52093 otázok a 176341 odpovedí na 521 stranách.
(100 otázok na stranu)
Strana č.
< späť
tam >
hypertenzia a búšenie srdca
(395x, fiiifiiika, zo dňa 25.12.2010)
Re: hypertenzia a búšenie srdca
(296x, EDUSAN - lekár, zo dňa 25.12.2010.)
Re: hypertenzia a búšenie srdca
(264x, medik, zo dňa 26.12.2010.)
Sklo v palci
(311x, Peter, zo dňa 25.12.2010)
Re: Sklo v palci
(291x, EDUSAN - lekár, zo dňa 25.12.2010.)
tehotna ci nie
(394x, jana, zo dňa 25.12.2010)
Re: tehotna ci nie
(282x, EDUSAN - lekár, zo dňa 25.12.2010.)
Re: tehotna ci nie
(296x, Barbora, zo dňa 25.12.2010.)
bolesti v podbrusku
(409x, Dana, zo dňa 24.12.2010)
Re: bolesti v podbrusku
(369x, Dagmar, zo dňa 25.12.2010.)
Re: bolesti v podbrusku
(367x, Dana, zo dňa 28.12.2010.)
Re: bolesti v podbrusku
(1403x, Dagmar, zo dňa 28.12.2010.)
Re: bolesti v podbrusku
(462x, Dana, zo dňa 31.12.2010.)
Re: bolesti v podbrusku
(540x, Dagmar, zo dňa 31.12.2010.)
chlpati chlapi
(441x, Kika, zo dňa 24.12.2010)
Re: chlpati chlapi
(367x, jana, zo dňa 24.12.2010.)
Re: chlpati chlapi
(373x, Dagmar, zo dňa 24.12.2010.)
Re: chlpati chlapi
(337x, hajka, zo dňa 24.12.2010.)
Re: chlpati chlapi
(398x, Zuzana, zo dňa 24.12.2010.)
Re: chlpati chlapi
(350x, Kika, zo dňa 24.12.2010.)
Re: chlpati chlapi
(371x, Dagmar, zo dňa 25.12.2010.)
Vriedky v hrdle
(853x, Michaela Siekelová, zo dňa 24.12.2010)
Antimykotiká a strata chuti na jazyku
(2827x, Zuzana , zo dňa 23.12.2010)
Re: Antimykotiká a strata chuti na jazyku
(1296x, Zuzana, zo dňa 04.01.2011.)
Re: Antimykotiká a strata chuti na jazyku
(977x, lenka, zo dňa 04.01.2011.)
Re: Antimykotiká a strata chuti na jazyku
(1089x, zuzana, zo dňa 04.01.2011.)
Dobrý neurológ v Martine alebo v Žiline
(714x, Lenka, zo dňa 23.12.2010)
Kasel
(438x, Michal, zo dňa 23.12.2010)
Silny Kasel - Ziadna odpoved na predoslu spravu
(423x, Michal, zo dňa 24.12.2010.)
Re: Silny Kasel - Ziadna odpoved na predoslu sprav
(355x, Erin, zo dňa 24.12.2010.)
Re: Silny Kasel - Ziadna odpoved na predoslu sprav
(340x, Michal, zo dňa 24.12.2010.)
Re: Silny Kasel - Ziadna odpoved na predoslu sprav
(308x, Erin, zo dňa 24.12.2010.)
Re: Silny Kasel - Ziadna odpoved na predoslu sprav
(280x, EDUSAN - lekár, zo dňa 24.12.2010.)
cytológia - výsledok 2
(372x, Nonita, zo dňa 22.12.2010)
Re: cytológia - výsledok 2
(268x, Dagmar, zo dňa 23.12.2010.)
Re: cytológia - výsledok 2
(274x, N, zo dňa 23.12.2010.)
Re: cytológia - výsledok 2
(232x, Nonita, zo dňa 23.12.2010.)
Re: cytológia - výsledok 2
(241x, jan, zo dňa 23.12.2010.)
homosexualita u muža
(950x, xyz, zo dňa 22.12.2010)
Re: homosexualita u muža
(656x, Dagmar, zo dňa 22.12.2010.)
Re: homosexualita u muža
(384x, xyz, zo dňa 22.12.2010.)
Re: homosexualita u muža
(439x, xyz, zo dňa 22.12.2010.)
Re: homosexualita u muža
(420x, EDUSAN - lekár, zo dňa 22.12.2010.)
Re: homosexualita u muža
(405x, xyz, zo dňa 22.12.2010.)
