52093 otázok a 176341 odpovedí na 521 stranách.
(100 otázok na stranu)
Strana č.
< späť
tam >
Necitlivost v malicku na pravej ruku
(384x, Buchert, zo dňa 25.07.2011)
nočné pomočovanie
(309x, Katarína, zo dňa 25.07.2011)
Re: nočné pomočovanie
(224x, Jana38, zo dňa 25.07.2011.)
Re: nočné pomočovanie
(212x, maja, zo dňa 26.07.2011.)
Re: nočné pomočovanie
(157x, Tajana, zo dňa 28.07.2011.)
Chrbtica- SPINA BIFIDA, čo je to???
(269x, Kika, zo dňa 25.07.2011)
Re: Chrbtica- SPINA BIFIDA, čo je to???
(221x, Dagmar, zo dňa 25.07.2011.)
Re: Chrbtica- SPINA BIFIDA, čo je to???
(210x, zuzka, zo dňa 26.07.2011.)
Čikútka
(555x, janka, zo dňa 25.07.2011)
rtg a bolest hlavy
(295x, lucia, zo dňa 25.07.2011)
ischemická choroba srdca
(345x, Tatiana Čáková, zo dňa 25.07.2011)
Re: ischemická choroba srdca
(253x, Vlado, zo dňa 25.07.2011.)
Re: ischemická choroba srdca
(252x, Jana38, zo dňa 25.07.2011.)
Re: ischemická choroba srdca
(244x, Dagmar pre Janu38, zo dňa 25.07.2011.)
Re: ischemická choroba srdca
(224x, Jana38, zo dňa 25.07.2011.)
Re: ischemická choroba srdca
(205x, Dagmar pre Janu38, zo dňa 25.07.2011.)
Re: ischemická choroba srdca
(258x, jana38, zo dňa 25.07.2011.)
Re: ischemická choroba srdca
(247x, Dagmar pre Janu38, zo dňa 25.07.2011.)
Synovi stiahli predkožku-čo dalej?
(335x, moncici121, zo dňa 24.07.2011)
Re: Synovi stiahli predkožku-čo dalej?
(283x, Ján, zo dňa 25.07.2011.)
Nedá sa mi priprať za žiadnych okolností
(421x, Michal Ťahún, zo dňa 24.07.2011)
Re: Nedá sa mi priprať za žiadnych okolností
(338x, Jana38, zo dňa 24.07.2011.)
Re: Nedá sa mi priprať za žiadnych okolností
(319x, Michal, zo dňa 24.07.2011.)
Re: Nedá sa mi priprať za žiadnych okolností
(329x, Max, zo dňa 24.07.2011.)
Re: Nedá sa mi priprať za žiadnych okolností
(254x, Katka, zo dňa 25.07.2011.)
Re: Nedá sa mi priprať za žiadnych okolností
(272x, Dagmar, zo dňa 25.07.2011.)
akakolvek ZAVISLOST,no musi byt...preco??
(382x, iveta, zo dňa 24.07.2011)
Re: akakolvek ZAVISLOST,no musi byt...preco??
(372x, Juraj, zo dňa 24.07.2011.)
Re: akakolvek ZAVISLOST,no musi byt...preco??
(317x, Jana38, zo dňa 24.07.2011.)
Re: akakolvek ZAVISLOST,no musi byt...preco??
(285x, Jara pre Janu38, zo dňa 24.07.2011.)
Re: akakolvek ZAVISLOST,no musi byt...preco??
(216x, Jana38 pre Jaru, zo dňa 24.07.2011.)
Re: akakolvek ZAVISLOST,no musi byt...preco??
(274x, Jana38 -pre Jarku, zo dňa 24.07.2011.)
Re: akakolvek ZAVISLOST,no musi byt...preco??
(227x, Dagmar pre Janu38, zo dňa 25.07.2011.)
Re: akakolvek ZAVISLOST,no musi byt...preco??
(286x, Dagmar, zo dňa 25.07.2011.)
Re: akakolvek ZAVISLOST,no musi byt...preco??
(251x, iveta, zo dňa 25.07.2011.)
Re: akakolvek ZAVISLOST,no musi byt...preco??
(257x, Dagmar, zo dňa 25.07.2011.)
Re: akakolvek ZAVISLOST,no musi byt...preco??
(215x, iveta, zo dňa 31.07.2011.)
hrčka na hlave
(445x, Daniel, zo dňa 24.07.2011)
Re: hrčka na hlave
(322x, Ján, zo dňa 24.07.2011.)
Re: hrčka na hlave
(453x, Dagmar, zo dňa 25.07.2011.)
Natiahnuta šlacha?
