52093 otázok a 176341 odpovedí na 521 stranách.
(100 otázok na stranu)
Strana č.
< späť
tam >
ako nájsť diagnózu?
(490x, Biba, zo dňa 07.11.2007)
Re: ako nájsť diagnózu?
(405x, Zuzka, zo dňa 07.11.2007.)
Re: ako nájsť diagnózu?
(346x, zulika, zo dňa 07.11.2007.)
bolesť pŕs, tehotenstvo??
(418x, RIA, zo dňa 06.11.2007)
Re: bolesť pŕs, tehotenstvo??
(374x, majusa222, zo dňa 07.11.2007.)
Lumigan a HAK
(193x, Silvia Obuchová, zo dňa 06.11.2007)
mohla takto otehotnieť??
(534x, tibor, zo dňa 06.11.2007)
Re: mohla takto otehotnieť??
(529x, RIA, zo dňa 06.11.2007.)
Re: mohla takto otehotnieť??
(392x, tibor, zo dňa 07.11.2007.)
Re: mohla takto otehotnieť??
(336x, kajsa, zo dňa 07.11.2007.)
Strie na nohách
(254x, Peter, zo dňa 06.11.2007)
roaccutane
(567x, Iva, zo dňa 06.11.2007)
Re: roaccutane
(394x, Katka, zo dňa 07.11.2007.)
Tehotná?
(355x, Ja, zo dňa 06.11.2007)
Re: Tehotná?
(384x, Zuzana, zo dňa 07.11.2007.)
Re: Tehotná?
(440x, Ja, zo dňa 07.11.2007.)
Re: Tehotná?
(327x, Zuzana, zo dňa 07.11.2007.)
dieťa 2r - stále zvýšená teplota
(526x, Gabika, zo dňa 06.11.2007)
Re: dieťa 2r - stále zvýšená teplota
(336x, Majka, zo dňa 06.11.2007.)
Re: dieťa 2r - stále zvýšená teplota
(324x, mia, zo dňa 07.11.2007.)
gynekol. problém
(508x, GB, zo dňa 06.11.2007)
Re: gynekol. problém
(377x, Lena, zo dňa 06.11.2007.)
spanok deti
(320x, laura, zo dňa 06.11.2007)
Re: spanok deti
(302x, j., zo dňa 06.11.2007.)
servítky - jedenie
(1011x, Zuzana Šebeňová, zo dňa 06.11.2007)
Re: servítky - jedenie
(412x, mony, zo dňa 06.11.2007.)
Re: servítky - jedenie
(398x, Eva, zo dňa 06.11.2007.)
Re: servítky - jedenie
(343x, Majka, zo dňa 06.11.2007.)
Re: servítky - jedenie
(349x, j., zo dňa 06.11.2007.)
Re: servítky - jedenie
(589x, Lucia, zo dňa 07.11.2007.)
Re: servítky - jedenie
(696x, Ja, zo dňa 07.11.2007.)
Re: servítky - jedenie
(484x, Biba, zo dňa 07.11.2007.)
Re: servítky - jedenie
(311x, kajka, zo dňa 07.11.2007.)
Re: servítky - jedenie
(241x, jarus, zo dňa 08.11.2007.)
bedrové kosti
(226x, evangelina, zo dňa 06.11.2007)
detská onania
(1148x, jana, zo dňa 06.11.2007)
Re: detská onania
(560x, Andrea, zo dňa 06.11.2007.)
Re: detská onania
(700x, j., zo dňa 06.11.2007.)
Re: detská onania
(635x, Andrea, zo dňa 07.11.2007.)
Re: detská onania
(506x, milada, zo dňa 06.11.2007.)
Re: detská onania
(596x, Max, zo dňa 06.11.2007.)
Naklíčená semena
(329x, Josef English, zo dňa 06.11.2007)
Nehoda v škôlke - palec na nohe
(364x, Jana, zo dňa 06.11.2007)
Re: Nehoda v škôlke - palec na nohe
(382x, zuzka, zo dňa 06.11.2007.)
mam vsetky priznaky , no test negativny, som zufal
(996x, kety, zo dňa 06.11.2007)
Re: mam vsetky priznaky , no test negativny, som z
(632x, evusa222, zo dňa 06.11.2007.)
