52093 otázok a 176341 odpovedí na 521 stranách.
(100 otázok na stranu)
Strana č.
< späť
tam >
tehotenstvo - antibiotika
(348x, maria karaffova, zo dňa 16.02.2008)
Zväčšené lymfatické uzliny a alergia?
(2948x, Eva, zo dňa 16.02.2008)
Re: Zväčšené lymfatické uzliny a alergia?
(1995x, jana, zo dňa 16.02.2008.)
Re: Zväčšené lymfatické uzliny a alergia?
(1857x, Eva, zo dňa 16.02.2008.)
zväčšené uzliny a ultrazvuk
(1059x, Eva, zo dňa 17.02.2008.)
Re: zväčšené uzliny a ultrazvuk
(1154x, Juraj, zo dňa 17.02.2008.)
Re: zväčšené uzliny a ultrazvuk
(1057x, Eva, zo dňa 17.02.2008.)
Trasenie ruk
(343x, petronela, zo dňa 16.02.2008)
Bolest kolien pri záťaži
(205x, Andrea, zo dňa 16.02.2008)
Re: Bolest kolien pri záťaži
(244x, marta, zo dňa 17.02.2008.)
Mastititda u dievcatka?
(448x, Peta, zo dňa 16.02.2008)
Re: Mastititda u dievcatka?
(403x, dzlubo, zo dňa 16.02.2008.)
črevná sprcha - pre p. Dr. Klucha
(256x, Katka, zo dňa 16.02.2008)
Hormonálny profil - kedy?
(375x, jarka, zo dňa 16.02.2008)
Re: Hormonálny profil - kedy?
(451x, Lenka, zo dňa 16.02.2008.)
Re: Hormonálny profil - kedy?
(301x, jarka, zo dňa 17.02.2008.)
endoprotéza
(159x, Zuzana Chutnáková, zo dňa 16.02.2008)
Prevenar a Pneumo 23
(152x, Vieromila, zo dňa 15.02.2008)
darovanie krvi
(407x, nika, zo dňa 15.02.2008)
Re: darovanie krvi
(360x, kaja, zo dňa 15.02.2008.)
Re: darovanie krvi
(227x, Katka, zo dňa 15.02.2008.)
Re: darovanie krvi
(211x, jana, zo dňa 16.02.2008.)
slabiny
(479x, ján, zo dňa 15.02.2008)
Re: slabiny
(327x, j., zo dňa 16.02.2008.)
Re: slabiny
(317x, Ján, zo dňa 17.02.2008.)
sarkoidóza pluc
(931x, iva, zo dňa 15.02.2008)
Re: sarkoidóza pluc
(868x, Ján, zo dňa 17.02.2008.)
ovulácia - áno alebo nie?
(972x, Jana, zo dňa 15.02.2008)
Re: ovulácia - áno alebo nie?
(425x, Zuzana, zo dňa 15.02.2008.)
Re: ovulácia - áno alebo nie?
(588x, Lenka, zo dňa 15.02.2008.)
Re: ovulácia - áno alebo nie?
(373x, Erika B., zo dňa 16.02.2008.)
problem pre psychiatra al. psychologa
(611x, n., zo dňa 15.02.2008)
Re: problem pre psychiatra al. psychologa
(431x, Laura, zo dňa 15.02.2008.)
Re: problem pre psychiatra al. psychologa
(644x, n., zo dňa 15.02.2008.)
Re: problem pre psychiatra al. psychologa
(377x, Laura, zo dňa 15.02.2008.)
Re: problem pre psychiatra al. psychologa
(364x, Ivica, zo dňa 17.02.2008.)
Re: problem pre psychiatra al. psychologa
(230x, dita, zo dňa 15.02.2008.)
Re: problem pre psychiatra al. psychologa
(291x, Sue, zo dňa 17.02.2008.)
Re: problem pre psychiatra al. psychologa
(328x, n., zo dňa 17.02.2008.)
Re: problem pre psychiatra al. psychologa
(264x, Ivica, zo dňa 17.02.2008.)
Re: problem pre psychiatra al. psychologa
(226x, katka, zo dňa 20.08.2008.)
Protilátky proti ováriám
(303x, Lenka, zo dňa 15.02.2008)
Re: Protilátky proti ováriám
(374x, Lenka, zo dňa 18.02.2008.)