(281x, Mimi, zo dňa 23.07.2011)
Re: Natiahnuta šlacha?
(261x, Mimi, zo dňa 23.07.2011.)
Re: Natiahnuta šlacha?
(205x, Jana38, zo dňa 23.07.2011.)
Re: Natiahnuta šlacha?
(199x, Mimi, zo dňa 23.07.2011.)
Re: Natiahnuta šlacha?
(201x, Jana38, zo dňa 23.07.2011.)
menzes po potrate
(348x, Lubka, zo dňa 23.07.2011)
menopauza a tehotenstvo
(814x, Zana, zo dňa 22.07.2011)
Re: menopauza a tehotenstvo
(606x, Eva, zo dňa 23.07.2011.)
Re: menopauza a tehotenstvo
(552x, Jara, zo dňa 23.07.2011.)
tuberkulinovy test
(382x, danielka, zo dňa 22.07.2011)
Re: tuberkulinovy test
(207x, danielka, zo dňa 23.07.2011.)
Re: tuberkulinovy test
(251x, g, zo dňa 23.07.2011.)
Re: tuberkulinovy test
(234x, danielka, zo dňa 23.07.2011.)
Re: tuberkulinovy test
(293x, Jara pre danielku, zo dňa 23.07.2011.)
Re: tuberkulinovy test
(384x, lubonz, zo dňa 25.07.2011.)
Re: tuberkulinovy test
(320x, danielka, zo dňa 26.07.2011.)
Re: tuberkulinovy test
(305x, danielka, zo dňa 26.07.2011.)
závislosť syna na hracích automatoch
(411x, tibor, zo dňa 22.07.2011)
Re: závislosť syna na hracích automatoch
(430x, Vlado, zo dňa 22.07.2011.)
Re: závislosť syna na hracích automatoch
(316x, rr, zo dňa 23.07.2011.)
Re: závislosť syna na hracích automatoch
(334x, Vlado, zo dňa 25.07.2011.)
Re: závislosť syna na hracích automatoch
(283x, rr, zo dňa 25.07.2011.)
Re: závislosť syna na hracích automatoch
(263x, Jana38pre rr, zo dňa 25.07.2011.)
Re: závislosť syna na hracích automatoch
(294x, rr, zo dňa 25.07.2011.)
krvny obraz - biele krvinky
(510x, Majo, zo dňa 22.07.2011)
Re: krvny obraz - biele krvinky
(294x, zuzka, zo dňa 25.07.2011.)
Re: krvny obraz - biele krvinky
(265x, Majo, zo dňa 25.07.2011.)
Re: krvny obraz - biele krvinky
(310x, Dagmar, zo dňa 26.07.2011.)
Re: krvny obraz - biele krvinky
(260x, Majo, zo dňa 26.07.2011.)
Re: krvny obraz - biele krvinky
(253x, Jara, zo dňa 26.07.2011.)
Aka je sanca na otehotnenie?
(307x, Anna, zo dňa 22.07.2011)
Re: Aka je sanca na otehotnenie?
(212x, g, zo dňa 22.07.2011.)
Re: Aka je sanca na otehotnenie?
(237x, Anna, zo dňa 25.07.2011.)
Spalovače tukov
(262x, Erika, zo dňa 22.07.2011)
Re: Spalovače tukov
(225x, Barbora, zo dňa 22.07.2011.)
ASK
(250x, Tina, zo dňa 22.07.2011)
Re: ASK
(191x, rr, zo dňa 22.07.2011.)
Pleseň na pľúcach
(477x, Zuzana, zo dňa 22.07.2011)
Zapal jazyka prosim o radu aj lekara ak sa da!
(4788x, Silvia, zo dňa 22.07.2011)
Re: Zapal jazyka prosim o radu aj lekara ak sa da!
(1967x, Dagmar, zo dňa 25.07.2011.)
Re: Zapal jazyka prosim o radu aj lekara ak sa da!
(1586x, silvia, zo dňa 24.07.2011.)
Re: Zapal jazyka prosim o radu aj lekara ak sa da!
(1618x, Dagmar, zo dňa 25.07.2011.)
Re: Zapal jazyka prosim o radu aj lekara ak sa da!
(1531x, Silvia, zo dňa 01.08.2011.)
problémy s konečníkom u syna/gastro vysetrenie?/
(360x, patricia, zo dňa 22.07.2011)
bolesť na začiatku v konečníku
(337x, Noro, zo dňa 22.07.2011)
Re: bolesť na začiatku v konečníku
(358x, Ján, zo dňa 22.07.2011.)
Re: bolesť na začiatku v konečníku
(305x, Noro, zo dňa 22.07.2011.)