Re: mam vsetky priznaky , no test negativny, som z
(555x, kety, zo dňa 06.11.2007.)
Re: mam vsetky priznaky , no test negativny, som z
(484x, Janka, zo dňa 06.11.2007.)
Re: mam vsetky priznaky , no test negativny, som z
(492x, kety, zo dňa 06.11.2007.)
Re: mam vsetky priznaky , no test negativny, som z
(540x, Janka, zo dňa 06.11.2007.)
Re: mam vsetky priznaky , no test negativny, som z
(602x, kety, zo dňa 06.11.2007.)
Re: mam vsetky priznaky , no test negativny, som z
(679x, Janka, zo dňa 06.11.2007.)
Re: mam vsetky priznaky , no test negativny, som z
(805x, kety, zo dňa 06.11.2007.)
Re: mam vsetky priznaky , no test negativny, som z
(519x, jarmila, zo dňa 06.11.2007.)
tehotensky test
(466x, martina, zo dňa 09.12.2007.)
Re: tehotensky test
(338x, Janka, zo dňa 09.12.2007.)
Re: tehotenský test
(386x, adriana, zo dňa 12.12.2007.)
Re: tehotenský test
(344x, jana, zo dňa 12.12.2007.)
Re: tehotenský test
(317x, Janka, zo dňa 13.12.2007.)
Re: tehotensky test
(252x, Vlado - pre Martinu, Kety, Adrianu..., zo dňa 31.03.2008.)
malátnosť
(338x, Juraj Horinka, zo dňa 05.11.2007)
Lymská borelióza
(414x, Adriana, zo dňa 05.11.2007)
Re: Lymská borelióza
(331x, Miroslav, zo dňa 07.12.2007.)
ako otehotnieť
(452x, petra, zo dňa 05.11.2007)
Re: ako otehotnieť
(433x, dada, zo dňa 06.11.2007.)
prosim o radu - antikoncepcia a krvné testy
(332x, maťka, zo dňa 05.11.2007)
ako toto zvládnuť
(533x, veronika, zo dňa 05.11.2007)
Re: ako toto zvládnuť
(414x, kristina, zo dňa 06.11.2007.)
Tehotna-bolesti pri dychani
(317x, Daniela5, zo dňa 05.11.2007)
Re: Tehotna-bolesti pri dychani
(289x, a., zo dňa 05.11.2007.)
Re: Tehotna-bolesti pri dychani
(377x, Daniela5, zo dňa 05.11.2007.)
Bolest pravej ruky
(349x, Helena, zo dňa 05.11.2007)
nervozita
(629x, Romana, zo dňa 05.11.2007)
Re: nervozita
(652x, Katka, zo dňa 05.11.2007.)
Re: nervozita
(386x, j., zo dňa 05.11.2007.)
Re: nervozita
(347x, Majka, zo dňa 05.11.2007.)
Re: nervozita
(414x, Maja, zo dňa 05.11.2007.)
Re: nervozita
(413x, Júlia, zo dňa 06.11.2007.)
Prestávky v dýchaní počas spánku- záchvyt 3 mesačn
(199x, Anka, zo dňa 05.11.2007)
Erekcia a zdravotný problém
(420x, Juro, zo dňa 05.11.2007)
Re: Erekcia a zdravotný problém
(550x, EDUSAN - neurológ / komentár, zo dňa 13.11.2007.)
Re: Erekcia a zdravotný problém
(331x, Juro, zo dňa 19.11.2007.)
Re: Erekcia a zdravotný problém
(349x, DUSINO, zo dňa 05.12.2007.)
Praskot pri vydychovaní
(403x, Hanka, zo dňa 05.11.2007)
Re: Praskot pri vydychovaní
(350x, BeBa, zo dňa 05.11.2007.)
zavrat a rozdvojene videnie
(479x, miro, zo dňa 04.11.2007)
Re: zavrat a rozdvojene videnie
(493x, ada, zo dňa 05.11.2007.)
