52093 otázok a 176341 odpovedí na 521 stranách.
(100 otázok na stranu)
Strana č.
< späť
tam >
operacia zlcnika
(382x, Silvia, zo dňa 19.11.2010)
Re: operacia zlcnika
(294x, Dominika, zo dňa 19.11.2010.)
Ovulacia pri KET
(617x, Lenka, zo dňa 19.11.2010)
Bolest srdca
(396x, Mato, zo dňa 19.11.2010)
Re: Bolest srdca
(329x, Mária, zo dňa 19.11.2010.)
Re: Bolest srdca
(315x, jana, zo dňa 20.11.2010.)
Perikardia
(358x, Mária pre Maťa, zo dňa 19.11.2010)
Krvácanie z nosa
(318x, Stanka, zo dňa 19.11.2010)
Re: Krvácanie z nosa
(244x, Slávka, zo dňa 19.11.2010.)
Re: Krvácanie z nosa
(214x, Stanka, zo dňa 20.11.2010.)
Re: Krvácanie z nosa
(198x, Hrdza, zo dňa 22.11.2010.)
detsky psycholog - skolska zrelost + spravanie
(480x, tilly, zo dňa 18.11.2010)
Re: detsky psycholog - skolska zrelost spravanie
(451x, Mária, zo dňa 19.11.2010.)
Re: detsky psycholog - skolska zrelost spravanie
(391x, tilly, zo dňa 20.11.2010.)
Re: detsky psycholog - skolska zrelost spravanie
(370x, Mária, zo dňa 22.11.2010.)
Re: detsky psycholog - skolska zrelost spravanie
(318x, tilly, zo dňa 22.11.2010.)
Re: detsky psycholog - skolska zrelost spravanie
(282x, tilly, zo dňa 23.11.2010.)
Re: detsky psycholog - skolska zrelost spravanie
(321x, EDUSAN - lekár, zo dňa 20.11.2010.)
Menštruácia - tehotenstvo
(317x, zmätená, zo dňa 18.11.2010)
Re: Menštruácia - tehotenstvo
(256x, Katarina, zo dňa 19.11.2010.)
Re: Menštruácia - tehotenstvo
(248x, Nina, zo dňa 19.11.2010.)
hormony
(483x, lea, zo dňa 18.11.2010)
Pre dr.Klucha
(379x, zuzka, zo dňa 18.11.2010)
vysvetlenie - protilátky v sére
(387x, nina, zo dňa 18.11.2010)
odumretý zub
(506x, lubica, zo dňa 18.11.2010)
Re: odumretý zub
(358x, Daniela, zo dňa 18.11.2010.)
Re: odumretý zub
(277x, Jara, zo dňa 19.11.2010.)
Re: odumretý zub
(319x, pegass, zo dňa 19.11.2010.)
Akútny LIS syndróm - tŕpnutie celej končatiny a ne
(7361x, Veronika Kohajdová, zo dňa 18.11.2010)
Re: Akútny LIS syndróm - tŕpnutie celej končatiny
(2770x, EDUSAN - neurológ, zo dňa 18.11.2010.)
Re: Akútny LIS syndróm - tŕpnutie celej končatiny
(2391x, Veronika Kohajdová, zo dňa 14.01.2011.)
Re: Akútny LIS syndróm - tŕpnutie celej končatiny
(6093x, Ema, zo dňa 14.01.2011.)
Re: Akútny LIS syndróm - tŕpnutie celej končatiny
(1768x, EDUSAN - neurológ, zo dňa 15.01.2011.)
Re: Akútny LIS syndróm - tŕpnutie celej končatiny
(1394x, michal, zo dňa 14.01.2011.)
Re: Akútny LIS syndróm - tŕpnutie celej končatiny
(775x, mariah, zo dňa 19.11.2010.)
Operacia nervov
(451x, Peter, zo dňa 18.11.2010)
Re: Operacia nervov
(364x, Vlado, zo dňa 18.11.2010.)
Re: Operacia nervov
(368x, M., zo dňa 19.11.2010.)
velke odchylky v termine porodu - prosim o radu
(295x, Eva, zo dňa 17.11.2010)
Re: velke odchylky v termine porodu - prosim o rad
(259x, Jana, zo dňa 18.11.2010.)
krátka menštruácia
(385x, sisa13, zo dňa 17.11.2010)
Re: krátka menštruácia
(337x, Zuzu, zo dňa 17.11.2010.)