Re: Protilátky proti ováriám
(500x, Vlado, zo dňa 18.02.2008.)
Re: Protilátky proti ováriám
(405x, Lenka, zo dňa 18.02.2008.)
MUDr.Keder
(882x, pacient, zo dňa 15.02.2008)
bolest klbov, svalov v tehotenstve
(519x, oli, zo dňa 15.02.2008)
Re: bolest klbov, svalov v tehotenstve
(346x, mony, zo dňa 15.02.2008.)
bedrový kĺb
(313x, Katarína, zo dňa 15.02.2008)
Re: bedrový kĺb
(306x, Ján, zo dňa 17.02.2008.)
Re: bedrový kĺb
(257x, Katarína, zo dňa 18.02.2008.)
Re: bedrový kĺb
(260x, ada, zo dňa 18.02.2008.)
Re: bedrový kĺb
(229x, jarmila, zo dňa 17.02.2008.)
Re: bedrový kĺb
(205x, Katarína, zo dňa 18.02.2008.)
spinenie,bolest podbrusia
(49x, mili, zo dňa 15.02.2008)
TU markery
(489x, sasena, zo dňa 15.02.2008)
Ako pribrať po ukončení kojenia ?
(359x, Majka, zo dňa 15.02.2008)
Re: Ako pribrať po ukončení kojenia ?
(193x, jarmila, zo dňa 15.02.2008.)
Re: Ako pribrať po ukončení kojenia ?
(277x, kristina, zo dňa 16.02.2008.)
Re: Ako pribrať po ukončení kojenia ?
(288x, kristina, zo dňa 16.02.2008.)
autoimúnna chronická tyreoiditída
(1930x, milka grmanova, zo dňa 15.02.2008)
Re: autoimúnna chronická tyreoiditída
(1070x, kristina, zo dňa 15.02.2008.)
Re: autoimúnna chronická tyreoiditída
(825x, ruza, zo dňa 17.02.2008.)
Re: autoimúnna chronická tyreoiditída
(666x, Lenka, zo dňa 16.02.2008.)
Čapy na mandliach
(440x, Lea, zo dňa 15.02.2008)
Re: Čapy na mandliach
(556x, majka, zo dňa 15.02.2008.)
Struma - štítna žľaza - vysvetlenie dg.
(380x, L, zo dňa 15.02.2008)
Re: Struma - štítna žľaza - vysvetlenie dg.
(483x, kristina, zo dňa 15.02.2008.)
Re: Struma - štítna žľaza - vysvetlenie dg.
(419x, kristina, zo dňa 15.02.2008.)
TRIACYLGLYCEROLY-S
(1327x, vlado, zo dňa 15.02.2008)
Re: TRIACYLGLYCEROLY-S
(498x, vlado, zo dňa 15.02.2008.)
triacylglyceroly
(468x, vlado, zo dňa 18.02.2008.)
Re: triacylglyceroly
(534x, Vlado, zo dňa 18.02.2008.)
bolest na hrudniku-triacylglyceroly
(2149x, vlado, zo dňa 18.02.2008.)
tráviace ťažkosti
(515x, Laura, zo dňa 15.02.2008)
Re: tráviace ťažkosti
(376x, zyves, zo dňa 15.02.2008.)
Re: tráviace ťažkosti
(322x, j., zo dňa 15.02.2008.)
Re: tráviace ťažkosti
(285x, Lu, zo dňa 17.02.2008.)
Vyšetrenie u iného lekára po dopr. nehode
(157x, nnina, zo dňa 15.02.2008)
kožné problémy
(247x, Marian, zo dňa 15.02.2008)
Čo to znamená? - psychický problém
(367x, Sue, zo dňa 15.02.2008)
Re: Čo to znamená? - psychický problém
(234x, zyves, zo dňa 15.02.2008.)
Re: Čo to znamená? - psychický problém
(233x, Dagmar pre Sue, zo dňa 15.02.2008.)
seroxat-uplne frigidna!
(353x, iza, zo dňa 15.02.2008)
Neurovegetatívna labilita - ako s ňou žiť?
(7711x, Nina, zo dňa 15.02.2008)
Re: Neurovegetatívna labilita - ako s ňou žiť?
(4196x, EDUSAN - lekár , zo dňa 15.02.2008.)