Re: zavrat a rozdvojene videnie
(493x, adela, zo dňa 05.11.2007.)
Re: zavrat a rozdvojene videnie
(351x, Hajka, zo dňa 05.11.2007.)
Plod nízko v maternici
(673x, Janka, zo dňa 04.11.2007)
male prsia
(906x, Katarina, zo dňa 04.11.2007)
Re: male prsia
(398x, ls, zo dňa 04.11.2007.)
Re: male prsia
(377x, j., zo dňa 04.11.2007.)
Re: male prsia
(421x, Max, zo dňa 04.11.2007.)
Re: male prsia
(336x, Tina, zo dňa 05.11.2007.)
Re: male prsia
(341x, Daniela5, zo dňa 05.11.2007.)
Výtok
(406x, Jana, zo dňa 04.11.2007)
Re: Výtok
(337x, Vladka, zo dňa 07.11.2007.)
Re: Výtok
(254x, Zuzana, zo dňa 08.11.2007.)
psycho problem
(325x, lucia, zo dňa 04.11.2007)
oko - preplach slznych kanálikov
(431x, nina vanovova, zo dňa 04.11.2007)
Re: oko - preplach slznych kanálikov
(370x, mia, zo dňa 04.11.2007.)
Re: oko - preplach slznych kanálikov
(484x, MK, zo dňa 04.11.2007.)
Re: oko - preplach slznych kanálikov
(347x, majka, zo dňa 05.11.2007.)
Re: oko - preplach slznych kanálikov
(510x, Tina, zo dňa 05.11.2007.)
Re: oko - preplach slznych kanálikov
(351x, mia, zo dňa 05.11.2007.)
Re: oko - preplach slznych kanálikov
(306x, Romana, zo dňa 06.11.2007.)
Bolesť čela
(372x, natala, zo dňa 04.11.2007)
Re: Bolesť čela
(349x, Majka, zo dňa 05.11.2007.)
Znížená telesná teplota
(240x, Tatiana, zo dňa 04.11.2007)
ako potlačiť depresívne stavy
(504x, MK, zo dňa 03.11.2007)
Re: ako potlačiť depresívne stavy
(473x, katka, zo dňa 04.11.2007.)
Re: ako potlačiť depresívne stavy
(506x, MK, zo dňa 04.11.2007.)
Re: ako potlačiť depresívne stavy
(454x, katka, zo dňa 04.11.2007.)
zapchaty nos
(380x, Vinco, zo dňa 03.11.2007)
Re: zapchaty nos
(469x, Janka, zo dňa 04.11.2007.)
Re: zapchaty nos
(410x, BeBa, zo dňa 04.11.2007.)
Neistota
(478x, gabriela, zo dňa 03.11.2007)
Re: Neistota
(365x, andrea, zo dňa 04.11.2007.)
šport
(192x, Katka, zo dňa 03.11.2007)
Lumbago
(464x, Tomáš, zo dňa 03.11.2007)
Re: Lumbago
(456x, zuzka, zo dňa 04.11.2007.)
Re: Lumbago
(361x, Tomáš, zo dňa 04.11.2007.)
Rozchod a strata chuti do zivota...
(506x, Lucia, zo dňa 03.11.2007)
Re: Rozchod a strata chuti do zivota...
(557x, Nickis, zo dňa 03.11.2007.)
Re: Rozchod a strata chuti do zivota...
(654x, Lucy, zo dňa 04.11.2007.)
Re: Rozchod a strata chuti do zivota...
(610x, lucia, zo dňa 04.11.2007.)
Re: Rozchod a strata chuti do zivota...
(475x, Lucy, zo dňa 04.11.2007.)
Lietanie v tehotenstve -otazka pre p. doktora
(230x, Jana, zo dňa 03.11.2007)
Bodava bolest v oblasti hrudniku 22 r.slecny
(581x, Macka, zo dňa 03.11.2007)
Re: Bodava bolest v oblasti hrudniku 22 r.slecny
(466x, witchie, zo dňa 03.11.2007.)