Re: krátka menštruácia
(293x, sisa13, zo dňa 18.11.2010.)
Re: krátka menštruácia
(252x, sisa13, zo dňa 18.11.2010.)
Re: krátka menštruácia
(281x, Zuzu, zo dňa 18.11.2010.)
Krčné mandle
(492x, Peter, zo dňa 17.11.2010)
Re: Krčné mandle
(348x, Ján, zo dňa 17.11.2010.)
Re: Krčné mandle
(396x, Peter, zo dňa 17.11.2010.)
Re: Krčné mandle
(324x, Ján, zo dňa 18.11.2010.)
Re: Krčné mandle
(392x, Dana, zo dňa 19.11.2010.)
Re: Krčné mandle
(365x, ja20, zo dňa 17.02.2011.)
Re: Krčné mandle
(295x, Dagmar, zo dňa 17.02.2011.)
Re: Krčné mandle
(448x, ja20, zo dňa 17.02.2011.)
Re: Krčné mandle
(271x, Dagmar, zo dňa 17.02.2011.)
Re: Krčné mandle
(304x, ja20, zo dňa 17.02.2011.)
Bolesť semenníka a cysta
(375x, štefan, zo dňa 17.11.2010)
Re: Bolesť semenníka a cysta
(304x, Ján, zo dňa 17.11.2010.)
užívanie lieku Spitomin
(3452x, Mária , zo dňa 17.11.2010)
Re: užívanie lieku Spitomin
(910x, gabriela , zo dňa 17.11.2010.)
Re: užívanie lieku Spitomin
(5818x, Mato, zo dňa 17.11.2010.)
Re: užívanie lieku Spitomin
(2538x, Mária pre Maťa, zo dňa 17.11.2010.)
Re: užívanie lieku Spitomin
(1694x, Mato, zo dňa 19.11.2010.)
Re: užívanie lieku Spitomin
(1754x, zuzka, zo dňa 19.11.2010.)
Re: užívanie lieku Spitomin
(1523x, Mato, zo dňa 19.11.2010.)
Re: užívanie lieku Spitomin
(1607x, zuzka, zo dňa 20.11.2010.)
Re: užívanie lieku Spitomin
(974x, Jana38-Maťovi, zo dňa 20.11.2010.)
Re: užívanie lieku Spitomin
(985x, Mato, zo dňa 27.11.2010.)
Re: užívanie lieku Spitomin
(455x, l, zo dňa 20.11.2010.)
jazva po vyrazke
(372x, gabca, zo dňa 17.11.2010)
bodky na penise po styku - ja som ale zdrava
(345x, Leila, zo dňa 16.11.2010)
Re: bodky na penise po styku - ja som ale zdrava
(317x, Ján, zo dňa 17.11.2010.)
Re: bodky na penise po styku - ja som ale zdrava
(304x, Leila, zo dňa 17.11.2010.)
hlien v stolici
(394x, jolana, zo dňa 16.11.2010)
Re: hlien v stolici
(305x, Sylvia, zo dňa 16.11.2010.)
Drobny vysyp
(564x, Dada, zo dňa 16.11.2010)
streptokok v ejakulate
(457x, Milan, zo dňa 16.11.2010)
Neurolog.problém a zlomenina?
(4214x, Jana38, zo dňa 16.11.2010)
Re: Neurolog.problém a zlomenina?
(1090x, Slávka, zo dňa 16.11.2010.)
Re: Neurolog.problém a zlomenina?
(828x, Jana38, zo dňa 16.11.2010.)
Re: Neurolog.problém a zlomenina?
(708x, zuzka, zo dňa 16.11.2010.)
Re: Neurolog.problém a zlomenina?
(554x, Jana38, zo dňa 16.11.2010.)
Re: Neurolog.problém a zlomenina?
(1072x, Jana38-pokračovanie :o)), zo dňa 18.11.2010.)
Re: Neurolog.problém a zlomenina?
(562x, Jana38 pre dr.Vlada, zo dňa 18.11.2010.)
Re: Neurolog.problém a zlomenina?
(725x, EDUSAN - neurológ, zo dňa 18.11.2010.)
Re: Neurolog.problém a zlomenina?
(480x, Jana38- 2.krát pre dr. Vlada, zo dňa 18.11.2010.)
Re: Neurolog.problém a zlomenina?
