Autor otázky: Zuzana
klame tehotenský test?
(číslo príspevku 126.451, zo dňa 07.03.2007. videné 406x)
ODPOVEDAŤ
 

Text príspevku číslo 126451:
Dobý deň prajem, všetkým snažilkám. Som jednou z vás. Pred rokom som mala jedno nevydarené tehu a tak lekár vravel, že máme opäť skúšať až po pol roku. Zistili mi hneď aj zníženú fciu štítnej žľazy, tak som sa už aj začala liečiť. V lete prišiel čas na "skúšanie", z toho snaženia mi vyskočil aj prolaktín, tak som od augusta užívala aj Parlodel. do januára tohto roku sa nič nedialo, tolko som sa narevala a trápila, nič som neplánovala ani cvičiť nechodila, lebo čo keby náhodou ...tak som sa len šetrila a doma sedela na zadku. Už mi z toho začalo šibať. Okolo mňa len samé tehotné..a ja nič. A tak som sa začiatkom februára nazlostila-ked som dostala menzes a vtedy mi došlo prečo tak veľmi chcem otehotnieť, kôli práci - kolektív. Vypadla by som a bolo by mi fajn. Tak som si povedala, že toto nie je správna cesta, ale zmena zamestnania. Začala som chodiť cvičiť, plánovala na leto dovolenku a hľadala nové zamestnanie. Ako naschvál sme s manželom ešte ochoreli a obaja naraz brali antibiotiká a ležali doma s vysokými horúčkami 2 týždne počas mojich plodných dní. Povedala som si že nebudem nič odkladať a stále si vravieť, čo ked... a tak som tiež dala urobiť alergologické testy na kovy a nasadila Gynex. Kedže chorí človek sa nevládze milovať, tak aj tento mesiac vyzeral, skoro nič nebolo a tak, ked som pred týždnom kolegyni vravela že má boli brucho a ma podpichla, či to nebude tehu, tak som jej v absolútnom presvedčení povedala, že je to vylúčené vzhľadom na predošlé udalosti. Bolesti mám doteraz, ale menzes už týždeň mešká, dva testy boli také jasné..//..vôbec mi to nedochádza, ani si to nejak nepripúšťam. K lekíárovi idem za pár dní, ale vôbec mi to nejde do hlavy. Človek takmer "zomiera" v horúčkach a na liekoch a toto sa aj tak stane.

Áno stane sa, lebo som to vôbec nečakala. Aj som dúfala, že sa nám to práve tento mesiac nepodarí. Toľko liekov a chemikálií som do seba ládovala.. no tak uvidíme, čo bude.

PS: všetky, ktoré chcete otehotnieť, treba vypnúť - a sa na to vykašlať - a príde na to až sa budete čudovať ako ja. pekný deň