Re: Bodava bolest v oblasti hrudniku 22 r.slecny
(737x, Macka, zo dňa 03.11.2007.)
Re: Bodava bolest v oblasti hrudniku 22 r.slecny
(623x, witchie, zo dňa 03.11.2007.)
Pichanie do srdca
(407x, Eva, zo dňa 15.11.2007.)
rtg zubov a kojenie
(323x, petra, zo dňa 03.11.2007)
Re: rtg zubov a kojenie
(343x, Ingrid, zo dňa 03.11.2007.)
výtok, slizký..čo to je?
(648x, Alica, zo dňa 03.11.2007)
Re: výtok, slizký..čo to je?
(717x, Vladka, zo dňa 03.11.2007.)
Re: výtok, slizký..čo to je?
(1751x, ada, zo dňa 03.11.2007.)
ako pribrat v prsiach?
(568x, suzie, zo dňa 03.11.2007)
Re: ako pribrat v prsiach?
(486x, lucia, zo dňa 04.11.2007.)
Re: ako pribrat v prsiach?
(1009x, Paťa, zo dňa 05.11.2007.)
FEBRILNE KRCE - poradte!!!
(633x, Ivana P., zo dňa 03.11.2007)
Re: FEBRILNE KRCE - poradte!!!
(345x, j., zo dňa 03.11.2007.)
Re: FEBRILNE KRCE - poradte!!!
(422x, Gabriela, zo dňa 03.11.2007.)
Re: FEBRILNE KRCE - poradte!!!
(402x, Ivana P, zo dňa 03.11.2007.)
Re: FEBRILNE KRCE - poradte!!!
(434x, jarmila, zo dňa 03.11.2007.)
Re: FEBRILNE KRCE - poradte!!!
(645x, Ivana P, zo dňa 03.11.2007.)
Re: FEBRILNE KRCE - poradte!!!
(237x, Marián, zo dňa 15.01.2008.)
kvapocky lasky?
(583x, Andy82, zo dňa 03.11.2007)
Re: kvapocky lasky?
(578x, Ján, zo dňa 03.11.2007.)
Bolesť brucha v oblasti pupku
(689x, Štefan, zo dňa 03.11.2007)
Re: Bolesť brucha v oblasti pupku
(764x, MUDr. Jozef Klucho-gastroenterológ, Nové Zámky , zo dňa 03.11.2007.)
penis-pred.....
(471x, roman, zo dňa 02.11.2007)
Re: penis-pred.....
(434x, dan, zo dňa 02.11.2007.)
salmoneloza
(572x, olga, zo dňa 02.11.2007)
Re: salmoneloza
(325x, Ján, zo dňa 03.11.2007.)
očné vyšetrenie
(865x, Radovan, zo dňa 02.11.2007)
Re: očné vyšetrenie
(477x, Radovan, zo dňa 05.11.2007.)
Re: očné vyšetrenie
(512x, Radovan, zo dňa 21.11.2007.)
Re: očné vyšetrenie
(731x, EDUSAN - neurológ, zo dňa 21.11.2007.)
Zničené chrupavky
(244x, daniela, zo dňa 02.11.2007)
citlivé prsia
(442x, Maťka, zo dňa 02.11.2007)
Vyschynanie slz v oku aj slin na jazyku.
(191x, Milka, zo dňa 02.11.2007)
Nafuknute brucho
(709x, Rejcl, zo dňa 02.11.2007)
Re: Nafuknute brucho
(718x, MUDr. Jozef Klucho-gastroenterológ, Nové Zámky , zo dňa 02.11.2007.)
Re: Nafuknute brucho
(481x, Rejcl, zo dňa 03.11.2007.)
Alzheimer
(765x, eva, zo dňa 02.11.2007)
Re: Alzheimer
(437x, jana, zo dňa 02.11.2007.)
Re: Alzheimer
(382x, Maja, zo dňa 02.11.2007.)
