Odpovedal: Maria
Re: dochadzka k psychologovi
(číslo príspevku 165.803, zo dňa 27.06.2008. videné 230x)
ODPOVEDAŤ / Predchádzajúci príspevok
 

Text príspevku číslo 165803:
Ja chodim ku psychologicke v mieste mojho bydliska - dokonca na rovnakom sidlisku. Ziaden problem. Andy, myslim, ze je chvalyhodne navstevovat psychologa, ak mas nejaky problem. Mnohi ludia problem maju a neriesia ho. Nemusis sa za to hanbit. Inak viem, ako sa citits, prve mesiace som sa bala co i len zvonit na zvoncek v mieste, kde moja psychologicka posobi. Co ak by nahodou nejaky znamy, nebodaj klebetna susedka sla okolo? Avsak casom som si zvykla a dnes nemam problem hocikomu povedat, ze chodim ku psychologicke na terapiu.
Mimochodom, takmer rok uz chodim i k psychiatrovi. Dllho som sa bala, chodila som tak, aby v cakarni pokial mozno nik nebol, aby ma nedajboze nik nespoznal. Teraz mi to uz ziaden problem nerobi. Kvoli psychickym zdravotnym problemom sa mala i iste obmedzenia v skole, takze vies si iste predstavit, ake to bolo (a stale este trosicku je) vysvetlovat na studijnom, u prodekana a dodnes i u mnohych profesorov. Nastastie su moc tolerantni:-)

Andy, drzim palceky, aby si to zvladla. Ci uz sa rozhodnes ist v mieste tvojho bydliska alebo do vedlajsieho miesta - naozaj je uplne najdolezitejsie, ako si so psychologom "sadnes" - ci ti jeho sposob prace bude vyhovovat.

Maria