Znizuje Magne B6 (magnezium) aj srdcovy pulz?
(1484x, Zuzana, zo dňa 21.07.2011)
Bolia ma nohy
(403x, Daniela, zo dňa 21.07.2011)
RTG nohy - strach
(1276x, Jana38,dúfam vo vyjadrenie aj Vlada,Juraja,..., zo dňa 21.07.2011)
Re: RTG nohy - strach
(576x, Vlado, zo dňa 22.07.2011.)
Re: RTG nohy - strach
(417x, Jana38 -Vladovi, zo dňa 22.07.2011.)
Re: RTG nohy - strach
(374x, Jana38 ,aj Vladovi :o), zo dňa 28.07.2011.)
Re: RTG nohy - strach
(440x, Jana38, zo dňa 26.10.2011.)
Re: RTG nohy - strach
(384x, Jana38, zo dňa 17.11.2011.)
Re: RTG nohy - strach
(384x, Alexiso, zo dňa 17.11.2011.)
Re: RTG nohy - strach
(341x, Jana38, zo dňa 17.11.2011.)
Re: RTG nohy - strach
(357x, Alexiso, zo dňa 17.11.2011.)
Darovanie krvi !
(564x, Dada, zo dňa 21.07.2011)
Re: Darovanie krvi !
(295x, Jara, zo dňa 21.07.2011.)
zašklby počas tehotenstva
(248x, Tina, zo dňa 21.07.2011)
Re: zašklby počas tehotenstva
(302x, Jara, zo dňa 21.07.2011.)
Re: zašklby počas tehotenstva
(229x, Tina, zo dňa 21.07.2011.)
Re: zašklby počas tehotenstva
(281x, Jara, zo dňa 22.07.2011.)
Re: zašklby počas tehotenstva
(222x, Tina, zo dňa 22.07.2011.)
Re: zašklby počas tehotenstva
(205x, Jara, zo dňa 22.07.2011.)
tehotenstvo a zvýšené ATG
(475x, mishka, zo dňa 20.07.2011)
strach
(507x, Lukáš, zo dňa 20.07.2011)
Re: strach
(290x, Ja, zo dňa 21.07.2011.)
Re: strach
(341x, Jara, zo dňa 20.07.2011.)
Re: strach
(294x, Ján, zo dňa 21.07.2011.)
Re: strach
(251x, Ján, zo dňa 22.07.2011.)
Klacid
(309x, Daniel, zo dňa 20.07.2011)
Re: Klacid
(280x, katarina, zo dňa 20.07.2011.)
Re: Klacid
(255x, Daniel, zo dňa 20.07.2011.)
Re: Klacid
(248x, jana38, zo dňa 20.07.2011.)
Re: Klacid
(226x, Daniel, zo dňa 20.07.2011.)
mravcenie kostrce
(279x, Alena, zo dňa 20.07.2011)
slepe crevo?
(281x, Erika, zo dňa 20.07.2011)
Re: slepe crevo?
(218x, Jara, zo dňa 20.07.2011.)
Otázka pre neurológa - demencia
(2118x, ...., zo dňa 19.07.2011)
Re: Otázka pre neurológa - demencia
(1089x, Vlado, zo dňa 19.07.2011.)
Re: Otázka pre neurológa - demencia
(528x, ....., zo dňa 20.07.2011.)
Bolest hlavy-zapal mozgovych blan
(455x, Michal, zo dňa 19.07.2011)
Re: Bolest hlavy-zapal mozgovych blan
(350x, Vlado, zo dňa 19.07.2011.)
zníženie "zlého cholesterolu"
(448x, Monika, zo dňa 19.07.2011)
Vynechana menstruacia
(320x, Nikola, zo dňa 19.07.2011)
Re: Vynechana menstruacia
(256x, Max, zo dňa 19.07.2011.)
Re: Vynechana menstruacia
(264x, simona, zo dňa 19.07.2011.)
Re: Vynechana menstruacia
(200x, nikola, zo dňa 19.07.2011.)
Re: Vynechana menstruacia
(231x, simona, zo dňa 20.07.2011.)
Re: Vynechana menstruacia
(169x, nikola, zo dňa 21.07.2011.)
Re: Vynechana menstruacia
(227x, jana, zo dňa 20.07.2011.)
Re: Vynechana menstruacia
(220x, Jara, zo dňa 20.07.2011.)
unava cez den
(294x, Daniel, zo dňa 19.07.2011)
Re: unava cez den
(249x, Vlado, zo dňa 19.07.2011.)
Ako bolí slepé črevo?
