Odpovedal: Dita
Re: Problémové plačúce a zúrivé dieťa
(číslo príspevku 158.339, zo dňa 12.03.2008. videné 356x)
ODPOVEDAŤ / Predchádzajúci príspevok
 

Text príspevku číslo 158339:
Mila MIma,
dieta plače ,ale tu ide o pristup. Mala som deti dnes som trosku staršia a stala som sa starou mamou. Ale u svojho vnuka som začala sledovať , že tiež si vymáha a reve v noci pre papu a postupne ku kludu prispelo, ked dcéra zmenila svoj prístup a to:
vecer okupat, dat oblečenie na noc a nakrmiť - flašu , alebo prsník a potom dieta uložiť do jeho postele v jeho uzbe ak jo to možné a nechat v klude zaspatak . Aj v noci, ked sa prebudi, len skontrolovať a dať trosku čajiku , nechat dieťa spať.
Vaša dcérka po par dnoch sa začne prisposobovať , lebo ked sa prebudi bude tam ticho a nebude tam spiaca unavena maminka s papou poruke , Vam sa bude zdať , že konečne môžete sa dobre vyspať. Len vydržať a nestratit hlavu ked sa mala sama v izbe rozplače, trosku pohladit anechať samu v tichu.