Re: homosexualita u muža
(432x, Dagmar, zo dňa 22.12.2010.)
Re: homosexualita u muža
(433x, xyz, zo dňa 22.12.2010.)
Re: homosexualita u muža
(410x, EDUSAN - lekár, zo dňa 22.12.2010.)
Re: homosexualita u muža
(391x, Braňo, zo dňa 22.12.2010.)
Re: homosexualita u muža
(372x, xyz, zo dňa 22.12.2010.)
Re: homosexualita u muža
(408x, Brano, zo dňa 23.12.2010.)
Re: homosexualita u muža
(323x, xyz, zo dňa 23.12.2010.)
Re: homosexualita u muža
(346x, xyz, zo dňa 23.12.2010.)
Re: homosexualita u muža
(349x, Dagmar, zo dňa 23.12.2010.)
Re: homosexualita u muža
(349x, xyz, zo dňa 23.12.2010.)
Re: homosexualita u muža
(287x, dada, zo dňa 22.12.2010.)
Re: homosexualita u muža
(374x, N, zo dňa 23.12.2010.)
Re: homosexualita u muža
(305x, XYZ, zo dňa 23.12.2010.)
Re: homosexualita u muža
(353x, xyz, zo dňa 23.12.2010.)
Re: homosexualita u muža
(362x, N, zo dňa 23.12.2010.)
Re: homosexualita u muža
(303x, xyz, zo dňa 24.12.2010.)
Re: homosexualita u muža
(327x, xyz, zo dňa 24.12.2010.)
Re: homosexualita u muža
(380x, Braňo, zo dňa 24.12.2010.)
Re: homosexualita u muža
(346x, xyz, zo dňa 24.12.2010.)
Re: homosexualita u muža
(369x, Zdenka, zo dňa 01.01.2011.)
Re: homosexualita u muža
(314x, Peto, zo dňa 25.12.2010.)
Re: homosexualita u muža
(281x, xyz, zo dňa 26.12.2010.)
Re: homosexualita u muža
(264x, xyz, zo dňa 26.12.2010.)
Re: homosexualita u muža
(430x, Max, zo dňa 28.12.2010.)
Re: homosexualita u muža
(540x, Max, zo dňa 28.12.2010.)
Re: homosexualita u muža
(298x, xyz, zo dňa 28.12.2010.)
Re: homosexualita u muža
(312x, Dagmar Maxovi, zo dňa 28.12.2010.)
Re: homosexualita u muža
(410x, Braňo pre Maxa, zo dňa 28.12.2010.)
Re: homosexualita u muža
(465x, Max, zo dňa 28.12.2010.)
Re: homosexualita u muža
(337x, xyz, zo dňa 28.12.2010.)
Re: homosexualita u muža
(376x, Max, zo dňa 28.12.2010.)
Re: homosexualita u muža
(691x, Braňo, zo dňa 29.12.2010.)
Re: homosexualita u muža
(390x, xyz, zo dňa 29.12.2010.)
Re: homosexualita u muža
(328x, Lu, zo dňa 30.12.2010.)
Re: homosexualita u muža
(305x, xyz, zo dňa 28.12.2010.)
Re: homosexualita u muža
(271x, xyz, zo dňa 28.12.2010.)
Re: homosexualita u muža
(256x, Zuzana, zo dňa 28.12.2010.)
Re: homosexualita u muža
(361x, Peto, zo dňa 03.01.2011.)
Re: homosexualita u muža
(332x, Max, zo dňa 04.01.2011.)
Re: homosexualita u muža
(337x, Peto, zo dňa 05.01.2011.)
Re: homosexualita u muža
(337x, xyz, zo dňa 05.01.2011.)
Re: homosexualita u muža
(332x, gabcika pre pisatelov a xyz, zo dňa 05.01.2011.)
Re: homosexualita u muža
(307x, xyz, zo dňa 05.01.2011.)
USG brucha
(299x, michal, zo dňa 22.12.2010)
Re: USG brucha
(412x, medik, zo dňa 22.12.2010.)
Vyron
(362x, Dada, zo dňa 22.12.2010)
Re: Vyron
(241x, MD, zo dňa 22.12.2010.)
Re: Vyron
(234x, alena, zo dňa 22.12.2010.)
rozcesavanie vlasov
(287x, MD, zo dňa 22.12.2010)
Re: rozcesavanie vlasov
(235x, Jara, zo dňa 22.12.2010.)
Problémy s menštruáciou pre pani Dagmar
(631x, Lenka, zo dňa 22.12.2010)
Re: Problémy s menštruáciou pre pani Dagmar
(408x, Dagmar, zo dňa 22.12.2010.)
