Odpovedal: Andrea
Re: Pigment. fľaky na tvári-LASERové odstránenie
(číslo príspevku 68.193, zo dňa 14.09.2005. videné 131x)
ODPOVEDAŤ / Predchádzajúci príspevok
 

Text príspevku číslo 68193:
Ahoj Jana,
neuzivam HAK, ani som nikdy neuzivala, mam uz druhy rok zavedenu Mirenu, co sice je hormonalna spirala, ale hormony z nej sa vraj nedostavaju do tela ako takeho, ale posobia len v maternici - takze vplyv na organizmus nemozu mat natolko, aby mali suvis s pigmentovymi skvrnami.
Hlavne som o tom presvedcena preto, ze tie skvrny "prisli" uz davno predtym, aj ked pomaly, ale zacalo sa to po pehach a vacsich vyrazkach ako fliaciky. Az v poslednom case to, hlavne po tom skorom jarnom pobyte na ostrom slniecku, prerastlo do "map".
Nemyslim si ani, ze ked uz vyrazne skvrny zena ma, tak by opatovne zmyzli obratom po vysadeni HAK - aj ked urcite to vplyv na ich existenciu ma, inak by sa o tom tolko nepisalo a nehovorilo.
Takze moja odpoved Ta asi velmi neusmerni...
Ale ak nieco skusas, ci uz uspesne alebo nie, daj vediet.
Andrea