Re: Neurovegetativna labilita - ako s nou zit?
(1693x, Monika, zo dňa 15.02.2008.)
Re: Neurovegetativna labilita - ako s nou zit?
(1629x, Katka, zo dňa 16.02.2008.)
Re: Neurovegetativna labilita - ako s nou zit?
(1761x, Janko, zo dňa 17.02.2008.)
Mam pocit ze mi exploduje srdce-co mam robit?
(2196x, Nina, zo dňa 31.03.2008.)
Re: Mam pocit ze mi exploduje srdce-co mam robit?
(1321x, jana, zo dňa 31.03.2008.)
Re: Mam pocit ze mi exploduje srdce-co mam robit?
(1167x, Nina, zo dňa 31.03.2008.)
Re: Mam pocit ze mi exploduje srdce-co mam robit?
(1002x, Monika, zo dňa 01.04.2008.)
Re: Mam pocit ze mi exploduje srdce-co mam robit?
(912x, igor, zo dňa 31.03.2008.)
Re: Mam pocit ze mi exploduje srdce-co mam robit?
(785x, j., zo dňa 31.03.2008.)
Re: Mam pocit ze mi exploduje srdce-co mam robit?
(806x, Jana, zo dňa 31.03.2008.)
Re: Mam pocit ze mi exploduje srdce-co mam robit?
(787x, Nina, zo dňa 31.03.2008.)
Re: Mam pocit ze mi exploduje srdce-co mam robit?
(1077x, Jana, zo dňa 01.04.2008.)
Re: Mam pocit ze mi exploduje srdce-co mam robit?
(821x, Nina, zo dňa 02.04.2008.)
EKG Holter - ako spravne zapisovat cinnosti?
(734x, Nina, zo dňa 22.04.2008.)
Re: EKG Holter - ako spravne zapisovat cinnosti?
(798x, Vlado, zo dňa 22.04.2008.)
Re: EKG Holter - ako spravne zapisovat cinnosti?
(632x, Nina, zo dňa 22.04.2008.)
Bradykardia v spanku a zivot s veg.nerovnovahou
(1099x, Nina, zo dňa 25.04.2008.)
Menštruačný pohárik
(843x, Katka, zo dňa 15.02.2008)
Re: Menštruačný pohárik
(529x, Viera, zo dňa 15.02.2008.)
Re: Menštruačný pohárik
(369x, Viera, zo dňa 18.02.2008.)
sama ,alebo už opustená
(702x, Viera, zo dňa 15.02.2008)
Re: sama ,alebo už opustená
(315x, Katka, zo dňa 15.02.2008.)
Re: sama ,alebo už opustená
(295x, Zuzana, zo dňa 15.02.2008.)
Re: sama ,alebo už opustená
(253x, Kiki, zo dňa 15.02.2008.)
Neznesiteľná bolesť v pravej časti tváre
(3412x, MagulovaMonika@zoznam.sk, zo dňa 14.02.2008)
Re: Neznesiteľná bolesť v pravej časti tváre
(1149x, Juraj, zo dňa 14.02.2008.)
Re: Neznesiteľná bolesť v pravej časti tváre
(1051x, evka, zo dňa 15.02.2008.)
Re: Neznesiteľná bolesť v pravej časti tváre
(943x, Magulova Monika, zo dňa 16.02.2008.)
Re: Neznesiteľná bolesť v pravej časti tváre
(795x, jarmila, zo dňa 17.02.2008.)
žlčník - laparoskopická operácia
(525x, Luba, zo dňa 14.02.2008)
Re: žlčník - laparoskopická operácia
(350x, Sima, zo dňa 14.02.2008.)
Re: žlčník - laparoskopická operácia
(481x, Adela, zo dňa 14.02.2008.)
Re: žlčník - laparoskopická operácia
(401x, Luba / poďakovanie, zo dňa 15.02.2008.)
nohy
(189x, 77jojka7, zo dňa 14.02.2008)
sediveju mi vlasy, sive vlasy
(481x, meszaros, zo dňa 14.02.2008)
Re: sediveju mi vlasy, sive vlasy
(377x, Monika, zo dňa 14.02.2008.)
Znížený prolaktin
(308x, Liana, zo dňa 14.02.2008)
Valentín=pripomienka osamelým??