Re: Problémy s menštruáciou pre pani Dagmar
(290x, Lenka, zo dňa 22.12.2010.)
Re: Problémy s menštruáciou pre pani Dagmar
(317x, Dagmar, zo dňa 22.12.2010.)
Zvacsena maternica
(3735x, Lenka, zo dňa 01.03.2011.)
Re: Zvacsena maternica
(1471x, Jara, zo dňa 01.03.2011.)
Re: Zvacsena maternica
(1042x, b, zo dňa 02.03.2011.)
Zvacsena maternica a kyretaz
(1493x, Lenka pre Dagmar, zo dňa 22.03.2011.)
Hormonalny profil
(961x, Lenka, zo dňa 24.03.2011.)
Re: Hormonalny profil
(704x, ja20, zo dňa 24.03.2011.)
Re: Zvacsena maternica a kyretaz
(901x, Dagmar, zo dňa 03.04.2011.)
Súrne!!!! Dala som už podané lieky pre cukrovkárku
(356x, kristinka, zo dňa 21.12.2010)
Re: Súrne!!!! Dala som už podané lieky pre cukrovk
(394x, medik, zo dňa 21.12.2010.)
Zalahnute ucho, po preplachu
(459x, Lenka, zo dňa 21.12.2010)
imunolog-krv
(336x, lucia, zo dňa 21.12.2010)
Cysty v prsnikoch, fibroadenom?
(935x, jana, zo dňa 21.12.2010)
Re: Cysty v prsnikoch, fibroadenom?
(713x, Dagmar, zo dňa 21.12.2010.)
Re: Cysty v prsnikoch, fibroadenom?
(532x, jana, zo dňa 21.12.2010.)
Re: Cysty v prsnikoch, fibroadenom?
(577x, Dagmar, zo dňa 21.12.2010.)
Re: Cysty v prsnikoch, fibroadenom?
(562x, jana, zo dňa 21.12.2010.)
muconasal plus a zavislost
(757x, rasto, zo dňa 21.12.2010)
Re: muconasal plus a zavislost
(795x, Martina, zo dňa 21.12.2010.)
priesvitné bodky na prste
(355x, I.Silvánová, zo dňa 21.12.2010)
Odsatie tekutiny z cysty v prsníku
(697x, Ema, zo dňa 21.12.2010)
Re: Odsatie tekutiny z cysty v prsníku
(1452x, Dagmar, zo dňa 21.12.2010.)
Re: Odsatie tekutiny z cysty v prsníku
(988x, Ema, zo dňa 21.12.2010.)
Re: Odsatie tekutiny z cysty v prsníku
(927x, Ema, zo dňa 24.12.2010.)
Re: Odsatie tekutiny z cysty v prsníku
(924x, Dagmar, zo dňa 24.12.2010.)
Re: Odsatie tekutiny z cysty v prsníku
(838x, Ema, zo dňa 25.12.2010.)
praceschopnost po obriezke
(292x, poi, zo dňa 20.12.2010)
Re: praceschopnost po obriezke
(263x, Dagmar, zo dňa 21.12.2010.)
19. tt, hnedy vytok, Klion
(369x, Lenka, zo dňa 20.12.2010)
bolesť brucha
(397x, lýdia, zo dňa 20.12.2010)
modriny- bez priciny
(504x, Martina, zo dňa 20.12.2010)
Re: modriny- bez priciny
(376x, Kaja, zo dňa 21.12.2010.)
Re: modriny- bez priciny
(380x, medik, zo dňa 21.12.2010.)
Re: modriny- bez priciny
(362x, Martina, zo dňa 22.12.2010.)
Re: modriny- bez priciny
(358x, Martina, zo dňa 24.12.2010.)
Mám DMO - môže byť postihnuté aj moje bábätko?
(254x, Barbora, zo dňa 20.12.2010)
Re: Mám DMO - môže byť postihnuté aj moje bábätko?
(362x, EDUSAN - lekár, zo dňa 20.12.2010.)
Re: Mám DMO - môže byť postihnuté aj moje bábätko?
(275x, Barbora, zo dňa 20.12.2010.)
rumova esencia versus lieky
(498x, Julia, zo dňa 20.12.2010)
Re: rumova esencia versus lieky
(288x, EDUSAN - lekár, zo dňa 20.12.2010.)
Re: rumova esencia versus lieky
(296x, Max, zo dňa 28.12.2010.)
