Odpovedal:
j.
|
Re: Boľavé rameno
(číslo príspevku 176.872,
zo dňa 25.12.2008.
videné 511x)
ODPOVEDAŤ
/
Predchádzajúci príspevok
|
|
Text príspevku číslo 176872:
Vladimír poznám aj Flector náplasti tie som ti nespomínala.
O polovicu lacnejšie, dostať iba v dobrých lekárňach (t.j. kde ešte lekárnikom záleží na ľuďoch a nie len na peniazoch) sú tie kapsicínové. Držia perfektne, problém je skôr odlepiť. Neobsahujú analgetiká ako Flector. Ten je len samý chemický liek, ako tabletky, ale vstrebávajú sa cez pokožku. Princíp kapsícínu je lokálne zahrievanie a vydrží hriať celé hodiny.
Ale rob ako myslíš.
Vymáčaním v termálnej vode nepokazíš nič, ak potom dokážeš odísť vyhriaty "bez ofúknutia". Fén je prakticky prvá pomoc, nedokážeš si to hodinu v kuse fénovať, ale na chvíľku ťa prehreje.
Ten názor, že sa ti bolesť a problém zjavuje opakovane, stojí za rozmýšľanie. Lekára po sviatkoch vyhľadaj, nie kvoli tabletkám, nech ti predpíše dlhodobejšiu terapiu, rehabilitácie, masáž, elektroliečbu, cvičenie a pod.
|
|
|