(654x, Lucia, zo dňa 14.02.2008)
Re: Valentín=pripomienka osamelým??
(263x, Laura, zo dňa 14.02.2008.)
Re: Valentín=pripomienka osamelým??
(360x, aa., zo dňa 14.02.2008.)
Re: Valentín=pripomienka osamelým??
(255x, Lucia, zo dňa 14.02.2008.)
Re: Valentín=pripomienka osamelým??
(238x, Oli, zo dňa 14.02.2008.)
Re: Valentín=pripomienka osamelým??
(352x, Katka, zo dňa 14.02.2008.)
Re: Valentín=pripomienka osamelým??
(420x, jana, zo dňa 14.02.2008.)
Re: Valentín=pripomienka osamelým??
(284x, Zuzana, zo dňa 14.02.2008.)
Re: Valentín=pripomienka osamelým??
(383x, Max, zo dňa 14.02.2008.)
Re: Valentín=pripomienka osamelým??
(197x, simona, zo dňa 15.02.2008.)
Re: Valentín=pripomienka osamelým??
(277x, pegass, zo dňa 15.02.2008.)
Re: Valentín=pripomienka osamelým??
(257x, katka, zo dňa 15.02.2008.)
CYSTA
(623x, info@charlier.sk, zo dňa 14.02.2008)
Re: CYSTA
(533x, bela, zo dňa 15.02.2008.)
Rýchly rast a krivá chrbtica
(347x, Zuzana, zo dňa 14.02.2008)
Re: Rýchly rast a krivá chrbtica
(329x, Majka, zo dňa 14.02.2008.)
Gyn.vyšetrenie kvôli fokusom
(754x, peťa, zo dňa 14.02.2008)
Re: Gyn.vyšetrenie kvôli fokusom
(589x, Vlado, zo dňa 14.02.2008.)
Re: Gyn.vyšetrenie kvôli fokusom
(619x, peťa, zo dňa 14.02.2008.)
Re: Gyn.vyšetrenie kvôli fokusom
(489x, peťa, zo dňa 15.02.2008.)
krem okolo oci
(390x, Jara, zo dňa 14.02.2008)
Re: krem okolo oci
(296x, Eva, zo dňa 14.02.2008.)
Re: krem okolo oci
(276x, zyves, zo dňa 20.02.2008.)
MR vysetrenie
(268x, nnina, zo dňa 14.02.2008)
Re: MR vysetrenie
(341x, Hajka, zo dňa 14.02.2008.)
Re: MR vysetrenie
(278x, Vlado, zo dňa 14.02.2008.)
Re: MR vysetrenie
(341x, n, zo dňa 14.02.2008.)
Re: MR vysetrenie
(369x, Andrea, zo dňa 14.02.2008.)
výsledok histológie po kyretáži
(249x, maja, zo dňa 14.02.2008)
tehotenstvo
(307x, anna, zo dňa 14.02.2008)
Re: tehotenstvo
(218x, jarmila, zo dňa 14.02.2008.)
Re: tehotenstvo
(192x, anna, zo dňa 15.02.2008.)
Kineziologia + odblokovanie mysle v Nitre
(440x, Zuzka, zo dňa 14.02.2008)
Krvácanie
(298x, Eva, zo dňa 14.02.2008)
Neurol
(275x, Mariana, zo dňa 14.02.2008)
Re: Neurol
(327x, Vlado, zo dňa 14.02.2008.)
Ranne erekcie
(582x, Palo, zo dňa 14.02.2008)
Re: Ranne erekcie
(379x, Jana, zo dňa 14.02.2008.)
Re: Ranne erekcie
(323x, Ján, zo dňa 14.02.2008.)
Re: Ranne erekcie
(393x, dzlubo, zo dňa 14.02.2008.)
Re: Ranne erekcie
(359x, Max, zo dňa 14.02.2008.)
Re: Ranne erekcie
(260x, Ján, zo dňa 17.02.2008.)
kontrola znamienok
(276x, Martina, zo dňa 14.02.2008)
Re: kontrola znamienok
(273x, jarmila, zo dňa 14.02.2008.)
Porucha pisania
(369x, janka, zo dňa 13.02.2008)
Re: Porucha pisania
(194x, j., zo dňa 13.02.2008.)
Re: Porucha pisania
(201x, janka, zo dňa 13.02.2008.)