(1875x, Lenka, zo dňa 18.07.2011)
Re: Ako bolí slepé črevo?
(1006x, sisa13, zo dňa 19.07.2011.)
Re: Ako bolí slepé črevo?
(816x, Lenka, zo dňa 20.07.2011.)
Neznáme priberanie a navreté žily
(836x, joja, zo dňa 18.07.2011)
Re: Neznáme priberanie a navreté žily
(497x, Lu, zo dňa 18.07.2011.)
Re: Neznáme priberanie a navreté žily
(364x, joja, zo dňa 18.07.2011.)
Re: Neznáme priberanie a navreté žily
(371x, Lu, zo dňa 18.07.2011.)
Re: Neznáme priberanie a navreté žily
(394x, joja, zo dňa 18.07.2011.)
Re: Neznáme priberanie a navreté žily
(343x, Lu, zo dňa 18.07.2011.)
Re: Neznáme priberanie a navreté žily
(381x, joja, zo dňa 18.07.2011.)
Re: Neznáme priberanie a navreté žily
(298x, Dagmar, zo dňa 19.07.2011.)
Re: Neznáme priberanie a navreté žily
(292x, Jara, zo dňa 19.07.2011.)
Unava a tehotenstvo
(215x, Tina, zo dňa 18.07.2011)
Re: Unava a tehotenstvo
(208x, Barbora, zo dňa 18.07.2011.)
Krv z nosa
(273x, Eva, zo dňa 18.07.2011)
Re: Krv z nosa
(227x, Dana , zo dňa 19.07.2011.)
Re: Krv z nosa
(242x, maja, zo dňa 19.07.2011.)
Molusky
(425x, Petra D., zo dňa 17.07.2011)
Re: Molusky
(309x, Max, zo dňa 18.07.2011.)
Re: Molusky
(288x, Petra D., zo dňa 18.07.2011.)
trpne mi lava strana hlavy
(3397x, Boris, zo dňa 17.07.2011)
Re: trpne mi lava strana hlavy
(1695x, Jana38, zo dňa 17.07.2011.)
kedy po hormonálnej liečbe?
(314x, leri, zo dňa 17.07.2011)
Som zúfalá
(930x, Janka, zo dňa 17.07.2011)
Denno-denne spolu
(675x, Eva, zo dňa 05.01.2012.)
Re: Denno-denne spolu
(444x, Barbora, zo dňa 05.01.2012.)
Re: Denno-denne spolu
(377x, Lívia, zo dňa 06.01.2012.)
Re: Denno-denne spolu
(353x, alena, zo dňa 05.01.2012.)
Re: Denno-denne spolu
(331x, leria, zo dňa 06.01.2012.)
Re: Denno-denne spolu
(316x, Jara, zo dňa 06.01.2012.)
Re: Denno-denne spolu
(325x, Dagmar, zo dňa 06.01.2012.)
Som zúfalá, poraďte
(706x, Eva, zo dňa 07.06.2012.)
Re: Som zúfalá, poraďte
(343x, Dagmar, zo dňa 07.06.2012.)
Re: Som zúfalá, poraďte
(322x, Max, zo dňa 08.06.2012.)
Re: Som zúfalá, poraďte
(331x, ja, zo dňa 08.06.2012.)
Re: Som zúfalá, poraďte
(299x, Kačka, zo dňa 08.06.2012.)
Re: Som zúfalá, poraďte
(300x, rr, zo dňa 08.06.2012.)
Re: Som zúfalá, poraďte
(341x, JA, zo dňa 08.06.2012.)
Re: Som zúfalá, poraďte
(338x, Marta, zo dňa 08.06.2012.)
Re: Som zúfalá, poraďte
(333x, Daniela2, zo dňa 08.06.2012.)
Som zúfalá - dodatok
(512x, Eva, zo dňa 10.06.2012.)
Re: Som zúfalá - dodatok
(290x, Marta, zo dňa 10.06.2012.)
Re: Som zúfalá - dodatok
(306x, Gitka, zo dňa 10.06.2012.)
Re: Som zúfalá - dodatok
(271x, Ivet, zo dňa 10.06.2012.)
Re: Som zúfalá - dodatok
(277x, Veronika, zo dňa 11.06.2012.)
Re: Som zúfalá - dodatok
(406x, zuzana, zo dňa 11.06.2012.)
Re: Som zúfalá - dodatok
(350x, Kaja, zo dňa 11.06.2012.)
Re: Som zúfalá - dodatok
(285x, zuzana, zo dňa 14.06.2012.)
Re: Som zúfalá - dodatok
(320x, J, zo dňa 12.06.2012.)
Ako ďalej?
