Odpovedal:
ada
|
Re: preeklapsia
(číslo príspevku 126.541,
zo dňa 08.03.2007.
videné 533x)
ODPOVEDAŤ
/
Predchádzajúci príspevok
|
|
Text príspevku číslo 126541:
Pekny den pani Vierka!
velmi dobre chapem tento problem,sama som to pred 18 mesiacmi prezila.Mala som 28rokov. Tiez som mala tazku preeklampsiu ,ale v 28tt...takze dost skoro..
Vasa dcera ak bude pod dohladom bude to dobre.. len pozor na ten tlak... ak by sa stale zvysoval a nic nepomahalo..len a len cisarsky pomoze,netreba dlho cakat.. Ak by sa prilis dlho cakalo nemusi to nedajboze dopadnut dobre. Preeklampsia je velmi vazne ochorenie.Skodi matke a aj dietatu. Mne robili cisarsky rez ked, som mala tlak 200/ 110 ... bala som sa a velmi... ale lekari musia rychlo konat,necakat!
Bielkoviny v moci som mala tiez na 3 +++ a oblicky vypovedali svoju funkciu..nohy som mala ako slon.. No nastastie sa to v priebehu noci upravilo a oblicky zacali pracovat.
Tak ako pisete moze sa aj stat,ze dcere tlak znizia.. Inak necakala by som uz neviem ako dlho,dieta v 38tt,je uz vyvinute ,netreba sa bat.. v takychto pripadoch ak sa tlak zvysuje sa dieta vybera cim skor! Po tom, ked sa dietatko narodi,sa zena dostava zase pomalicky do povodneho stavu.
Prajem Vam a Vasej dcere vela,vela stastia...
|
|
|