Re: Porucha pisania
(227x, aa., zo dňa 14.02.2008.)
Re: Porucha pisania
(322x, jana, zo dňa 14.02.2008.)
zlá výslovnost /r/
(392x, frantisek 2@post.sk, zo dňa 13.02.2008)
Re: zlá výslovnost /r/
(267x, katka, zo dňa 13.02.2008.)
Re: zlá výslovnost /r/
(358x, frantisek, zo dňa 13.02.2008.)
Re: zlá výslovnost /r/
(426x, katka, zo dňa 13.02.2008.)
Re: zlá výslovnost /r/
(349x, jarmila, zo dňa 13.02.2008.)
Re: zlá výslovnost /r/
(310x, katka, zo dňa 14.02.2008.)
Re: zlá výslovnost /r/
(239x, Max, zo dňa 13.02.2008.)
Re: zlá výslovnost /r/
(251x, anna, zo dňa 14.02.2008.)
Re: zlá výslovnost /r/
(234x, anna, zo dňa 14.02.2008.)
citliva pokozka
(204x, Nika, zo dňa 13.02.2008)
Re: citliva pokozka
(152x, Jana, zo dňa 13.02.2008.)
Re: citliva pokozka
(160x, jana, zo dňa 13.02.2008.)
Medicína alebo homeopatia?
(766x, Adrika, zo dňa 13.02.2008)
Re: Medicína alebo homeopatia?
(377x, Vlado, zo dňa 13.02.2008.)
Re: Medicína alebo homeopatia?
(395x, jana, zo dňa 13.02.2008.)
Re: Medicína alebo homeopatia?
(372x, j., zo dňa 13.02.2008.)
Re: Medicína alebo homeopatia?
(445x, aa., zo dňa 14.02.2008.)
Re: Medicína alebo homeopatia?
(412x, Marianna, zo dňa 14.02.2008.)
Re: Medicína alebo homeopatia?
(433x, aa., zo dňa 14.02.2008.)
Re: Medicína alebo homeopatia?
(410x, Lucia, zo dňa 14.02.2008.)
Re: Medicína alebo homeopatia?
(440x, aa., zo dňa 14.02.2008.)
Re: Medicína alebo homeopatia?
(453x, aa., zo dňa 14.02.2008.)
kychanie tzv. do seba
(550x, zuzu, zo dňa 13.02.2008)
Re: kychanie tzv. do seba
(248x, Andrea, zo dňa 14.02.2008.)
Ochlpenie
(524x, stanko , zo dňa 13.02.2008)
Re: Ochlpenie
(332x, Jana, zo dňa 13.02.2008.)
Re: Ochlpenie
(373x, kaja, zo dňa 13.02.2008.)
Re: Ochlpenie
(504x, Laura, zo dňa 13.02.2008.)
Re: Ochlpenie
(301x, Jana, zo dňa 13.02.2008.)
Re: Ochlpenie
(443x, Max, zo dňa 13.02.2008.)
Re: Ochlpenie
(317x, Monika G., zo dňa 13.02.2008.)
Re: Ochlpenie
(263x, aa., zo dňa 14.02.2008.)
Re: Ochlpenie
(346x, Majka, zo dňa 13.02.2008.)
Re: Ochlpenie
(430x, Max, zo dňa 13.02.2008.)
Re: Ochlpenie
(542x, jarmila, zo dňa 14.02.2008.)
Re: Ochlpenie
(536x, jaa, zo dňa 14.02.2008.)
pohlavné choroby
(273x, Katka, zo dňa 13.02.2008)
Pregnyl a riziko potratu
(340x, martina, zo dňa 13.02.2008)
Re: Pregnyl a riziko potratu
(243x, Kiki, zo dňa 13.02.2008.)
navsteva ineho lekara pocas PN-ky
(344x, Maria, zo dňa 13.02.2008)
Re: navsteva ineho lekara pocas PN-ky
(403x, Kiki, zo dňa 13.02.2008.)
únava, zápcha, zvýšené teploty, kŕče, bolesť svalo
(485x, bibiana.mrazova, zo dňa 13.02.2008)
Re: únava, zápcha, zvýšené teploty, kŕče, bolesť s
(401x, Laura, zo dňa 13.02.2008.)
Bolesti noh pri SM.