(501x, zuzka, zo dňa 18.11.2010.)
Re: Neurolog.problém a zlomenina?
(450x, Jana38-pre Zuzku, zo dňa 18.11.2010.)
Re: Neurolog.problém a zlomenina?
(443x, Jana38 pre Zuzku, zo dňa 18.11.2010.)
Re: Neurolog.problém a zlomenina?
(462x, zuzka, zo dňa 18.11.2010.)
Re: Neurolog.problém a zlomenina?
(575x, Jana38.- riziko trombozy?pre Vlada,Juraja:o), zo dňa 20.12.2010.)
Re: Neurolog.problém a zlomenina?
(429x, zuzka, zo dňa 20.12.2010.)
Re: Neurolog.problém a zlomenina?
(474x, Jana38-Zuzke, zo dňa 20.12.2010.)
Re: Neurolog.problém a zlomenina?
(408x, zuzka Jane38, zo dňa 20.12.2010.)
Re: Neurolog.problém a zlomenina?
(587x, Jana38-prosím Vlada,vidím,že je tu nablízku:o)), zo dňa 25.12.2010.)
Re: Neurolog.problém a zlomenina?
(468x, Jana38-veľmi prosím Vlada o odpoveď, zo dňa 25.12.2010.)
Re: Neurolog.problém a zlomenina?
(766x, EDUSAN - lekár, zo dňa 25.12.2010.)
Re: Neurolog.problém a zlomenina?
(494x, Jana38-poďakovanie Vladovi, zo dňa 25.12.2010.)
Re: Neurolog.problém a zlomenina?
(563x, Jana38-zas pre Vlada?-EMG, zo dňa 28.12.2010.)
Re: Neurolog.problém a zlomenina?
(487x, Vlado pre Janu38, zo dňa 31.12.2010.)
Re: Neurolog.problém a zlomenina?
(1123x, Jana38-pre lekára?Vlado,Juraj-OPUCHY,vers.trombóza, zo dňa 03.01.2011.)
Re: Neurolog.problém a zlomenina?
(631x, Jana38, zo dňa 31.01.2011.)
Re: Neurolog.problém a zlomenina?
(452x, zuzka, zo dňa 02.02.2011.)
Re: Neurolog.problém a zlomenina?
(575x, EDUSAN - lekár, zo dňa 01.02.2011.)
partner- lakomy?
(1301x, Svetlana, zo dňa 16.11.2010)
Re: partner- lakomy?
(602x, Zuzana, zo dňa 16.11.2010.)
Re: partner- lakomy?
(531x, Svetlana, zo dňa 17.11.2010.)
Re: partner- lakomy?
(454x, Zuzana, zo dňa 18.11.2010.)
Re: partner- lakomy?
(403x, simca, zo dňa 19.11.2010.)
Re: partner- lakomy?
(403x, M, zo dňa 19.11.2010.)
Re: partner- lakomy?
(424x, Jara, zo dňa 19.11.2010.)
Re: partner- lakomy?
(469x, alena, zo dňa 19.11.2010.)
Hak a tehotnosť
(328x, Katka, zo dňa 16.11.2010)
krv v ejakuláte
(443x, Jozef za záhoria, zo dňa 16.11.2010)
Re: krv v ejakuláte
(331x, Ján, zo dňa 17.11.2010.)
Škrípanie zubami
(292x, Mária, zo dňa 16.11.2010)
Re: Škrípanie zubami
(212x, Bukovská, zo dňa 16.11.2010.)
nepríjemný problém - z konzumácie mandlí?
(406x, MD, zo dňa 16.11.2010)
Re: nepríjemný problém - z konzumácie mandlí?
(349x, Ján, zo dňa 16.11.2010.)
Re: nepríjemný problém - z konzumácie mandlí?
(365x, MD, zo dňa 16.11.2010.)
Re: nepríjemný problém - z konzumácie mandlí?
(291x, Ján, zo dňa 17.11.2010.)
Fajčenie a F 32.3
(600x, Fajčiarka, zo dňa 15.11.2010)
Operácia chlopní - NYHA
(306x, Erika, zo dňa 15.11.2010)
Slabé vlásky - vypadávanie
(276x, Simona, zo dňa 15.11.2010)
Re: Slabé vlásky - vypadávanie
(239x, jana, zo dňa 16.11.2010.)
syndróm charlin
(662x, Erika, zo dňa 15.11.2010)
Borelióza
(346x, Ružena Vavreková, zo dňa 15.11.2010)
Re: Borelióza
(297x, Ján, zo dňa 16.11.2010.)