(360x, Eva, zo dňa 16.06.2012.)
Re: Ako ďalej?
(268x, Dagmar, zo dňa 16.06.2012.)
Re: Ako ďalej?
(291x, Marta, zo dňa 16.06.2012.)
Re: Ako ďalej?
(250x, Jara, zo dňa 16.06.2012.)
Re: Ako ďalej?
(286x, Gitka, zo dňa 16.06.2012.)
Re: Ako ďalej?
(275x, Daniela2, zo dňa 16.06.2012.)
Nikto nám zatiaľ nepomohol
(426x, Janka, zo dňa 16.10.2013.)
Re: Nikto nám zatiaľ nepomohol
(286x, Jara, zo dňa 17.10.2013.)
Re: Nikto nám zatiaľ nepomohol
(294x, Janka pre Jaru, zo dňa 17.10.2013.)
Re: Nikto nám zatiaľ nepomohol
(271x, Jara, zo dňa 17.10.2013.)
Re: Nikto nám zatiaľ nepomohol
(201x, Lu, zo dňa 17.10.2013.)
Re: Nikto nám zatiaľ nepomohol
(225x, Dagmar, zo dňa 17.10.2013.)
Re: Nikto nám zatiaľ nepomohol
(205x, Dagmar, zo dňa 17.10.2013.)
Re: Nikto nám zatiaľ nepomohol
(160x, peter, zo dňa 17.10.2013.)
Re: Nikto nám zatiaľ nepomohol
(203x, JA, zo dňa 17.10.2013.)
Re: Nikto nám zatiaľ nepomohol
(209x, JA, zo dňa 17.10.2013.)
Re: Nikto nám zatiaľ nepomohol
(259x, Krovak, zo dňa 17.10.2013.)
Re: Nikto nám zatiaľ nepomohol
(258x, Jara Krovakovi aj pre JA, zo dňa 17.10.2013.)
Re: Nikto nám zatiaľ nepomohol
(225x, Natalia, zo dňa 18.10.2013.)
Re: Som zúfalá
(346x, Dagmar, zo dňa 17.07.2011.)
Re: Som zúfalá
(340x, Max, zo dňa 17.07.2011.)
Re: Som zúfalá
(311x, Dagmar, zo dňa 17.07.2011.)
Re: Som zúfalá
(354x, Ivana, zo dňa 17.07.2011.)
Re: Som zúfalá
(302x, alice, zo dňa 20.07.2011.)
už nechce žiť
(376x, Margita, zo dňa 17.09.2011.)
Re: už nechce žiť
(349x, Katka, zo dňa 18.09.2011.)
nechcem ho stratiť
(501x, Janka, zo dňa 26.10.2011.)
Re: nechcem ho stratiť
(277x, Anna, zo dňa 26.10.2011.)
Re: nechcem ho stratiť
(298x, Max, zo dňa 26.10.2011.)
Re: nechcem ho stratiť
(277x, Anna, zo dňa 26.10.2011.)
Re: nechcem ho stratiť
(290x, Anna, zo dňa 26.10.2011.)
Re: nechcem ho stratiť
(282x, igor, zo dňa 27.10.2011.)
Re: nechcem ho stratiť
(264x, maria, zo dňa 28.10.2011.)
Re: nechcem ho stratiť
(293x, Iveta, zo dňa 27.10.2011.)
Re: nechcem ho stratiť
(269x, Kaja, zo dňa 29.10.2011.)
Bronchitída
(269x, Peter, zo dňa 17.07.2011)
Re: Bronchitída
(267x, Vlado, zo dňa 17.07.2011.)
vyvrtnuté koleno
(2343x, Janka, zo dňa 16.07.2011)
Re: vyvrtnuté koleno
(900x, kristina, zo dňa 16.07.2011.)
Re: vyvrtnuté koleno
(687x, alena, zo dňa 17.07.2011.)
neúplná erekcia, nemožnosť dosiahnuť orgazmus u mu
(379x, Peter, zo dňa 16.07.2011)
Re: neúplná erekcia, nemožnosť dosiahnuť orgazmus
(335x, Ján, zo dňa 18.07.2011.)
trhlinka pod vaginálnym otvorom
(269x, Hana, zo dňa 16.07.2011)
Re: trhlinka pod vaginálnym otvorom
(247x, Dagmar, zo dňa 17.07.2011.)
čudná bolesť rebier
(333x, Katka G., zo dňa 16.07.2011)
Re: čudná bolesť rebier
(289x, Jana38, zo dňa 16.07.2011.)
biely povlak na mandli
(974x, matúš, zo dňa 15.07.2011)
Re: biely povlak na mandli
(393x, Anna, zo dňa 15.07.2011.)
