec
(323x, psilvia25, zo dňa 29.09.2009)
Re: Staphylococcus aureus - novorodenec
(648x, Ivan, zo dňa 29.09.2009.)
je to normalne???
(575x, alena, zo dňa 29.09.2009)
Re: je to normalne???
(308x, k1357, zo dňa 29.09.2009.)
Re: je to normalne???
(331x, Eva, zo dňa 29.09.2009.)
Re: je to normalne???
(318x, hanna., zo dňa 29.09.2009.)
Re: je to normalne???
(266x, K, zo dňa 29.09.2009.)
Re: je to normalne???
(330x, Dagmar, zo dňa 29.09.2009.)
Re: je to normalne???
(343x, alena pre dagmar, zo dňa 29.09.2009.)
Re: je to normalne???
(273x, Dagmar, zo dňa 29.09.2009.)
Re: je to normalne???
(238x, dada, zo dňa 29.09.2009.)
Re: je to normalne???
(223x, katy, zo dňa 29.09.2009.)
Re: je to normalne???
(217x, Dagmar, zo dňa 29.09.2009.)
Re: je to normalne???
(243x, zdena, zo dňa 29.09.2009.)
Re: je to normalne???
(282x, Mirka, zo dňa 29.09.2009.)
Re: je to normalne???
(234x, Jozef, zo dňa 29.09.2009.)
Re: je to normalne???
(202x, Kristina, zo dňa 02.10.2009.)
Re: je to normalne???
(247x, Luzzy, zo dňa 02.10.2009.)
Re: je to normalne???
(204x, Dagmar, zo dňa 03.10.2009.)
Re: je to normalne???
(178x, Dagmar, zo dňa 03.10.2009.)
hlboký nádych
(281x, Dana, zo dňa 29.09.2009)
bolesti so stresu?
(245x, zdenka, zo dňa 29.09.2009)
Re: bolesti so stresu?
(216x, zuzka, zo dňa 29.09.2009.)
fenistil - pre ivana
(302x, witchie, zo dňa 29.09.2009)
Re: fenistil - pre ivana
(311x, Ivan, zo dňa 29.09.2009.)
Re: fenistil - pre ivana
(267x, witchie, zo dňa 29.09.2009.)
Re: fenistil - pre ivana
(244x, Ivan, zo dňa 29.09.2009.)
multiinfarktová encefalopatia
(388x, Jarka, zo dňa 29.09.2009)
Re: multiinfarktová encefalopatia
(453x, Vlado, zo dňa 29.09.2009.)
Štítna žľaza - hypotyreóza
(404x, Petra, zo dňa 29.09.2009)
Re: Štítna žľaza - hypotyreóza
(257x, K, zo dňa 29.09.2009.)
Re: Štítna žľaza - hypotyreóza
(256x, Jana, zo dňa 01.10.2009.)
Re: Štítna žľaza - hypotyreóza
(226x, K, zo dňa 02.10.2009.)
Re: Štítna žľaza - hypotyreóza
(223x, Jana, zo dňa 02.10.2009.)
Už nemôžem používať tampóny?
(364x, Katy, zo dňa 28.09.2009)
Re: Už nemôžem používať tampóny?
(251x, jana , zo dňa 28.09.2009.)
Re: Už nemôžem používať tampóny?
(169x, Zuzka, zo dňa 29.09.2009.)
Re: Už nemôžem používať tampóny?
(346x, Max, zo dňa 28.09.2009.)
Re: Už nemôžem používať tampóny?
(269x, Zuzka, zo dňa 29.09.2009.)
Re: Už nemôžem používať tampóny?
(287x, Max, zo dňa 30.09.2009.)
Re: Už nemôžem používať tampóny?
(267x, Katy, zo dňa 30.09.2009.)
Re: Už nemôžem používať tampóny?
(293x, Max, zo dňa 30.09.2009.)
Re: Už nemôžem používať tampóny?
(296x, K., zo dňa 30.09.2009.)
Re: Už nemôžem používať tampóny?
(239x, Katy, zo dňa 30.09.2009.)
rodicia ma nechcu
(700x, peťo, zo dňa 28.09.2009)
Re: rodicia ma nechcu
(321x, Eva, zo dňa 28.09.2009.)
Re: rodicia ma nechcu
(257x, Kacka, zo dňa 28.09.2009.)
Re: rodicia ma nechcu
(94x, peťo, zo dňa 28.09.2009.)