Re: Alzheimer
(374x, jana, zo dňa 02.11.2007.)
probiotikum?
(364x, adina, zo dňa 02.11.2007)
Re: probiotikum?
(456x, Juraj, zo dňa 02.11.2007.)
Re: probiotikum?
(355x, adina, zo dňa 02.11.2007.)
Dna - ako zmierniť bolesti
(359x, eva, zo dňa 02.11.2007)
Re: Dna - ako zmierniť bolesti
(363x, Ján, zo dňa 02.11.2007.)
preventívna prehliadka Košice Šaca, skúsenosti
(440x, laura, zo dňa 02.11.2007)
Re: preventívna prehliadka Košice Šaca, skúsenosti
(584x, gabina, zo dňa 02.11.2007.)
nepríjemné pocity v obl. močovej trubice + dlhodob
(209x, gabriela, zo dňa 02.11.2007)
Svrbenie šije.
(704x, František, zo dňa 02.11.2007)
Re: Svrbenie šije.
(522x, Ján, zo dňa 02.11.2007.)
úder do oka
(298x, maja, zo dňa 02.11.2007)
Re: úder do oka
(236x, zu.zana, zo dňa 02.11.2007.)
Re: úder do oka
(306x, Gigi, zo dňa 02.11.2007.)
Re: úder do oka
(376x, Maja, zo dňa 02.11.2007.)
IVF-Soft cyklus
(326x, Mima, zo dňa 02.11.2007)
klebsiella oxytoca
(707x, veronika handlova, zo dňa 02.11.2007)
Podčelustná uzlina
(670x, aja, zo dňa 02.11.2007)
Re: Podčelustná uzlina
(609x, Ani, zo dňa 02.11.2007.)
Re: Podčelustná uzlina
(560x, jarmila, zo dňa 02.11.2007.)
svrbenie dole u dieťaťa
(546x, vera, zo dňa 01.11.2007)
bolesti kĺbov a svalov
(1056x, Juro, zo dňa 01.11.2007)
Re: bolesti kĺbov a svalov
(526x, maslo, zo dňa 03.11.2007.)
KAMEŇ NA HRUDNIKU
(668x, Jozefína, zo dňa 01.11.2007)
Re: KAMEŇ NA HRUDNIKU
(756x, EDUSAN - neurológ, zo dňa 01.11.2007.)
Re: KAMEŇ NA HRUDNIKU
(1197x, JOZEFÍNA, zo dňa 03.11.2007.)
Re: KAMEŇ NA HRUDNIKU
(571x, Juraj - pre Jozefínu, zo dňa 20.01.2008.)
Problém po zápale štítnej žľazy.
(528x, Mária H. z NR, zo dňa 01.11.2007)
Re: Problém po zápale štítnej žľazy.
(255x, kristina, zo dňa 01.11.2007.)
REDUCTIL
(213x, hm, zo dňa 01.11.2007)
Krvácanie po kyretáži
(11511x, Iveta Belisová, zo dňa 01.11.2007)
Re: Krvácanie po kyretáži
(3494x, kristina, zo dňa 01.11.2007.)
Re: Krvácanie po kyretáži
(3738x, zu.zana, zo dňa 02.11.2007.)
Re: Krvácanie po kyretáži
(3104x, Daniela, zo dňa 02.11.2007.)
Re: Krvácanie po kyretáži
(2879x, jarmila, zo dňa 02.11.2007.)
krvacanie po kyretazi
(3227x, iveta belisova, zo dňa 08.11.2007.)
Re: krvacanie po kyretazi
(2692x, Daniela, zo dňa 09.11.2007.)
CASTE SILNE KRVACANIE PO KYRETE
(3061x, IVETA BELISOVA, zo dňa 20.11.2007.)
skolioza
(218x, Ruth, zo dňa 01.11.2007)
ŠIKANA v škole
(707x, Mima, zo dňa 01.11.2007)
Re: ŠIKANA v škole
(468x, Mima, zo dňa 01.11.2007.)
Re: ŠIKANA v škole
(414x, Blanka, zo dňa 02.11.2007.)