Re: biely povlak na mandli
(325x, matus, zo dňa 19.07.2011.)
natiahnute zapastie
(591x, Jana, zo dňa 15.07.2011)
Oblickove kamene
(576x, Anna, zo dňa 15.07.2011)
Re: Oblickove kamene
(274x, Dagmar, zo dňa 15.07.2011.)
Re: Oblickove kamene
(269x, Anna, zo dňa 15.07.2011.)
Re: Oblickove kamene
(232x, Dagmar, zo dňa 16.07.2011.)
Re: Oblickove kamene
(234x, jana, zo dňa 20.07.2011.)
strach z múch
(313x, zuzana, zo dňa 15.07.2011)
Donosiť len dievčatko alebo chlapčeka?
(400x, Lucia, zo dňa 15.07.2011)
Re: Donosiť len dievčatko alebo chlapčeka?
(330x, Ján, zo dňa 15.07.2011.)
Re: Donosiť len dievčatko alebo chlapčeka?
(297x, Lucia, zo dňa 15.07.2011.)
Re: Donosiť len dievčatko alebo chlapčeka?
(321x, Dagmar, zo dňa 15.07.2011.)
Re: Donosiť len dievčatko alebo chlapčeka?
(324x, Jana38, zo dňa 15.07.2011.)
Re: Donosiť len dievčatko alebo chlapčeka?
(316x, Dagmar Jane38, zo dňa 15.07.2011.)
Re: Donosiť len dievčatko alebo chlapčeka?
(285x, Jana38 - pre Dagmar, zo dňa 15.07.2011.)
Re: Donosiť len dievčatko alebo chlapčeka?
(210x, Dagmar, zo dňa 15.07.2011.)
Re: Donosiť len dievčatko alebo chlapčeka?
(231x, zuzka, zo dňa 15.07.2011.)
manžel
(361x, katarínka, zo dňa 15.07.2011)
Re: manžel
(301x, zuzana, zo dňa 15.07.2011.)
Re: manžel
(262x, Dagmar, zo dňa 17.07.2011.)
Spálená pokožka od slnka
(252x, Danka, zo dňa 15.07.2011)
Re: Spálená pokožka od slnka
(202x, ja20, zo dňa 15.07.2011.)
Re: Spálená pokožka od slnka
(218x, Ján, zo dňa 15.07.2011.)
Stale ospaly
(644x, PAVEL 1, zo dňa 15.07.2011)
Re: Stale ospaly
(364x, kristina, zo dňa 17.07.2011.)
Re: Stale ospaly
(380x, Vlado, zo dňa 15.07.2011.)
Re: Stale ospaly
(422x, Jana38, zo dňa 15.07.2011.)
Re: Stale ospaly
(396x, Vlado, zo dňa 15.07.2011.)
Re: Stale ospaly
(336x, jana, zo dňa 20.07.2011.)
Chronický zápal slepého čreva
(291x, Peter, zo dňa 15.07.2011)
Zvýšená hodnota Alkalickej fosfatázy z rozbozu kr
(350x, Martina, zo dňa 14.07.2011)
cerveny papier
(390x, kika, zo dňa 14.07.2011)
Re: cerveny papier
(198x, Slávka, zo dňa 15.07.2011.)
Giardia intestinalis - nález
(1399x, Rado , zo dňa 14.07.2011)
Re: Giardia intestinalis - nález
(688x, Jana38, zo dňa 15.07.2011.)
Re: Giardia intestinalis - nález
(505x, Slávka, zo dňa 15.07.2011.)
1 vajecnik a menzes po 21 dnoch
(301x, Simona, zo dňa 14.07.2011)
asi pruh
(479x, peter, zo dňa 13.07.2011)
Re: asi pruh
(406x, Ján, zo dňa 15.07.2011.)
Re: asi pruh
(326x, Andrea , zo dňa 20.07.2015.)
Re: asi pruh
(273x, Ján, zo dňa 20.07.2015.)
Re: asi pruh
(275x, Andrea, zo dňa 20.07.2015.)
Kutiky
(550x, Sara, zo dňa 13.07.2011)
Re: Kutiky
(367x, qwe, zo dňa 13.07.2011.)
Re: Kutiky
(348x, miril, zo dňa 13.07.2011.)
Re: Kutiky
(342x, jana, zo dňa 13.07.2011.)
Re: Kutiky
(329x, Max, zo dňa 14.07.2011.)
Re: Kutiky
(325x, Sara, zo dňa 14.07.2011.)
Re: Kutiky
(269x, Max, zo dňa 14.07.2011.)