Re: rodicia ma nechcu
(454x, Max, zo dňa 28.09.2009.)
Re: rodicia ma nechcu
(311x, lucia, zo dňa 29.09.2009.)
Re: rodicia ma nechcu
(386x, Jar, zo dňa 29.09.2009.)
Re: rodicia ma nechcu
(266x, Max, zo dňa 29.09.2009.)
Re: rodicia ma nechcu
(317x, Mirka, zo dňa 29.09.2009.)
Re: rodicia ma nechcu
(176x, Barbora, zo dňa 29.09.2009.)
Re: rodicia ma nechcu
(105x, katy, zo dňa 29.09.2009.)
Re: rodicia ma nechcu
(221x, Jana, zo dňa 29.09.2009.)
Re: rodicia ma nechcu
(265x, lucia, zo dňa 29.09.2009.)
Re: rodicia ma nechcu
(246x, Kaťa , zo dňa 29.09.2009.)
Re: rodicia ma nechcu
(189x, Jara, zo dňa 29.09.2009.)
Re: rodicia ma nechcu
(201x, Kaťa, zo dňa 29.09.2009.)
Re: rodicia ma nechcu
(191x, Lila, zo dňa 29.09.2009.)
Re: rodicia ma nechcu
(206x, Dana, zo dňa 29.09.2009.)
Re: rodicia ma nechcu
(180x, Mia, zo dňa 04.10.2009.)
arachnoidálna cysta na hypofýze
(617x, wewe, zo dňa 28.09.2009)
Tehotenstvo alebo nie?
(287x, Monana, zo dňa 28.09.2009)
Re: Tehotenstvo alebo nie?
(202x, Max, zo dňa 28.09.2009.)
Kasel, sopliky u dietatka
(197x, Erika B., zo dňa 28.09.2009)
Re: Kasel, sopliky u dietatka
(131x, Ivan, zo dňa 29.09.2009.)
vysadiť či nie?
(305x, katka, zo dňa 28.09.2009)
Re: vysadiť či nie?
(237x, Z, zo dňa 28.09.2009.)
Re: vysadiť či nie?
(241x, Max, zo dňa 28.09.2009.)
Predkolapsový stav
(1279x, Milka, zo dňa 28.09.2009)
Re: Predkolapsový stav
(588x, Mira, zo dňa 30.09.2009.)
Re: Predkolapsový stav
(252x, inga, zo dňa 30.09.2009.)
Re: Predkolapsový stav
(208x, inga, zo dňa 30.09.2009.)
zahlienenie
(219x, Mária Fedorová, zo dňa 28.09.2009)
Re: zahlienenie
(188x, Ivan, zo dňa 29.09.2009.)
zvýšená hladina glukózy
(347x, Katy, zo dňa 28.09.2009)
Re: zvýšená hladina glukózy
(222x, zuzka, zo dňa 28.09.2009.)
Re: zvýšená hladina glukózy
(199x, Katy, zo dňa 28.09.2009.)
Re: zvýšená hladina glukózy
(138x, zuzka, zo dňa 28.09.2009.)
Bolest klbov a kosti v nohach v tehotenstve
(247x, Mayka, zo dňa 28.09.2009)
Re: Bolest klbov a kosti v nohach v tehotenstve
(274x, Max, zo dňa 28.09.2009.)
Re: Bolest klbov a kosti v nohach v tehotenstve
(213x, Ivan, zo dňa 29.09.2009.)
Re: Bolest klbov a kosti v nohach v tehotenstve
(234x, Dagmar, zo dňa 29.09.2009.)
Re: Bolest klbov a kosti v nohach v tehotenstve
(237x, Mayka, zo dňa 30.09.2009.)
Re: Bolest klbov a kosti v nohach v tehotenstve
(447x, Dagmar, zo dňa 30.09.2009.)
Re: Bolest klbov a kosti v nohach v tehotenstve
(190x, iveta, zo dňa 17.11.2011.)
znížené EOZINOFILY v krvi
(1239x, Karin, zo dňa 28.09.2009)
Re: znížené EOZINOFILY v krvi
(645x, Ivan, zo dňa 29.09.2009.)
Re: znížené EOZINOFILY v krvi
(795x, Max, zo dňa 29.09.2009.)
Re: znížené EOZINOFILY v krvi
(883x, Karin, zo dňa 29.09.2009.)
Re: znížené EOZINOFILY v krvi
(1654x, Ivan, zo dňa 29.09.2009.)
