Odpovedal:
Jana
|
Re: Gynex
(číslo príspevku 28.742,
zo dňa 14.04.2004.
videné 919x)
ODPOVEDAŤ
/
Predchádzajúci príspevok
|
|
Text príspevku číslo 28742:
Ahoj Katarína,
posielam Ti moje skúsenosti s Gynexom. Mám 38 rokov. Prvýkrát som ho užívala pred šiestimi rokmi po návšteve u "liečiteľky". V tom čase sme sa už deväť rokov pokúšali s manželom o bábätko. Mala som za sebou operácie, veľa hormonálnych kúr, ale ani raz mi o tomto preparáte nepovedal lekár a to sme ich ponavštevovali dosť. Záver užívania: asi na pol roka sa mi upravil cyklus, zmizli bolestivé prsníky pred menzesom a zmiernili sa bolesti pri menzese. To hlavné (bábätko) neprišlo.
Druhýkrát mi v januári tohto roku Gynex ponúkol iný (známy a úspešný, kôli reklame nemunujem) "liečiteľ". Užívame ho spolu s manželom. Po troch mesiacoch mám z neho taký istý pocit ako prvýkrát, cyklus sa upravuje, bolesti ustupujú.
Len dúfam, že jeho účinok bude dlhší ako pol roka.
Akokoľvek sa rozhodneš, držím Ti palce. Jana
|
|
|