Re: Kutiky
(282x, Daniela, zo dňa 15.07.2011.)
Re: Kutiky
(253x, Dagmar, zo dňa 16.07.2011.)
Herpes v tehotenstve?
(296x, Eva, zo dňa 13.07.2011)
Nedotvára sa oko
(234x, Anna, zo dňa 13.07.2011)
Re: Nedotvára sa oko
(218x, Vlado, zo dňa 13.07.2011.)
hysterektomia- tvrdé brucho
(712x, maria, zo dňa 13.07.2011)
Re: hysterektomia- tvrdé brucho
(437x, Luzzy, zo dňa 14.07.2011.)
osteopenie
(281x, Angela, zo dňa 13.07.2011)
Re: osteopenie
(175x, miril, zo dňa 13.07.2011.)
Dýchanie
(391x, fiiifiiika, zo dňa 12.07.2011)
Prosím poraďte:(Neustále problémy s trávením, nafu
(540x, lola, zo dňa 12.07.2011)
Re: Prosím poraďte:(Neustále problémy s trávením,
(352x, Zuza, zo dňa 13.07.2011.)
Helikobakter pylori - pre MUDr. Klucha
(440x, Ria, zo dňa 12.07.2011)
Re: Helikobakter pylori - pre MUDr. Klucha
(336x, miril, zo dňa 13.07.2011.)
Re: Helikobakter pylori - pre MUDr. Klucha
(375x, MUDr. Jozef Klucho-gastroenterológ, Nové Zámky, zo dňa 14.07.2011.)
zapal pluc - bronchopneumonia
(250x, danka, zo dňa 12.07.2011)
Re: zapal pluc - bronchopneumonia
(185x, Ján, zo dňa 13.07.2011.)
svrbenie v nohách
(267x, Dagmar Tomanová, zo dňa 12.07.2011)
Re: svrbenie v nohách
(207x, lola, zo dňa 12.07.2011.)
Re: svrbenie v nohách
(199x, lola, zo dňa 12.07.2011.)
osteoporoza+artroza
(393x, miril, zo dňa 12.07.2011)
Re: osteoporoza artroza
(305x, Jana38, zo dňa 12.07.2011.)
Re: osteoporoza artroza
(359x, miril, zo dňa 13.07.2011.)
rastlina Bolševník
(357x, Eva, zo dňa 12.07.2011)
Re: rastlina Bolševník
(292x, Max, zo dňa 12.07.2011.)
Re: rastlina Bolševník
(305x, Eva, zo dňa 12.07.2011.)
Re: rastlina Bolševník
(304x, Max, zo dňa 12.07.2011.)
Re: rastlina Bolševník
(290x, Max, zo dňa 12.07.2011.)
Re: rastlina Bolševník
(272x, Eva, zo dňa 13.07.2011.)
Kyslý detský pot
(593x, Marta Miklová, zo dňa 12.07.2011)
par sekund si necitim ruku
(675x, danca, zo dňa 12.07.2011)
Re: par sekund si necitim ruku
(543x, Eva, zo dňa 12.07.2011.)
Re: par sekund si necitim ruku
(567x, Max, zo dňa 12.07.2011.)
Re: par sekund si necitim ruku
(430x, Danca, zo dňa 12.07.2011.)
Re: par sekund si necitim ruku
(406x, Maja, zo dňa 12.07.2011.)
Re: par sekund si necitim ruku
(304x, hajka, zo dňa 13.07.2011.)
Re: par sekund si necitim ruku
(280x, Alena, zo dňa 12.07.2011.)
Re: par sekund si necitim ruku
(264x, Katka, zo dňa 12.07.2011.)
psychologicke centrum Terrapsy
(285x, Maja, zo dňa 11.07.2011)
Holenie
(413x, Petra, zo dňa 11.07.2011)
Re: Holenie
(331x, MM, zo dňa 12.07.2011.)
necitim sa dobre
(500x, Maria, zo dňa 11.07.2011)
Re: necitim sa dobre
(321x, lily, zo dňa 12.07.2011.)
Re: necitim sa dobre
(333x, Dagmar, zo dňa 11.07.2011.)
Re: necitim sa dobre
(297x, Nina, zo dňa 12.07.2011.)
zapal licneho nervu
(509x, slovacik, zo dňa 11.07.2011)
Re: zapal licneho nervu
(364x, Vlado, zo dňa 11.07.2011.)
Re: zapal licneho nervu
(327x, slovacik, zo dňa 11.07.2011.)
Re: zapal licneho nervu
(468x, Jana38, zo dňa 11.07.2011.)
Re: zapal licneho nervu
(385x, slovacik, zo dňa 11.07.2011.)