Ramená
(417x, Júlia, zo dňa 20.12.2010)
konizácia+kyretáž
(365x, Marta, zo dňa 20.12.2010)
Re: konizácia kyretáž
(258x, Dagmar, zo dňa 20.12.2010.)
Zvýšené Monocyty
(1526x, Braňo, zo dňa 20.12.2010)
Re: Zvýšené Monocyty
(1197x, Braňo, zo dňa 22.12.2010.)
Re: Zvýšené Monocyty
(1693x, Dagmar, zo dňa 22.12.2010.)
roaccutane a hedelix
(246x, Janka, zo dňa 20.12.2010)
Re: roaccutane a hedelix
(221x, medik, zo dňa 20.12.2010.)
nove dioptrie
(409x, Lubos, zo dňa 19.12.2010)
Re: nove dioptrie
(226x, alena, zo dňa 20.12.2010.)
dieta a sport...
(258x, tilly, zo dňa 19.12.2010)
Re: dieta a sport...
(196x, Max, zo dňa 28.12.2010.)
Dobrý homeopat BA
(333x, Zuzana, zo dňa 19.12.2010)
prsty na rukách v zime
(379x, Janka, zo dňa 19.12.2010)
Re: prsty na rukách v zime
(291x, Jara, zo dňa 19.12.2010.)
Re: prsty na rukách v zime
(290x, Iva, zo dňa 19.12.2010.)
Re: prsty na rukách v zime
(280x, Dana, zo dňa 19.12.2010.)
polievka zo zleho masa
(371x, zuzka, zo dňa 19.12.2010)
Re: polievka zo zleho masa
(284x, Jara, zo dňa 19.12.2010.)
Re: polievka zo zleho masa
(292x, zuzka, zo dňa 19.12.2010.)
Re: polievka zo zleho masa
(240x, alena, zo dňa 19.12.2010.)
Incipientná kôrová atrofia mozgu
(1192x, Maria, zo dňa 18.12.2010)
Re: Incipientná kôrová atrofia mozgu
(3032x, EDUSAN - neurológ, zo dňa 18.12.2010.)
Výživa kĺbov - doplnky
(271x, Jara, zo dňa 18.12.2010)
Re: Výživa kĺbov - doplnky
(410x, EDUSAN - lekár, zo dňa 18.12.2010.)
Re: Výživa kĺbov - doplnky
(333x, Jara pre Juraja, zo dňa 19.12.2010.)
Dlhší vplyv Minervy na BT
(199x, Peťka, zo dňa 18.12.2010)
Re: Dlhší vplyv Minervy na BT
(242x, Dagmar, zo dňa 18.12.2010.)
Re: Dlhší vplyv Minervy na BT
(222x, Peťka, zo dňa 18.12.2010.)
Re: Dlhší vplyv Minervy na BT
(215x, Dagmar, zo dňa 19.12.2010.)
Re: Dlhší vplyv Minervy na BT
(203x, Peťka, zo dňa 19.12.2010.)
Re: Dlhší vplyv Minervy na BT
(157x, Peťka, zo dňa 18.12.2010.)
zima, zima, zima
(546x, Lenka, zo dňa 17.12.2010)
Re: zima, zima, zima
(349x, n, zo dňa 17.12.2010.)
Re: zima, zima, zima
(373x, Lenka, zo dňa 17.12.2010.)
Re: zima, zima, zima
(308x, n, zo dňa 17.12.2010.)
Re: zima, zima, zima
(288x, n, zo dňa 17.12.2010.)
Re: zima, zima, zima
(272x, Dagmar, zo dňa 18.12.2010.)
Re: zima, zima, zima
(254x, jana, zo dňa 17.12.2010.)
Re: zima, zima, zima
(307x, Jara, zo dňa 17.12.2010.)
Re: zima, zima, zima
(269x, Lenka, zo dňa 19.12.2010.)
Re: zima, zima, zima
(238x, Jara, zo dňa 19.12.2010.)
Re: zima, zima, zima
(194x, Jara - doplnenie, zo dňa 19.12.2010.)
Re: zima, zima, zima
(258x, Anna, zo dňa 20.12.2010.)
Hrčka na krku
(348x, Michaela ja, zo dňa 17.12.2010)
Re: Hrčka na krku
(318x, medik, zo dňa 17.12.2010.)
gynekologický problém - akútny?
(516x, Kačka, zo dňa 17.12.2010)
Re: gynekologický problém - akútny?
(337x, Lenka, zo dňa 17.12.2010.)
Re: gynekologický problém - akútny?