Hrudna chrbtica
(530x, Lenka, zo dňa 15.11.2010)
Re: Hrudna chrbtica
(14233x, Mato, zo dňa 15.11.2010.)
Re: Hrudna chrbtica
(433x, lenka, zo dňa 15.11.2010.)
Re: Hrudna chrbtica
(337x, Dana, zo dňa 19.11.2010.)
wartner bradavičník počas kojenia
(354x, mia, zo dňa 15.11.2010)
Otehotnenie počas choroby-antibiotiká
(763x, Emka, zo dňa 15.11.2010)
Re: Otehotnenie počas choroby-antibiotiká
(462x, Darinka, zo dňa 16.11.2010.)
Re: Otehotnenie počas choroby-antibiotiká
(447x, alena, zo dňa 16.11.2010.)
výsledky biopsie
(568x, Marta, zo dňa 15.11.2010)
Re: výsledky biopsie
(356x, M, zo dňa 15.11.2010.)
Re: výsledky biopsie
(259x, Jozef pre Martu, zo dňa 09.11.2012.)
Re: výsledky biopsie
(215x, katarina, zo dňa 09.11.2012.)
vaginálna mykóza
(382x, mima, zo dňa 15.11.2010)
Re: vaginálna mykóza
(291x, katarina, zo dňa 17.11.2010.)
tetania
(565x, Gabica, zo dňa 15.11.2010)
Re: tetania
(8618x, Mato, zo dňa 15.11.2010.)
Re: tetania
(1565x, Gabica, zo dňa 15.11.2010.)
Re: tetania
(1189x, Mato, zo dňa 15.11.2010.)
Re: tetania
(1045x, gabika, zo dňa 17.11.2010.)
Re: tetania
(1022x, Mato1982, zo dňa 19.11.2010.)
Prsia
(357x, Jarka, zo dňa 14.11.2010)
Re: Prsia
(308x, Mato, zo dňa 15.11.2010.)
hryzie a škriabe
(409x, Jana, zo dňa 14.11.2010)
Re: hryzie a škriabe
(336x, zuzka, zo dňa 14.11.2010.)
Re: hryzie a škriabe
(324x, Jana, zo dňa 14.11.2010.)
co na to vravite? - náplaste
(701x, Roman, zo dňa 14.11.2010)
Re: co na to vravite? - náplaste
(382x, michal, zo dňa 15.11.2010.)
Re: co na to vravite? - náplaste
(395x, gabca, zo dňa 14.11.2010.)
extrémne suché oči
(296x, Bukovska, zo dňa 14.11.2010)
Re: extrémne suché oči
(245x, Zoja, zo dňa 14.11.2010.)
Re: extrémne suché oči
(288x, Bukovská, zo dňa 16.11.2010.)
prosim o rychlu odpoved
(469x, Sona, zo dňa 13.11.2010)
Re: prosim o rychlu odpoved
(338x, zuzka, zo dňa 13.11.2010.)
Re: prosim o rychlu odpoved
(317x, Sona, zo dňa 13.11.2010.)
Re: prosim o rychlu odpoved
(240x, N., zo dňa 13.11.2010.)
Re: prosim o rychlu odpoved
(290x, zuzka, zo dňa 13.11.2010.)
Re: prosim o rychlu odpoved
(287x, Sona, zo dňa 13.11.2010.)
okuliare
(293x, Hana, zo dňa 13.11.2010)
Re: okuliare
(249x, zuzka, zo dňa 13.11.2010.)
opakovaný zápal hrdla + kojenie
(407x, natália, zo dňa 13.11.2010)
Re: opakovaný zápal hrdla kojenie
(292x, Slávka, zo dňa 13.11.2010.)
Re: opakovaný zápal hrdla kojenie
(250x, natália, zo dňa 02.12.2010.)
Nefunkčná štítna žľaza
(444x, Mirka, zo dňa 13.11.2010)
Re: Nefunkčná štítna žľaza
(592x, Darinka, zo dňa 16.11.2010.)
Re: Nefunkčná štítna žľaza
(343x, Mirka, zo dňa 17.11.2010.)