Re: ŠIKANA v škole
(379x, D, zo dňa 03.11.2007.)
Re: ŠIKANA v škole
(472x, Diana, zo dňa 06.11.2007.)
Re: ŠIKANA v škole
(650x, Blanka, zo dňa 07.11.2007.)
Re: ŠIKANA v škole
(397x, D., zo dňa 07.11.2007.)
Re: ŠIKANA v škole
(361x, Diana, zo dňa 07.11.2007.)
Re: ŠIKANA v škole
(404x, D, zo dňa 07.11.2007.)
Re: ŠIKANA v škole
(269x, Katka, zo dňa 08.11.2007.)
Re: ŠIKANA v škole
(192x, ala, zo dňa 08.11.2007.)
Re: ŠIKANA v škole
(220x, Katka, zo dňa 08.11.2007.)
Re: ŠIKANA v škole
(328x, Janka, zo dňa 08.11.2007.)
uviaznutá vibračná gulička
(568x, t, zo dňa 01.11.2007)
Re: uviaznutá vibračná gulička
(478x, Ján, zo dňa 01.11.2007.)
Re: uviaznutá vibračná gulička
(602x, Olga, zo dňa 01.11.2007.)
Re: uviaznutá vibračná gulička
(559x, mony, zo dňa 01.11.2007.)
Re: uviaznutá vibračná gulička
(717x, Ola, zo dňa 02.11.2007.)
Re: uviaznutá vibračná gulička
(517x, t, zo dňa 02.11.2007.)
Wobenzym a SM
(376x, Hajka, zo dňa 01.11.2007)
Re: Wobenzym a SM
(592x, EDUSAN - neurológ / komentár, zo dňa 01.11.2007.)
Masaže u DMO
(220x, Maria, zo dňa 01.11.2007)
Vaginálny čajovníkový olej-špinenie po použití
(214x, Pavla, zo dňa 01.11.2007)
spalene znamienka po laseri
(288x, ivanka, zo dňa 01.11.2007)
Bolesti semenníkov, únava, neviem...
(379x, lojzo, zo dňa 01.11.2007)
Re: Bolesti semenníkov, únava, neviem...
(272x, Ján, zo dňa 01.11.2007.)
Tehotenstvo-potrat
(1021x, 23jka, zo dňa 01.11.2007)
Re: Tehotenstvo-potrat
(453x, Erika B., zo dňa 01.11.2007.)
Re: Tehotenstvo-potrat
(602x, Zuzana, zo dňa 01.11.2007.)
Re: Tehotenstvo-potrat
(447x, Blanka, zo dňa 04.11.2007.)
Re: Tehotenstvo-potrat
(587x, Kaja, zo dňa 01.11.2007.)
Re: Tehotenstvo-potrat
(428x, pre Kaju, zo dňa 04.11.2007.)
Re: Tehotenstvo-potrat
(405x, Andrea, zo dňa 04.11.2007.)
Re: Tehotenstvo-potrat
(427x, Kaja, zo dňa 04.11.2007.)
Skriabe ma hrdlo
(298x, Eva, zo dňa 01.11.2007)
Re: Skriabe ma hrdlo
(237x, Zuzana, zo dňa 08.11.2007.)
Osud? co by ste robili vy?
(1086x, Elena, zo dňa 01.11.2007)
Re: Osud? co by ste robili vy?
(405x, Mima, zo dňa 01.11.2007.)
Re: Osud? co by ste robili vy?
(375x, Kaja, zo dňa 01.11.2007.)
Re: Osud? co by ste robili vy?
(465x, lia, zo dňa 01.11.2007.)
pomoc pri styku s vápnom
(231x, Lusil, zo dňa 01.11.2007)
Re: pomoc pri styku s vápnom
(216x, Gabriela, zo dňa 01.11.2007.)