(347x, lenka - ospravedlnenie, zo dňa 17.12.2010.)
Re: gynekologický problém - akútny?
(375x, Dagmar, zo dňa 17.12.2010.)
Re: gynekologický problém - akútny?
(322x, Kačka, zo dňa 17.12.2010.)
Re: gynekologický problém - akútny?
(322x, Dagmar, zo dňa 18.12.2010.)
Re: gynekologický problém - akútny?
(279x, Kačka, zo dňa 18.12.2010.)
Re: gynekologický problém - akútny?
(279x, n na počesť Dagmar, zo dňa 17.12.2010.)
Re: gynekologický problém - akútny?
(278x, Marta B, zo dňa 18.12.2010.)
Re: gynekologický problém - akútny?
(258x, Kačka, zo dňa 26.12.2010.)
Re: gynekologický problém - akútny?
(223x, Dagmar, zo dňa 26.12.2010.)
Re: gynekologický problém - akútny?
(258x, Kačka, zo dňa 03.01.2011.)
Re: gynekologický problém - akútny?
(251x, Dagmar, zo dňa 05.01.2011.)
Hlien
(325x, Eva, zo dňa 16.12.2010)
Bolesti v oblasti srdca
(297x, Tomáš Koprda, zo dňa 16.12.2010)
Re: Bolesti v oblasti srdca
(256x, medik, zo dňa 16.12.2010.)
Re: Bolesti v oblasti srdca
(259x, EDUSAN - lekár, zo dňa 16.12.2010.)
Bolesť brucha a kĺbov
(260x, Renáta, zo dňa 16.12.2010)
Re: Bolesť brucha a kĺbov
(304x, medik, zo dňa 16.12.2010.)
dieťa a antiperspirant
(285x, Tamaran, zo dňa 16.12.2010)
Re: dieťa a antiperspirant
(249x, Nina, zo dňa 16.12.2010.)
ATB a gastritída
(333x, katarina, zo dňa 16.12.2010)
Re: ATB a gastritída
(244x, EDUSAN - lekár, zo dňa 16.12.2010.)
Re: ATB a gastritída
(243x, katarina, zo dňa 16.12.2010.)
Re: ATB a gastritída
(257x, EDUSAN - lekár, zo dňa 16.12.2010.)
Re: ATB a gastritída
(285x, katarina, zo dňa 16.12.2010.)
Re: ATB a gastritída
(204x, katarina-doplnok, zo dňa 16.12.2010.)
Re: ATB a gastritída
(149x, katarina, zo dňa 25.02.2011.)
drazdive crevo
(341x, missy, zo dňa 15.12.2010)
Re: drazdive crevo
(316x, petrana, zo dňa 16.12.2010.)
bolesti brucha
(353x, Vera, zo dňa 15.12.2010)
praskanie v uchu dieťaťa
(258x, miriam, zo dňa 15.12.2010)
Re: praskanie v uchu dieťaťa
(238x, Kaja, zo dňa 15.12.2010.)
Re: praskanie v uchu dieťaťa
(270x, miriam, zo dňa 18.12.2010.)
Re: praskanie v uchu dieťaťa
(194x, Max, zo dňa 28.12.2010.)
Dĺžka PN po operácii hernie disku
(9446x, Hnilicová, zo dňa 15.12.2010)
Re: Dĺžka PN po operácii hernie disku
(3794x, EDUSAN - lekár, zo dňa 15.12.2010.)
Re: Dĺžka PN po operácii hernie disku
(3124x, Hnilicová, zo dňa 15.12.2010.)
Re: Dĺžka PN po operácii hernie disku
(5189x, EDUSAN - neurológ, zo dňa 15.12.2010.)
lieky cez internet
(265x, Lucia, zo dňa 15.12.2010)
Re: lieky cez internet
(249x, Dagmar, zo dňa 15.12.2010.)
vysoké IgE
(396x, Jana, zo dňa 14.12.2010)
menštruacia
(485x, lucia, zo dňa 14.12.2010)
roztrhnutý kvadriceps -
(336x, Miloš, zo dňa 14.12.2010)
Hb stopy v moči
(319x, Lidijka, zo dňa 14.12.2010)
Re: Hb stopy v moči
(435x, Dagmar, zo dňa 15.12.2010.)
Re: Hb stopy v moči
(300x, slovacik, zo dňa 15.12.2010.)
Re: Hb stopy v moči
(355x, lidijka, zo dňa 16.12.2010.)
Re: Hb stopy v moči
(332x, Dagmar, zo dňa 17.12.2010.)