Re: zapal licneho nervu
(292x, Lilla, zo dňa 12.07.2011.)
Re: zapal licneho nervu
(323x, slovacik, zo dňa 12.07.2011.)
Re: zapal licneho nervu
(539x, Lilla, zo dňa 12.07.2011.)
Re: zapal licneho nervu
(364x, slovacik, zo dňa 12.07.2011.)
Re: zapal licneho nervu
(450x, Jana38, zo dňa 12.07.2011.)
Re: zapal licneho nervu
(282x, Jana38, zo dňa 12.07.2011.)
Re: zapal licneho nervu
(303x, Lilla, zo dňa 13.07.2011.)
Re: zapal licneho nervu
(283x, Slávka, zo dňa 13.07.2011.)
Re: zapal licneho nervu
(301x, slovacik, zo dňa 13.07.2011.)
klbna myška
(482x, Darinka, zo dňa 11.07.2011)
Re: klbna myška
(692x, Max, zo dňa 11.07.2011.)
poranený hrudník - prvá pomoc
(236x, Katka, zo dňa 11.07.2011)
Re: poranený hrudník - prvá pomoc
(226x, Max, zo dňa 11.07.2011.)
Tehotenský test
(295x, Jana, zo dňa 11.07.2011)
Re: Tehotenský test
(285x, Dagmar, zo dňa 11.07.2011.)
Re: Tehotenský test
(240x, Max, zo dňa 11.07.2011.)
Re: Tehotenský test
(214x, Jana, zo dňa 11.07.2011.)
Zvýšené androgény
(344x, Júlia, zo dňa 10.07.2011)
HAK-ako pokračovať?
(226x, Mirabella, zo dňa 09.07.2011)
Re: HAK-ako pokračovať?
(202x, Dagmar, zo dňa 10.07.2011.)
Re: HAK-ako pokračovať?
(185x, Mirabella, zo dňa 10.07.2011.)
nadmerné potenie
(411x, quasimodo, zo dňa 09.07.2011)
Re: nadmerné potenie
(396x, lily, zo dňa 10.07.2011.)
Re: nadmerné potenie
(317x, Ján, zo dňa 10.07.2011.)
Re: nadmerné potenie
(288x, quasimodo, zo dňa 10.07.2011.)
Alkohol
(480x, Lukáš, zo dňa 09.07.2011)
Re: Alkohol
(310x, Eva, zo dňa 09.07.2011.)
Re: Alkohol
(299x, Max, zo dňa 09.07.2011.)
Re: Alkohol
(250x, zuzana, zo dňa 12.07.2011.)
Natrhnutý konečník
(538x, Natália, zo dňa 09.07.2011)
Re: Natrhnutý konečník
(367x, Eva, zo dňa 09.07.2011.)
hemoroidy
(451x, Jana, zo dňa 09.07.2011)
Mononukleoza
(280x, Eva, zo dňa 09.07.2011)
Re: Mononukleoza
(213x, Slávka, zo dňa 09.07.2011.)
Pregnyl a ovulacia
(503x, Lenka, zo dňa 09.07.2011)
Hotemin
(1177x, Mimi, zo dňa 08.07.2011)
test na h.pylori - zo stolice alebo z krvi?
(423x, katarina53, zo dňa 08.07.2011)
hemoroid?
(509x, Jožo, zo dňa 08.07.2011)
Re: hemoroid?
(289x, Eva, zo dňa 08.07.2011.)
Re: hemoroid?
(326x, Ján, zo dňa 10.07.2011.)
Re: hemoroid?
(374x, Jožo, zo dňa 10.07.2011.)
Re: hemoroid?
(292x, Eva, zo dňa 11.07.2011.)
Re: hemoroid?
(326x, Ján, zo dňa 11.07.2011.)
Re: hemoroid?
(314x, eva, zo dňa 11.07.2011.)
hlava,brucho,nevolnosť
(304x, lucia, zo dňa 08.07.2011)
EKG
(295x, Jana, zo dňa 08.07.2011)
Re: EKG
(544x, medik, zo dňa 08.07.2011.)
Calmaben + Citalec + Spitomin
(880x, Jana, zo dňa 08.07.2011)
Re: Calmaben Citalec Spitomin
(502x, Nana, zo dňa 08.07.2011.)
Re: Calmaben Citalec Spitomin
(427x, Jana, zo dňa 08.07.2011.)
Re: Calmaben Citalec Spitomin
(1106x, Iveta, zo dňa 10.07.2011.)
Re: Calmaben Citalec Spitomin
(354x, Ján, zo dňa 10.07.2011.)
Strana č.
< späť
tam >