Re: Nefunkčná štítna žľaza
(368x, Darinka, zo dňa 17.11.2010.)
Vyrazky na penise
(442x, Hrdza, zo dňa 13.11.2010)
Re: Vyrazky na penise
(325x, Ján, zo dňa 16.11.2010.)
Re: Vyrazky na penise
(280x, Hrdza, zo dňa 16.11.2010.)
Re: Vyrazky na penise
(341x, Ján, zo dňa 17.11.2010.)
Re: Vyrazky na penise
(337x, Hrdza, zo dňa 18.11.2010.)
Re: Vyrazky na penise
(284x, Lu, zo dňa 18.11.2010.)
uši
(333x, Hajka, zo dňa 13.11.2010)
Re: uši
(330x, Slávka, zo dňa 13.11.2010.)
Liečba akné
(331x, Dana, zo dňa 12.11.2010)
Re: Liečba akné
(341x, Veronika, zo dňa 12.11.2010.)
Re: Liečba akné
(310x, Dana Veronike, zo dňa 12.11.2010.)
arachnoinálna cysta v mozgu
(523x, Peter-1307, zo dňa 12.11.2010)
mamogr. vyšetrenie
(854x, Ema, zo dňa 12.11.2010)
Tehotenstvo a zvýšná štítna žlaza
(302x, Magdalena, zo dňa 12.11.2010)
ortodontny problem
(347x, Viki, zo dňa 12.11.2010)
Re: ortodontny problem
(234x, Biba, zo dňa 13.11.2010.)
Krŕče v malej panve
(822x, Miriam, zo dňa 11.11.2010)
Rakovina?? Poraďte
(793x, Jana, zo dňa 11.11.2010)
Re: Rakovina?? Poraďte
(488x, zuzka, zo dňa 12.11.2010.)
Re: Rakovina?? Poraďte
(486x, xxx, zo dňa 11.11.2010.)
Re: Rakovina?? Poraďte
(494x, Jana38-pre Janu, zo dňa 12.11.2010.)
Re: Rakovina?? Poraďte
(423x, Jana, zo dňa 12.11.2010.)
Re: Rakovina?? Poraďte
(439x, Jana38, zo dňa 13.11.2010.)
Re: Rakovina?? Poraďte
(427x, Jana, zo dňa 14.11.2010.)
Re: Rakovina?? Poraďte
(327x, Jana, zo dňa 12.11.2010.)
Re: Rakovina?? Poraďte
(289x, Jana, zo dňa 12.11.2010.)
Re: Rakovina?? Poraďte
(357x, Jana, zo dňa 12.11.2010.)
Re: Rakovina?? Poraďte
(484x, Slávka, zo dňa 13.11.2010.)
Re: Rakovina?? Poraďte
(393x, Mato, zo dňa 15.11.2010.)
Thajská masáž a krvný tlak
(369x, N., zo dňa 11.11.2010)
bolest čela
(343x, lucia, zo dňa 11.11.2010)
Pálivý pocit v bruchu
(503x, Tonka, zo dňa 11.11.2010)
bolesti chrbtice a diskopatia
(637x, kika, zo dňa 11.11.2010)
diskopatia surne
(900x, kika, zo dňa 15.11.2010.)
Re: diskopatia surne
(498x, zuzka, zo dňa 15.11.2010.)
Re: diskopatia surne
(519x, Mato, zo dňa 15.11.2010.)
Re: diskopatia surne
(467x, kika, zo dňa 15.11.2010.)
Re: diskopatia surne
(438x, zuzka, zo dňa 15.11.2010.)
Re: diskopatia surne
(523x, kika pre zuzku a mata, zo dňa 15.11.2010.)
Re: diskopatia surne
(404x, zuzka, zo dňa 15.11.2010.)
Re: diskopatia surne
(6075x, Mato, zo dňa 16.11.2010.)
diskopatia surne
(398x, kika, zo dňa 16.11.2010.)
Re: diskopatia surne
(376x, zuzka, zo dňa 16.11.2010.)
Cystokéla trvanie čistenia po zákroku
(366x, Alena Nemčeková, zo dňa 11.11.2010)
Alergia , ekzem
(287x, Jarmila, zo dňa 11.11.2010)
Re: Alergia , ekzem
(224x, Jara, zo dňa 11.11.2010.)