Re: Hb stopy v moči
(411x, lidijka, zo dňa 17.12.2010.)
Re: Hb stopy v moči
(358x, Dagmar, zo dňa 18.12.2010.)
Re: Hb stopy v moči
(219x, Dagmar, zo dňa 17.12.2010.)
hyperaktívny syn?
(409x, slavena, zo dňa 14.12.2010)
Re: hyperaktívny syn?
(258x, Janka, zo dňa 15.12.2010.)
otehotnenie pocas kojenia
(222x, jana, zo dňa 13.12.2010)
Re: otehotnenie pocas kojenia
(242x, Erin, zo dňa 13.12.2010.)
Vysoký krvný tlak
(561x, Lucia, zo dňa 13.12.2010)
Re: Vysoký krvný tlak
(346x, Eva, zo dňa 13.12.2010.)
rtg pluc -tbc
(328x, ovecka, zo dňa 13.12.2010)
kŕč pred vyprázdnením
(345x, Martina, zo dňa 13.12.2010)
Vysetrenie stolice na kvasinky so zaverom C. glabr
(399x, Miriam, zo dňa 13.12.2010)
Re: Vysetrenie stolice na kvasinky so zaverom C. g
(340x, Vlado pre Dagmar, zo dňa 13.12.2010.)
Re: Vysetrenie stolice na kvasinky so zaverom C. g
(288x, Miriam, zo dňa 13.12.2010.)
Re: Vysetrenie stolice na kvasinky so zaverom C. g
(275x, Miriam, zo dňa 13.12.2010.)
Re: Vysetrenie stolice na kvasinky so zaverom C. g
(391x, Dagmar pre Miriam, zo dňa 13.12.2010.)
Re: Vysetrenie stolice na kvasinky so zaverom C. g
(1345x, Miriam, zo dňa 13.12.2010.)
Re: Vysetrenie stolice na kvasinky so zaverom C. g
(483x, Miriam, zo dňa 13.12.2010.)
Re: Vysetrenie stolice na kvasinky so zaverom C. g
(477x, Dagmar pre Miriam, zo dňa 13.12.2010.)
Re: Vysetrenie stolice na kvasinky so zaverom C. g
(339x, Miriam, zo dňa 13.12.2010.)
Re: Vysetrenie stolice na kvasinky so zaverom C. g
(442x, Jana38-pre Dagmar, zo dňa 13.12.2010.)
Re: Vysetrenie stolice na kvasinky so zaverom C. g
(341x, Miriam pre Dagmar a Jana 38, zo dňa 13.12.2010.)
Re: Vysetrenie stolice na kvasinky so zaverom C. g
(359x, Jana38-ešte pre Dagmar, zo dňa 13.12.2010.)
Re: Vysetrenie stolice na kvasinky so zaverom C. g
(288x, Jana38pre Miriam a Dagmar, zo dňa 13.12.2010.)
Re: Vysetrenie stolice na kvasinky so zaverom C. g
(348x, Dagmar pre Janu38, zo dňa 13.12.2010.)
Re: Vysetrenie stolice na kvasinky so zaverom C. g
(351x, Miriam pre Dagmar, Vlado, zo dňa 13.12.2010.)
uzkost ci arytmia
(838x, Adam, zo dňa 13.12.2010)
Re: uzkost ci arytmia
(483x, zdenka, zo dňa 13.12.2010.)
Re: uzkost ci arytmia
(432x, Marek, zo dňa 14.12.2010.)
Velmi silna menstruacia - pocit na odpadnutie
(828x, Lenka, zo dňa 13.12.2010)
Re: Velmi silna menstruacia - pocit na odpadnutie
(449x, jana, zo dňa 13.12.2010.)
Zasekávanie čelustnej sánky
(552x, Veronika, zo dňa 13.12.2010)
inhalovanie/naparovanie sa nad harmančekom
(354x, Miška, zo dňa 12.12.2010)
Re: inhalovanie/naparovanie sa nad harmančekom
(302x, jana, zo dňa 13.12.2010.)
kutiky na perach
(565x, mama, zo dňa 12.12.2010)
Re: kutiky na perach
(304x, Slavka, zo dňa 12.12.2010.)
Re: kutiky na perach
(440x, Daniela, zo dňa 13.12.2010.)
Re: kutiky na perach
(374x, mama, zo dňa 13.12.2010.)
Re: kutiky na perach
(300x, alena, zo dňa 13.12.2010.)
Boľavé - studené ramená
(342x, Gabriela, zo dňa 12.12.2010)
Re: Boľavé - studené ramená
(241x, Jara, zo dňa 13.12.2010.)
