Odpovedal:
Ivan
|
Re: Alergorologické vyšetrenie
(číslo príspevku 177.659,
zo dňa 04.01.2009.
videné 320x)
ODPOVEDAŤ
/
Predchádzajúci príspevok
|
|
Text príspevku číslo 177659:
Fúa, tak tu asi veľa neporadím,nakoľko podľa toho čo píšeš si bola asi u všetkých odborníkov na tieto problémy a diagnozy a ja som len taký praobyčajný pediater. Snád len na doplnenie.
Risperdal asi dávali na autizmus, tam je indikovaný. Strattera je liek používaný na ADHD ktorý nemá tzv. stimulačný účinok. CCa pred 3 týždňami som zrovna čítal článok o liečbe ADHD, ale tam skôr doporučovali liečbu tzv. stimulanciami, ale neviem ako je to ak je aj autizmus. Aspergerov sy. je akokeby forma autizmu, kedy deti majú normálnu (alebo skoronormálnu) reč a IQ je v normálnych pásmach.
Teraz už chápem tie vyšetrenia, s tým som sa nestretol, nakoľko to bol špeciálny výskum. Skúsim ešte zajtra ak budem mať čas nájsť ten článok a hodím na www.
|
|
|