Modriny
(402x, Renata, zo dňa 31.10.2007)
Re: Modriny
(323x, jarmila, zo dňa 31.10.2007.)
bolesť krížov-hnedý výtok
(1611x, Jana, zo dňa 31.10.2007)
Re: bolesť krížov-hnedý výtok
(876x, Lucia, zo dňa 01.11.2007.)
močový kameň
(399x, Lalikova Bozena, zo dňa 31.10.2007)
Re: močový kameň
(361x, Juraj, zo dňa 31.10.2007.)
Pichanie po močení
(554x, Zuzana , zo dňa 31.10.2007)
Re: Pichanie po močení
(580x, EDUSAN - urológ, zo dňa 18.11.2007.)
infekcia
(268x, lucia, zo dňa 31.10.2007)
cytologia
(1686x, Katka , zo dňa 31.10.2007)
Re: cytologia
(1064x, Lalikova Bozena, zo dňa 31.10.2007.)
Re: cytologia
(1043x, MARIKA, zo dňa 31.10.2007.)
Re: cytologia
(1001x, MarikaII, zo dňa 01.11.2007.)
30-tka na krku, aky ocny krem?
(517x, Kika, zo dňa 31.10.2007)
Re: 30-tka na krku, aky ocny krem?
(664x, jaja, zo dňa 31.10.2007.)
Re: 30-tka na krku, aky ocny krem?
(356x, Eva, zo dňa 01.11.2007.)
cysta na vaječníku
(860x, Andrea Š., zo dňa 31.10.2007)
Re: cysta na vaječníku
(401x, j., zo dňa 31.10.2007.)
Re: cysta na vaječníku
(416x, Andrea, zo dňa 29.11.2007.)
krvacam z nosa
(663x, peter sipos, zo dňa 31.10.2007)
Re: krvacam z nosa
(304x, Lenka, zo dňa 31.10.2007.)
Zápal hrdla v tehotenstve
(301x, Elena, zo dňa 31.10.2007)
Re: Zápal hrdla v tehotenstve
(393x, jarmila, zo dňa 31.10.2007.)
Re: Zápal hrdla v tehotenstve
(441x, Elena, zo dňa 31.10.2007.)
Re: Zápal hrdla v tehotenstve
(533x, betka, zo dňa 31.10.2007.)
Re: Zápal hrdla v tehotenstve
(374x, Elena, zo dňa 31.10.2007.)
Re: Zápal hrdla v tehotenstve
(281x, Jonny, zo dňa 31.10.2007.)
bolesti hlavy v súvislosti s cyklom
(675x, jarmila, zo dňa 31.10.2007)
Re: bolesti hlavy v súvislosti s cyklom
(642x, majka, zo dňa 31.10.2007.)
Re: bolesti hlavy v súvislosti s cyklom
(687x, katka, zo dňa 31.10.2007.)
Re: bolesti hlavy v súvislosti s cyklom
(586x, jarmila, zo dňa 01.11.2007.)
Re: bolesti hlavy v súvislosti s cyklom
(1119x, Vlado, zo dňa 31.10.2007.)
Re: bolesti hlavy v súvislosti s cyklom
(567x, jarmila, zo dňa 31.10.2007.)
Biele fľaky na semenníkoch
(447x, Anna, zo dňa 30.10.2007)
Re: Biele fľaky na semenníkoch
(333x, Ján, zo dňa 31.10.2007.)
výsledky vyšetrenia krvi: ALT, AST, GMT
(764x, katka, zo dňa 30.10.2007)
Re: výsledky vyšetrenia krvi: ALT, AST, GMT
(1670x, Valery, zo dňa 30.10.2007.)
vyrastok na viecku oka
(514x, Alena, zo dňa 30.10.2007)
Re: vyrastok na viecku oka
(422x, Ján, zo dňa 30.10.2007.)
PN-ka a vychadzky
(364x, Katka, zo dňa 30.10.2007)
Re: PN-ka a vychadzky
(326x, Dana, zo dňa 31.10.2007.)
rtg - pomóóóc
(505x, janka, zo dňa 30.10.2007)
Re: rtg - pomóóóc
(341x, Mima, zo dňa 31.10.2007.)
Strana č.
< späť
tam >