ORL problemy
(565x, Michaela, zo dňa 12.12.2010)
Re: ORL problemy
(275x, medik, zo dňa 12.12.2010.)
Re: ORL problemy
(276x, Michaela, zo dňa 13.12.2010.)
SM
(356x, Barbora, zo dňa 12.12.2010)
Re: SM
(349x, EDUSAN - lekár, zo dňa 12.12.2010.)
Re: SM
(271x, Hajka, zo dňa 12.12.2010.)
Bolesť krku - akútna pomoc
(386x, Lucia, zo dňa 12.12.2010)
chlamydie
(380x, vanessa, zo dňa 11.12.2010)
Re: chlamydie
(328x, Dagmar, zo dňa 14.12.2010.)
Krivý úsmev
(482x, Jana, zo dňa 11.12.2010)
Re: Krivý úsmev
(321x, Erin, zo dňa 12.12.2010.)
Re: Krivý úsmev
(287x, mm, zo dňa 12.12.2010.)
Re: Krivý úsmev
(251x, Dagmar, zo dňa 14.12.2010.)
Bolest v podbrusku
(385x, Rodolf, zo dňa 11.12.2010)
drazdivy kasel uz 3 tyzdne
(435x, GABIKA, zo dňa 11.12.2010)
Re: drazdivy kasel uz 3 tyzdne
(314x, medik, zo dňa 11.12.2010.)
Re: drazdivy kasel uz 3 tyzdne
(308x, GABIKA, zo dňa 11.12.2010.)
Re: drazdivy kasel uz 3 tyzdne
(300x, medik, zo dňa 11.12.2010.)
Re: drazdivy kasel uz 3 tyzdne
(270x, Gregor - gnovy@zoznam.sk, zo dňa 12.12.2010.)
anasarka
(389x, zuzka, zo dňa 11.12.2010)
Re: anasarka
(363x, zuzka, zo dňa 25.12.2010.)
Re: anasarka
(271x, Dagmar Zuzke, zo dňa 25.12.2010.)
Re: anasarka
(256x, zuzka, zo dňa 25.12.2010.)
Nočné búšenie a únava - Juraj
(1053x, Judita, zo dňa 11.12.2010)
Re: Nočné búšenie a únava - Juraj
(512x, jana, zo dňa 11.12.2010.)
Re: Nočné búšenie a únava - Juraj
(402x, Judita, zo dňa 12.12.2010.)
Re: Nočné búšenie a únava - Juraj
(520x, nina, zo dňa 13.12.2010.)
Re: Nočné búšenie a únava - Juraj
(469x, EDUSAN - lekár, zo dňa 12.12.2010.)
Re: Nočné búšenie a únava - Juraj
(352x, Juta, zo dňa 13.12.2010.)
Detoxikácia
(373x, Judita, zo dňa 12.01.2011.)
Re: Detoxikácia
(379x, Vlado, zo dňa 12.01.2011.)
Bronchovaxom
(393x, Judita, zo dňa 29.01.2011.)
telekineza - spravne znenie otázky
(323x, Jana, zo dňa 11.12.2010)
Bolesť pod korunkou
(265x, Peťka, zo dňa 11.12.2010)
Re: Bolesť pod korunkou
(229x, Peťka, zo dňa 13.12.2010.)
Bolesť klenby nohy
(263x, Ľubica Macáková, zo dňa 11.12.2010)
Re: Bolesť klenby nohy
(242x, zuzka, zo dňa 11.12.2010.)
AD a nastup učinku
(215x, Petra, zo dňa 10.12.2010)
Re: AD a nastup učinku
(171x, K., zo dňa 12.12.2010.)
antikoncepcia
(257x, Verča, zo dňa 10.12.2010)
Re: antikoncepcia
(216x, Lu, zo dňa 10.12.2010.)
bacily u muza - prenosne stykom
(321x, 12345, zo dňa 10.12.2010)
Re: bacily u muza - prenosne stykom
(261x, Lu, zo dňa 10.12.2010.)
nafukovaci vankus
(314x, Zuzanaa, zo dňa 10.12.2010)
Re: nafukovaci vankus
(257x, Maja, zo dňa 10.12.2010.)
Re: nafukovaci vankus
(216x, Zuzanaa pre Majku, zo dňa 10.12.2010.)
krvacanie z nosa
(323x, Zuzanaa, zo dňa 10.12.2010)
Re: krvacanie z nosa
(288x, alena, zo dňa 10.12.2010.)