Červené fľaky na lícach po oboch stranách nosa
(333x, Anna, zo dňa 11.11.2010)
Veľké vynechávanie menštruácie
(350x, Renáta, zo dňa 11.11.2010)
Re: Veľké vynechávanie menštruácie
(271x, Lu, zo dňa 11.11.2010.)
Re: Veľké vynechávanie menštruácie
(231x, Jara, zo dňa 11.11.2010.)
Nezáujem manžela
(588x, Ivana , zo dňa 11.11.2010)
Re: Nezáujem manžela
(384x, Ján, zo dňa 11.11.2010.)
Re: Nezáujem manžela
(508x, Ivana , zo dňa 11.11.2010.)
Re: Nezáujem manžela
(436x, Mica, zo dňa 11.11.2010.)
Re: Nezáujem manžela
(444x, Ivana , zo dňa 11.11.2010.)
Re: Nezáujem manžela
(464x, Mica, zo dňa 11.11.2010.)
Re: Nezáujem manžela
(418x, Ivana , zo dňa 11.11.2010.)
Re: Nezáujem manžela
(339x, pegass, zo dňa 11.11.2010.)
Bolesti chrbtice a noh
(806x, Pavel, zo dňa 11.11.2010)
Re: Bolesti chrbtice a noh
(680x, Skmarco, zo dňa 11.11.2010.)
toxoplazmóza
(315x, Jana, zo dňa 11.11.2010)
cytológia a zápal
(348x, Monika, zo dňa 11.11.2010)
bolesť v ľavej strane podbruška
(299x, veronika, zo dňa 10.11.2010)
Re: bolesť v ľavej strane podbruška
(238x, veronika, zo dňa 11.11.2010.)
Re: bolesť v ľavej strane podbruška
(239x, Kika, zo dňa 11.11.2010.)
cukrovka a hypoglykémia
(284x, Eva, zo dňa 10.11.2010)
Re: cukrovka a hypoglykémia
(256x, zuzka, zo dňa 10.11.2010.)
Re: cukrovka a hypoglykémia
(256x, pegass, zo dňa 10.11.2010.)
psychiatria ba
(333x, tracheus, zo dňa 10.11.2010)
Zvlastny pocit po vyprazdneni
(383x, milos, zo dňa 10.11.2010)
problem/ošetrenie
(246x, Rita, zo dňa 10.11.2010)
Re: problem/ošetrenie
(213x, zuzka, zo dňa 10.11.2010.)
trhanie vlasov
(365x, Lenka, zo dňa 10.11.2010)
Komplikovana zlomenina
(335x, miroslav, zo dňa 10.11.2010)
Zlomená noha
(376x, miroslav, zo dňa 11.11.2010.)
Re: Zlomená noha
(342x, EDUSAN - lekár, zo dňa 11.11.2010.)
Re: Zlomená noha
(295x, Jana38, zo dňa 11.11.2010.)
Bordový fľak po chemoterapii
(309x, Anka, zo dňa 10.11.2010)
škola
(399x, Viera, zo dňa 10.11.2010)
Re: škola
(260x, Zoja, zo dňa 10.11.2010.)
Re: škola
(277x, Jara, zo dňa 10.11.2010.)
Re: škola
(284x, Viera, zo dňa 10.11.2010.)
Re: škola
(283x, zuzka, zo dňa 10.11.2010.)
Re: škola
(285x, Viera, zo dňa 10.11.2010.)
Re: škola
(212x, zuzka, zo dňa 10.11.2010.)
Re: škola
(252x, Viera, zo dňa 10.11.2010.)
Re: škola
(230x, Jara, zo dňa 10.11.2010.)
Re: škola
(183x, Viera, zo dňa 11.11.2010.)
Re: škola
(243x, Rita, zo dňa 10.11.2010.)
detoxipan
(1335x, Ľudmila, zo dňa 10.11.2010)
Re: detoxipan
(523x, michal, zo dňa 10.11.2010.)
Problém s močením
(309x, Jozef, zo dňa 09.11.2010)
Re: Problém s močením
(234x, Ján, zo dňa 11.11.2010.)
Neustale chora....
(389x, Gabika, zo dňa 09.11.2010)
Re: Neustale chora....
(320x, Eva, zo dňa 09.11.2010.)
Re: Neustale chora....
