Odpovedal:
jarmila
|
Re: vegetariánstvo
(číslo príspevku 84.570,
zo dňa 07.02.2006.
videné 529x)
ODPOVEDAŤ
/
Predchádzajúci príspevok
|
|
Text príspevku číslo 84570:
No keďže žijem aj pracujem aj rozmýšľam rýchlo = niekedy konám nie dosť uvážene. Áno, teraz vidím že Max mal na mysli vegánov a vegánom som ja nikdy nebola. Max prepáč.
To čo píšeš je rozumné. Rozumne znie viac vecí. Ja vo svojom stravovaní už radšej dám na svoju intuíciu a pocity tela, ako na teórie, bez ohľadu na toxíny a znečistenie viem že môj tráviaci systém má s mäsom značné problémy. S rastlinnou stravou málokedy. A za ten pocit v brušku mi to stojí, že si sem tam vypočujem, že by som mala byť všežravec.
Inak verím aj v to, že človek počas svojho života môže prejť rôznymi etapami, zrejme nie stále potrebuje rovnako "bohatú" stravu. A ešte poznámka: Fyzicky dosť pracujem, trochu športujem a zvládam niekedy až prehnane veľa vecí, nepociťujem žiadnu menejcennosť oproti jedákom zvieratiek. V porovnaní s dobou, keď som ich sama konzumovala, som oveľa vitálnejšia.
|
|
|