(278x, Hajka, zo dňa 13.02.2008)
kŕče v nohách
(403x, bibiana.mrazova@zoznam.sk, zo dňa 13.02.2008)
Re: kŕče v nohách
(316x, Hajka, zo dňa 13.02.2008.)
Re: kŕče v nohách
(285x, Hajka, zo dňa 13.02.2008.)
candibene - dávkovanie - súrne
(892x, livka, zo dňa 13.02.2008)
Re: candibene - dávkovanie - súrne
(461x, Marián, zo dňa 13.02.2008.)
krvácanie po kyretáži
(5173x, maja, zo dňa 13.02.2008)
Re: krvácanie po kyretáži
(2082x, aa., zo dňa 13.02.2008.)
Re: krvácanie po kyretáži
(1922x, Andrea, zo dňa 13.02.2008.)
Re: krvácanie po kyretáži
(1991x, Maca, zo dňa 14.02.2008.)
SURNE - vynechanie novynette
(497x, katka, zo dňa 13.02.2008)
Re: SURNE - vynechanie novynette
(345x, xx, zo dňa 13.02.2008.)
Re: SURNE - vynechanie novynette
(380x, katka, zo dňa 13.02.2008.)
Re: SURNE - vynechanie novynette
(345x, j., zo dňa 13.02.2008.)
Re: SURNE - vynechanie novynette
(387x, j., zo dňa 13.02.2008.)
Re: SURNE - vynechanie novynette
(514x, katka, zo dňa 13.02.2008.)
Re: SURNE - vynechanie novynette
(226x, faja, zo dňa 13.02.2008.)
Re: SURNE - vynechanie novynette
(209x, Barbora, zo dňa 13.02.2008.)
akne
(330x, petra, zo dňa 13.02.2008)
Re: akne
(256x, jarmila, zo dňa 13.02.2008.)
Re: akne
(271x, jana, zo dňa 13.02.2008.)
Re: akne
(212x, H, zo dňa 13.02.2008.)
vzrusenie
(557x, Michal, zo dňa 12.02.2008)
Re: vzrusenie
(422x, kaja, zo dňa 12.02.2008.)
Re: vzrusenie
(227x, Martin, zo dňa 13.02.2008.)
aterom
(297x, Ivan, zo dňa 12.02.2008)
skolioza a športy
(366x, edita, zo dňa 12.02.2008)
Re: skolioza a športy
(377x, Juraj, zo dňa 12.02.2008.)
Re: skolioza a športy
(318x, Majka, zo dňa 13.02.2008.)
Potenie
(377x, Stano, zo dňa 12.02.2008)
Re: Potenie
(317x, mata, zo dňa 12.02.2008.)
Re: Potenie
(228x, Ján, zo dňa 14.02.2008.)
Krčná chrbtica ?
(523x, Tomáš, zo dňa 12.02.2008)
Re: Krčná chrbtica ?
(537x, Juraj, zo dňa 12.02.2008.)
Re: Krčná chrbtica ?
(763x, Monika, zo dňa 12.02.2008.)
Re: Krčná chrbtica ?
(406x, Tomáš, zo dňa 13.02.2008.)
Re: Krčná chrbtica ?
(809x, jana.k, zo dňa 13.02.2008.)
Re: Krčná chrbtica ?
(460x, Tomáš, zo dňa 13.02.2008.)
Re: Krčná chrbtica ?
(415x, Monika, zo dňa 12.02.2008.)
Alergia na potraviny???
(356x, Majka, zo dňa 12.02.2008)
Re: Alergia na potraviny???
(545x, Juraj, zo dňa 12.02.2008.)
Re: Alergia na potraviny???
(463x, aa., zo dňa 13.02.2008.)
Re: Alergia na potraviny???
(477x, Majka, zo dňa 13.02.2008.)
problem semennika
(434x, tom, zo dňa 12.02.2008)
Re: problem semennika
(260x, Ján, zo dňa 13.02.2008.)
panika
(753x, Klaudia Gilániová, zo dňa 12.02.2008)
Re: panika
(385x, marta, zo dňa 12.02.2008.)
Re: panika
(322x, jamrila, zo dňa 12.02.2008.)
Re: panika
(408x, klaudia, zo dňa 12.02.2008.)