Prenos infekcie zo psa???
(386x, Paulínka, zo dňa 28.09.2009)
Re: Prenos infekcie zo psa???
(261x, K, zo dňa 28.09.2009.)
Re: Prenos infekcie zo psa???
(267x, Max, zo dňa 28.09.2009.)
Re: Prenos infekcie zo psa???
(342x, saskia, zo dňa 29.09.2009.)
Re: Prenos infekcie zo psa???
(371x, tinaa, zo dňa 29.09.2009.)
Re: Prenos infekcie zo psa???
(282x, K, zo dňa 29.09.2009.)
Re: Prenos infekcie zo psa???
(250x, Saskia, zo dňa 11.10.2009.)
už nevládzem žiť
(560x, ema, zo dňa 28.09.2009)
Mužská antikoncepcia - podviazanie semenníkov
(490x, IZER, zo dňa 28.09.2009)
Re: Mužská antikoncepcia - podviazanie semenníkov
(662x, Ján, zo dňa 02.10.2009.)
Re: Mužská antikoncepcia - podviazanie semenníkov
(523x, Dagmar, zo dňa 02.10.2009.)
Re: Mužská antikoncepcia - podviazanie semenníkov
(2366x, Vlado, zo dňa 02.10.2009.)
Re: Mužská antikoncepcia - podviazanie semenníkov
(851x, Dagmar, zo dňa 02.10.2009.)
Re: Mužská antikoncepcia - podviazanie semenníkov
(658x, Vlado, zo dňa 02.10.2009.)
Re: Mužská antikoncepcia - podviazanie semenníkov
(591x, Dagmar pre Vlada, zo dňa 02.10.2009.)
Re: Mužská antikoncepcia - podviazanie semenníkov
(377x, Babusa, zo dňa 02.10.2009.)
Re: Mužská antikoncepcia - podviazanie semenníkov
(278x, Dagmar, zo dňa 02.10.2009.)
preco odmieta kojenie ?
(302x, Tamara, zo dňa 28.09.2009)
Re: preco odmieta kojenie ?
(270x, Ivan, zo dňa 28.09.2009.)
Re: preco odmieta kojenie ?
(205x, Tamara pre Ivana a pre witchie, zo dňa 30.09.2009.)
Re: preco odmieta kojenie ?
(218x, Ivan, zo dňa 30.09.2009.)
Re: preco odmieta kojenie ?
(191x, witchie, zo dňa 28.09.2009.)
Re: preco odmieta kojenie ?
(145x, lucia, zo dňa 28.09.2009.)
Re: preco odmieta kojenie ?
(134x, erika1975, zo dňa 29.09.2009.)
Psychicky vyčerpaná
(291x, Simona, zo dňa 28.09.2009)
Re: Psychicky vyčerpaná
(233x, jj, zo dňa 29.09.2009.)
mycoplazma neliečená v tehotenstve
(280x, Gabi , zo dňa 28.09.2009)
Re: mycoplazma neliečená v tehotenstve
(212x, Ivan, zo dňa 28.09.2009.)
Re: mycoplazma neliečená v tehotenstve
(219x, Gabi, zo dňa 28.09.2009.)
Re: mycoplazma neliečená v tehotenstve
(307x, Gabi, zo dňa 16.11.2009.)
Re: mycoplazma neliečená v tehotenstve
(592x, Dagmar, zo dňa 16.11.2009.)
Re: mycoplazma neliečená v tehotenstve
(474x, Gabi, zo dňa 18.11.2009.)
Re: mycoplazma neliečená v tehotenstve
(251x, Gabi, zo dňa 18.11.2009.)
Re: mycoplazma neliečená v tehotenstve
(306x, Dagmar, zo dňa 18.11.2009.)
Re: mycoplazma neliečená v tehotenstve
(292x, Gabi, zo dňa 23.11.2009.)
Aseptická nekroza
(379x, Balážová Magdaléna, zo dňa 28.09.2009)
Kŕč v krku
(338x, K, zo dňa 28.09.2009)
Re: Kŕč v krku
(279x, Ján, zo dňa 05.10.2009.)
Re: Kŕč v krku
(228x, K, zo dňa 07.10.2009.)
Srdcová záležitosť
(406x, Peter BB, zo dňa 28.09.2009)
Re: Srdcová záležitosť
(249x, domča, zo dňa 28.09.2009.)
Re: Srdcová záležitosť
(252x, Max, zo dňa 28.09.2009.)