(299x, Slávka, zo dňa 09.11.2010.)
kolposkopia
(455x, mili, zo dňa 09.11.2010)
Polycystické ováriá, HAK a výsledky
(298x, Katarína, zo dňa 08.11.2010)
Re: Polycystické ováriá, HAK a výsledky
(208x, K., zo dňa 10.11.2010.)
Operácia pruhu a dĺžka PN
(1870x, Katka, zo dňa 08.11.2010)
Re: Operácia pruhu a dĺžka PN
(886x, Skmarco, zo dňa 08.11.2010.)
Re: Operácia pruhu a dĺžka PN
(853x, alena, zo dňa 08.11.2010.)
žalúdok , žlčník ????
(851x, Patrícia, zo dňa 08.11.2010)
Re: žalúdok , žlčník ????
(399x, Dada, zo dňa 09.11.2010.)
cervenatost
(487x, jaroslav 30 rokov, zo dňa 08.11.2010)
nepocut vlastne slova
(397x, MM, zo dňa 08.11.2010)
Re: nepocut vlastne slova
(294x, Jara, zo dňa 09.11.2010.)
Re: nepocut vlastne slova
(336x, Gitka, zo dňa 09.11.2010.)
Re: nepocut vlastne slova
(318x, MM, zo dňa 09.11.2010.)
Re: nepocut vlastne slova
(320x, Gitka, zo dňa 09.11.2010.)
Re: nepocut vlastne slova
(260x, MM, zo dňa 09.11.2010.)
Re: nepocut vlastne slova
(269x, Gitka, zo dňa 09.11.2010.)
tehotenstvo a stitna zlaza???
(261x, ela, zo dňa 08.11.2010)
Re: tehotenstvo a stitna zlaza???
(226x, Rita, zo dňa 10.11.2010.)
AD v tehotenstve
(318x, Lila, zo dňa 08.11.2010)
Zvlastne prejavy v podbrusku
(675x, Laura, zo dňa 08.11.2010)
Re: Zvlastne prejavy v podbrusku
(371x, dilema, zo dňa 10.11.2010.)
skorý príznak tehotenstva
(411x, timea, zo dňa 08.11.2010)
Re: skorý príznak tehotenstva
(366x, Hajka, zo dňa 08.11.2010.)
Re: skorý príznak tehotenstva
(257x, timea, zo dňa 09.11.2010.)
Re: skorý príznak tehotenstva
(204x, hajka, zo dňa 09.11.2010.)
Re: skorý príznak tehotenstva
(268x, Rita, zo dňa 10.11.2010.)
Kedy dostava pacient jedlo po operácii Hrubého čr
(298x, MOnika, zo dňa 08.11.2010)
seknutie v krku
(330x, Martina, zo dňa 08.11.2010)
Re: seknutie v krku
(243x, K., zo dňa 10.11.2010.)
Duphaston - do kolkych dni menstruacia?
(573x, Lenka, zo dňa 08.11.2010)
Re: Duphaston - do kolkych dni menstruacia?
(402x, alena, zo dňa 08.11.2010.)
Re: Duphaston - do kolkych dni menstruacia?
(382x, Lenka, zo dňa 08.11.2010.)
Prosim o surnu radu - zeleny zakal
(349x, Nela J., zo dňa 08.11.2010)
Re: Prosim o surnu radu - zeleny zakal
(231x, jaško, zo dňa 22.11.2010.)
Tvrdnutie brucha
(485x, Zuzana, zo dňa 07.11.2010)
pálenie záhy
(334x, janka, zo dňa 07.11.2010)
Re: pálenie záhy
(255x, Kaja, zo dňa 07.11.2010.)
Re: pálenie záhy
(250x, Jara, zo dňa 08.11.2010.)
Re: pálenie záhy
(261x, j, zo dňa 08.11.2010.)
Re: pálenie záhy
(247x, Jara, zo dňa 08.11.2010.)
Aké to asi bude, ak budem čakáť malé bábätko
(407x, Karolína, zo dňa 07.11.2010)
Re: Aké to asi bude, ak budem čakáť malé bábätko
(399x, Kaja, zo dňa 07.11.2010.)
Re: Aké to asi bude, ak budem čakáť malé bábätko
(314x, Karolína, zo dňa 08.11.2010.)
Krvné výsledky - OTÁZKA
(379x, Klaudia, zo dňa 07.11.2010)
bolesti v podbrušku - príznak tehotnosti
(347x, malinka, zo dňa 07.11.2010)
Strana č.
< späť
tam >