Re: panika
(191x, Zuzana, zo dňa 13.02.2008.)
Hyperaktivita u 8-ročného synovca
(262x, Silvia, zo dňa 12.02.2008)
Re: Hyperaktivita u 8-ročného synovca
(267x, Ján, zo dňa 13.02.2008.)
Re: Hyperaktivita u 8-ročného synovca
(237x, aa., zo dňa 13.02.2008.)
Re: Hyperaktivita u 8-ročného synovca
(220x, anna, zo dňa 13.02.2008.)
Prosim odpoveď MUDr. Šimka - rada
(678x, jana, zo dňa 12.02.2008)
Re: Prosim odpoveď MUDr. Šimka - rada
(1341x, EDUSAN - gynekológ-pôrodník , zo dňa 06.03.2008.)
cholesterol 9,1 mmol/l
(501x, zuzka, zo dňa 12.02.2008)
Re: cholesterol 9,1 mmol/l
(437x, Juraj, zo dňa 12.02.2008.)
Re: cholesterol 9,1 mmol/l
(446x, zuzka, zo dňa 12.02.2008.)
Re: cholesterol 9,1 mmol/l
(346x, pegass, zo dňa 12.02.2008.)
Re: cholesterol 9,1 mmol/l
(375x, pegass, zo dňa 12.02.2008.)
Re: cholesterol 9,1 mmol/l
(391x, kristina, zo dňa 12.02.2008.)
Re: cholesterol 9,1 mmol/l
(360x, jarmila, zo dňa 12.02.2008.)
Re: cholesterol 9,1 mmol/l
(173x, zuzka / poďakovanie, zo dňa 13.02.2008.)
Re: cholesterol 9,1 mmol/l
(421x, Verena, zo dňa 16.02.2008.)
Zlomeny členok - po operácii, klin a šróby...čo s
(1157x, Nadina, zo dňa 12.02.2008)
Re: Zlomeny členok - po operácii, klin a šróby...č
(663x, Majka, zo dňa 12.02.2008.)
Re: Zlomeny členok - po operácii, klin a šróby...č
(583x, Nadina, zo dňa 12.02.2008.)
Re: Zlomeny členok - po operácii, klin a šróby...č
(500x, Nadina, zo dňa 14.02.2008.)
Re: Zlomeny členok - po operácii, klin a šróby...č
(568x, majka, zo dňa 14.02.2008.)
Re: Zlomeny členok - po operácii, klin a šróby...č
(448x, Nadina, zo dňa 14.02.2008.)
pre gynekologa - riziko trisomie18, celkovy trippl
(423x, Marika, zo dňa 12.02.2008)
Re: pre gynekologa - riziko trisomie18, celkovy tr
(379x, EDUSAN - gynekológ-pôrodník , zo dňa 06.03.2008.)
Stehy po porode
(743x, Andrea, zo dňa 12.02.2008)
Re: Stehy po porode
(510x, j., zo dňa 12.02.2008.)
zhoršenie po elektroliečbe?
(597x, jana, zo dňa 12.02.2008)
Re: zhoršenie po elektroliečbe?
(389x, Marta, zo dňa 12.02.2008.)
Re: zhoršenie po elektroliečbe?
(383x, jana, zo dňa 12.02.2008.)
zistenie ovulácie, môže byť aj skôr?
(550x, jana, zo dňa 12.02.2008)
Re: zistenie ovulácie, môže byť aj skôr?
(370x, Kiki, zo dňa 12.02.2008.)
Re: zistenie ovulácie, môže byť aj skôr?
(583x, Lenka, zo dňa 12.02.2008.)
Re: zistenie ovulácie, môže byť aj skôr?
(657x, jana , zo dňa 15.02.2008.)
Re: zistenie ovulácie, môže byť aj skôr?
(3344x, Lenka, zo dňa 15.02.2008.)
výtok
(300x, Vlaďka, zo dňa 12.02.2008)
Atopický ekzém
(419x, Veronika Fiamčiková, zo dňa 12.02.2008)
Re: Atopický ekzém
(314x, Vejka, zo dňa 12.02.2008.)
Re: Atopický ekzém
(285x, Vejka, zo dňa 12.02.2008.)
ockovanie proti rakovine krcka maternice
(302x, ada, zo dňa 12.02.2008)
Re: ockovanie proti rakovine krcka maternice
(266x, aa., zo dňa 12.02.2008.)