Viróza a zatiahnutý hlas 19-mesačnej dcéry
(273x, Aja - otázka pre Ivana, zo dňa 27.09.2009)
Re: Viróza a zatiahnutý hlas 19-mesačnej dcéry
(255x, Ivan, zo dňa 28.09.2009.)
Re: Viróza a zatiahnutý hlas 19-mesačnej dcéry
(285x, aja, zo dňa 28.09.2009.)
Re: Viróza a zatiahnutý hlas 19-mesačnej dcéry
(387x, Ivan pre aja, zo dňa 29.09.2009.)
Re: Viróza a zatiahnutý hlas 19-mesačnej dcéry
(271x, Aja pre Ivana, zo dňa 29.09.2009.)
Tetanovka
(658x, Anna, zo dňa 27.09.2009)
Re: Tetanovka
(369x, Ivan, zo dňa 28.09.2009.)
Re: Tetanovka
(338x, Anna, zo dňa 28.09.2009.)
RE: Concor cor
(492x, Ema, zo dňa 27.09.2009)
astma bronchiales
(206x, Maria, zo dňa 27.09.2009)
Re: astma bronchiales
(140x, Ivan, zo dňa 28.09.2009.)
RE:MR - vysvetlenie
(393x, Jana, zo dňa 27.09.2009)
Vybielenie mostika
(270x, Kristina, zo dňa 27.09.2009)
Neviem - nebaví ma chodiť do práce
(515x, Kybic, zo dňa 27.09.2009)
Re: Neviem - nebaví ma chodiť do práce
(360x, Dagmar, zo dňa 27.09.2009.)
Re: Neviem - nebaví ma chodiť do práce
(335x, Jara, zo dňa 27.09.2009.)
Re: Neviem - nebaví ma chodiť do práce
(347x, Dagmar pre Jaru, zo dňa 27.09.2009.)
Re: Neviem - nebaví ma chodiť do práce
(255x, Mirka, zo dňa 28.09.2009.)
umely klbik
(297x, anka, zo dňa 27.09.2009)
trema
(238x, zuzana kurejova, zo dňa 26.09.2009)
Re: trema
(322x, zuzka, zo dňa 26.09.2009.)
VYRAZKY
(256x, BARBARA, zo dňa 26.09.2009)
Re: VYRAZKY
(211x, Max, zo dňa 26.09.2009.)
benzin a clovek
(294x, Dara, zo dňa 26.09.2009)
Re: benzin a clovek
(315x, Max, zo dňa 26.09.2009.)
Re: benzin a clovek
(220x, Lenka, zo dňa 26.09.2009.)
Retrobulbárne hypoechogénny útvar
(649x, Esther, zo dňa 26.09.2009)
Re: Retrobulbárne hypoechogénny útvar
(711x, Erin, zo dňa 26.09.2009.)
depresia v klimaktériu
(393x, Martina, zo dňa 26.09.2009)
Re: depresia v klimaktériu
(318x, Dagmar, zo dňa 26.09.2009.)
Re: depresia v klimaktériu
(269x, martina, zo dňa 28.09.2009.)
Re: depresia v klimaktériu
(223x, katy, zo dňa 28.09.2009.)
Otazka - priatelka a antikoncepcia
(360x, Milan, zo dňa 26.09.2009)
Re: Otazka - priatelka a antikoncepcia
(256x, Max, zo dňa 26.09.2009.)
Liečba e coli v pošve u detí.
(312x, Gabriela K., zo dňa 25.09.2009)
Re: Liečba e coli v pošve u detí.
(289x, Max, zo dňa 26.09.2009.)
Re: Liečba e coli v pošve u detí.
(227x, Ivan, zo dňa 26.09.2009.)
brucha bolesti vpravo
(314x, betkaduricova@post.sk, zo dňa 25.09.2009)
Re: brucha bolesti vpravo
(253x, wewe, zo dňa 25.09.2009.)
Re: brucha bolesti vpravo
(335x, MUDr. Jozef Klucho-gastroenterológ, Nové Zámky , zo dňa 26.09.2009.)
liecba pijavicami
(265x, Kika, zo dňa 25.09.2009)
Re: liecba pijavicami
(225x, s., zo dňa 26.09.2009.)
Nervozita
(340x, tajka, zo dňa 25.09.2009)
Re: Nervozita
(330x, zuzka, zo dňa 25.09.2009.)
Strana č.
< späť
tam >