Re: krvacanie z nosa
(305x, medik, zo dňa 10.12.2010.)
chrbtica
(325x, maja, zo dňa 09.12.2010)
bolest v pravej pazi a bedrovych klboch po prekona
(447x, Liliana, zo dňa 09.12.2010)
Re: bolest v pravej pazi a bedrovych klboch po pre
(315x, medik, zo dňa 09.12.2010.)
mama
(489x, miriam, zo dňa 09.12.2010)
Re: mama
(314x, Erin, zo dňa 09.12.2010.)
Re: mama
(344x, jeremy hopp, zo dňa 10.12.2010.)
Re: mama
(351x, Lilla, zo dňa 10.12.2010.)
Re: mama
(266x, miriam, zo dňa 22.06.2011.)
rast prsníkov 8-r. dievčaťa
(387x, maja, zo dňa 09.12.2010)
Re: rast prsníkov 8-r. dievčaťa
(308x, MD, zo dňa 09.12.2010.)
Re: rast prsníkov 8-r. dievčaťa
(245x, Max, zo dňa 28.12.2010.)
Re: rast prsníkov 8-r. dievčaťa
(226x, maja, zo dňa 28.12.2010.)
bolesť a pálenie
(304x, veronika, zo dňa 09.12.2010)
Re: bolesť a pálenie
(237x, jeremy hopp, zo dňa 10.12.2010.)
bolesť medzi lopatkami
(431x, Mária, zo dňa 09.12.2010)
Re: bolesť medzi lopatkami
(376x, jeremy hopp, zo dňa 09.12.2010.)
Re: bolesť medzi lopatkami
(413x, Mária, zo dňa 09.12.2010.)
Pokles libida-ako ho obnoviť?
(387x, kristinka, zo dňa 09.12.2010)
Re: Pokles libida-ako ho obnoviť?
(388x, Max, zo dňa 28.12.2010.)
Bolesť spánku
(215x, Lucka, zo dňa 09.12.2010)
Re: Bolesť spánku
(218x, medik, zo dňa 10.12.2010.)
NEBIDO pri azoospermii
(407x, Scarlett, zo dňa 08.12.2010)
Candida glabrata (gynekologia)
(569x, Miriam, zo dňa 08.12.2010)
Re: Candida glabrata (gynekologia)
(355x, jeremy hopp, zo dňa 10.12.2010.)
Re: Candida glabrata (gynekologia)
(478x, Miriam, zo dňa 10.12.2010.)
Re: Candida glabrata (gynekologia)
(350x, Max, zo dňa 28.12.2010.)
Gastrofibroskopia
(497x, Brano, zo dňa 08.12.2010)
Re: Gastrofibroskopia
(369x, Anna, zo dňa 10.12.2010.)
Re: Gastrofibroskopia
(413x, Juta, zo dňa 10.12.2010.)
Re: Gastrofibroskopia
(367x, Brano, zo dňa 10.12.2010.)
Re: Gastrofibroskopia
(427x, Juta, zo dňa 11.12.2010.)
Re: Gastrofibroskopia
(453x, N., zo dňa 11.12.2010.)
Re: Gastrofibroskopia
(292x, Juta, zo dňa 13.12.2010.)
Re: Gastrofibroskopia
(246x, Jana38, zo dňa 11.12.2010.)
Re: Gastrofibroskopia
(408x, MUDr. Jozef Klucho-gastroenterológ, Nové Zámky, zo dňa 11.12.2010.)
Re: Gastrofibroskopia
(306x, Juta, zo dňa 13.12.2010.)
vápnik s dobrou vstrebateľnosťou
(356x, Monika, zo dňa 08.12.2010)
Echinokokóza
(251x, Ivan, zo dňa 08.12.2010)
Re: Echinokokóza
(216x, Vlado, zo dňa 08.12.2010.)
vysoký krvný tlak
(851x, slovačik, zo dňa 07.12.2010)
Re: vysoký krvný tlak
(427x, EDUSAN - lekár, zo dňa 07.12.2010.)
Re: vysoký krvný tlak
(409x, slovačik, zo dňa 08.12.2010.)
Re: vysoký krvný tlak
(434x, jeremy hopp, zo dňa 08.12.2010.)
Re: vysoký krvný tlak
(460x, slovačik, zo dňa 08.12.2010.)
Re: vysoký krvný tlak
(565x, jeremy hopp, zo dňa 09.12.2010.)
Re: vysoký krvný tlak
(370x, slovačik, zo dňa 09.12.2010.)
Strana č.
< späť
tam >