Re: ockovanie proti rakovine krcka maternice
(300x, Jarus, zo dňa 12.02.2008.)
Re: ockovanie proti rakovine krcka maternice
(169x, Kiki, zo dňa 13.02.2008.)
obvinenie - kto zobral obálku
(432x, viera, zo dňa 12.02.2008)
Re: obvinenie - kto zobral obálku
(372x, Katka, zo dňa 13.02.2008.)
Re: obvinenie - kto zobral obálku
(459x, viera, zo dňa 14.02.2008.)
Re: obvinenie - kto zobral obálku
(373x, Katka, zo dňa 14.02.2008.)
myom v maternici
(368x, petronela, zo dňa 12.02.2008)
Hlien
(205x, Miriam, zo dňa 12.02.2008)
opakujuci sa zapal hrdla
(438x, Martina, zo dňa 12.02.2008)
Re: opakujuci sa zapal hrdla
(444x, majka, zo dňa 12.02.2008.)
Re: opakujuci sa zapal hrdla
(518x, Martina, zo dňa 12.02.2008.)
Re: opakujuci sa zapal hrdla
(559x, Majka, zo dňa 13.02.2008.)
Euthyrox a Xanax
(360x, L, zo dňa 12.02.2008)
Re: Euthyrox a Xanax
(409x, kristina, zo dňa 13.02.2008.)
Horúčava v jednom bode
(178x, Monika, zo dňa 12.02.2008)
Salmonelóza je prenosné infekčné ochorenie?
(261x, Alžbeta Anyalaiová, zo dňa 12.02.2008)
Re: Salmonelóza je prenosné infekčné ochorenie?
(210x, Ján, zo dňa 12.02.2008.)
Re: Salmonelóza je prenosné infekčné ochorenie?
(202x, jarmila, zo dňa 12.02.2008.)
Re: Salmonelóza je prenosné infekčné ochorenie?
(169x, Marta, zo dňa 12.02.2008.)
hnačky
(205x, Zuzana, zo dňa 12.02.2008)
Re: hnačky
(176x, B., zo dňa 12.02.2008.)
Re: hnačky
(165x, j., zo dňa 12.02.2008.)
Re: hnačky
(147x, Majka, zo dňa 12.02.2008.)
Bolesť bruška u 3 ročného dieťaťa
(605x, Monika G., zo dňa 11.02.2008)
Re: Bolesť bruška u 3 ročného dieťaťa
(354x, erika1975, zo dňa 12.02.2008.)
Re: Bolesť bruška u 3 ročného dieťaťa
(251x, Monika G., zo dňa 13.02.2008.)
Re: Bolesť bruška u 3 ročného dieťaťa
(253x, j., zo dňa 12.02.2008.)
pretrvávajúce hnačky
(2819x, Ľudovít György, zo dňa 11.02.2008)
Re: pretrvávajúce hnačky
(1110x, MUDr. Jozef Klucho-gastroenterológ, Nové Zámky , zo dňa 11.02.2008.)
Re: pretrvávajúce hnačky
(832x, Ela, zo dňa 12.02.2008.)
Re: pretrvávajúce hnačky
(931x, viera, zo dňa 14.02.2008.)
zapachajuci moc
(443x, demi82, zo dňa 11.02.2008)
Re: zapachajuci moc
(519x, kaja, zo dňa 11.02.2008.)
Re: zapachajuci moc
(319x, j., zo dňa 11.02.2008.)
Re: zapachajuci moc
(287x, demi82, zo dňa 11.02.2008.)
Prsníky
(377x, kačik, zo dňa 11.02.2008)
Re: Prsníky
(268x, jarmila, zo dňa 11.02.2008.)
Rozbor kĺbovej tekutiny
(205x, jana, zo dňa 11.02.2008)
Re: Rozbor kĺbovej tekutiny
(272x, Marta, zo dňa 11.02.2008.)
Zväčšené uzliny v slabine
(829x, Miriam, zo dňa 11.02.2008)
Re: Zväčšené uzliny v slabine
(770x, Laura, zo dňa 11.02.2008.)
Re: Zväčšené uzliny v slabine
(520x, Miriam, zo dňa 11.02.2008.)
Strana č.
< späť
tam >