Odpovedal:
Andrea
|
Re: Vzťah a internet
(číslo príspevku 66.250,
zo dňa 26.08.2005.
videné 303x)
ODPOVEDAŤ
/
Predchádzajúci príspevok
|
|
Text príspevku číslo 66250:
Ahoj Zuzi,dakujem za tvoju super odpoved:)viem,ze nie som sama,ktorej priatel alebo manzel chodi na pokec.Ako som uz pisala,robi to strasne vela ludi,plno znamych aj kolegov.A kazdy jeden mi povedal,ze si robia len srandu a bavia sa na ludoch.Toto vsetko beriem,ine by bolo keby si moj priatel pisal dajme tomu aj akoze somnou,ale pisali by sme si o beznych veciach a nezatajoval by rocny vztah.Teraz ako aj ja som vecne pripojena a sledujem kedy sa moj drahy pripoji,mi tiez vypisuju rozni chlapci a tiez mi ponukaju sex,ale neodpisujem lebo sa mi to zda ubohe a neviem co by ma malo na tom take vzrusovat,len cakam ako taka truba na toho mojho:(
Tiez mam maximalny odpor k chatu.Aj ten moj je vacsinou pripojeny v noci lebo momentalne nebyvame spolu asi mesiac,prerabame byt a kazdy byva doma u rodicov.
Aj moj si zvolil ako nick svoju prezyvku:))normalne mi to uz pripada smiesne,aki su ti chlapi primitivny.No jemu zatial ziadne sms nechodia.
Ja viem,ze kazdemu chlapovi lichoti,ked su stredobodom pozornosti u zien a paci sa im,ked maju ine zeny o ne zaujem.Zatial verim tomu,ze je pes,ktory steka ale nehryzie.Zatial mu urcite hovorit nic nebudem,ze o nom viem,pockam co sa z neho vykluje.Vies,ale on praveze je dobry clovek,je mi s nim dobre,odhliadnuc od tohoto.
Kazdopadne este raz som rada, ze si mi napisala.
|
|
|