52094 otázok a 176341 odpovedí na 521 stranách.
(100 otázok na stranu)
Strana č.
< späť
tam >
Re:INVALIDNÝ DôCHODOK
(414x, LUBOMIR, zo dňa 22.10.2011)
Re: Re:INVALIDNÝ DôCHODOK
(336x, Jana38, zo dňa 22.10.2011.)
uzliny
(292x, Lucka, zo dňa 22.10.2011)
Re: uzliny
(237x, Ján, zo dňa 24.10.2011.)
Dcera ma infekciu?
(319x, Lucia, zo dňa 21.10.2011)
Re: Dcera ma infekciu?
(244x, jana, zo dňa 21.10.2011.)
Re: Dcera ma infekciu?
(228x, Lucia, zo dňa 21.10.2011.)
Re: Dcera ma infekciu?
(244x, Zuzka, zo dňa 21.10.2011.)
Re: Dcera ma infekciu?
(239x, Lucia, zo dňa 22.10.2011.)
Re: Dcera ma infekciu?
(202x, Zuzka, zo dňa 22.10.2011.)
Re: Dcera ma infekciu?
(228x, Jana, zo dňa 22.10.2011.)
Re: Dcera ma infekciu?
(167x, Lucia, zo dňa 22.10.2011.)
Re: Dcera ma infekciu?
(203x, Anna, zo dňa 22.10.2011.)
Nevyspatost
(361x, JURAJ, zo dňa 21.10.2011)
Re: Nevyspatost
(319x, Juraj, zo dňa 21.10.2011.)
neustúpny kašel
(335x, lucia, zo dňa 21.10.2011)
Re: neustúpny kašel
(228x, lucia, zo dňa 21.10.2011.)
Re: neustúpny kašel
(199x, Eva, zo dňa 21.10.2011.)
Re: neustúpny kašel
(182x, nika, zo dňa 22.10.2011.)
Re: neustúpny kašel
(228x, nika, zo dňa 22.10.2011.)
stres?
(354x, kamila, zo dňa 21.10.2011)
Nechuť na mäso v 6.tt. tehotenstva
(289x, Žaneta, zo dňa 21.10.2011)
Re: Nechuť na mäso v 6.tt. tehotenstva
(330x, Jana, zo dňa 21.10.2011.)
Re: Nechuť na mäso v 6.tt. tehotenstva
(259x, BB, zo dňa 21.10.2011.)
Re: Nechuť na mäso v 6.tt. tehotenstva
(345x, Andrea, zo dňa 23.10.2011.)
Re: Nechuť na mäso v 6.tt. tehotenstva
(286x, Jara, zo dňa 23.10.2011.)
(Ne)Cit v prste
(302x, Peter Sklár, zo dňa 20.10.2011)
EBIXA alzheimer
(376x, Angela, zo dňa 20.10.2011)
Re: EBIXA alzheimer
(467x, Juraj, zo dňa 21.10.2011.)
Re: EBIXA alzheimer
(296x, angela, zo dňa 03.11.2011.)
Mieškové varixy
(429x, Štefan, zo dňa 20.10.2011)
Re: Mieškové varixy
(286x, Ján, zo dňa 21.10.2011.)
mimocyklove krvacanie
(583x, julka, zo dňa 20.10.2011)
krvácanie mimo cyklu
(330x, Barbora, zo dňa 20.10.2011)
hermafrodit
(454x, nika, zo dňa 20.10.2011)
Re: hermafrodit
(368x, Max, zo dňa 20.10.2011.)
Re: hermafrodit
(247x, Nika, zo dňa 21.10.2011.)
Re: hermafrodit
(321x, maja, zo dňa 20.10.2011.)
Ranka? (Pre Maxa)
(822x, Jana, zo dňa 20.10.2011)
Re: Ranka? (Pre Maxa)
(498x, Max, zo dňa 20.10.2011.)
Re: Ranka? (Pre Maxa)
(456x, Jana, zo dňa 20.10.2011.)
Re: Ranka? (Pre Maxa)
(398x, kika, zo dňa 23.10.2011.)
Re: Ranka? (Pre Maxa)
(468x, Jana, zo dňa 21.10.2011.)
Re: Ranka? (Pre Maxa)
(368x, Max, zo dňa 23.10.2011.)
Opat pre Maxa, sory ze zas otravujem
(392x, Jana, zo dňa 25.10.2011.)
Re: Opat pre Maxa, sory ze zas otravujem
(381x, Max, zo dňa 25.10.2011.)
Re: Opat pre Maxa, sory ze zas otravujem
(482x, Jana, zo dňa 25.10.2011.)
Re: Opat pre Maxa, sory ze zas otravujem
(393x, Jana, zo dňa 25.10.2011.)
Re: Opat pre Maxa, sory ze zas otravujem
(410x, Max, zo dňa 25.10.2011.)
Re: Opat pre Maxa, sory ze zas otravujem
(423x, Jana, zo dňa 25.10.2011.)
Re:Reumatická aortálna insuficiencia.
(358x, Lubo, zo dňa 19.10.2011)
Yersinie - výsledok z krvi
(388x, magdy, zo dňa 19.10.2011)
Re: Yersinie - výsledok z krvi
(434x, jana38, zo dňa 19.10.2011.)
Krv po ejakulacii
(918x, Juraj, zo dňa 19.10.2011)
Re: Krv po ejakulacii
(542x, Ján, zo dňa 20.10.2011.)
maximalna hodnota NF
(429x, Darina, zo dňa 19.10.2011)
krv v stolici
(356x, simona, zo dňa 19.10.2011)
Re: krv v stolici
(291x, rr, zo dňa 19.10.2011.)
Re: krv v stolici
(247x, simona, zo dňa 19.10.2011.)
Re: krv v stolici
(259x, Jana38, zo dňa 19.10.2011.)
Re: krv v stolici
(324x, Diana, zo dňa 19.10.2011.)
Re: krv v stolici
(316x, simona, zo dňa 20.10.2011.)
Re: krv v stolici
(284x, rr, zo dňa 20.10.2011.)
Re: krv v stolici
(297x, simona, zo dňa 21.10.2011.)
Re: krv v stolici
(253x, rr, zo dňa 21.10.2011.)
Re: krv v stolici
(247x, Diana, zo dňa 21.10.2011.)
Re: krv v stolici
(279x, Diana, zo dňa 21.10.2011.)
Re: krv v stolici
(265x, simona, zo dňa 25.10.2011.)
Re: krv v stolici
(254x, Jara, zo dňa 25.10.2011.)
Rana po vybratí stehov
(354x, Lenka, zo dňa 18.10.2011)
Časte bolestivé močenie.
(341x, jozef.balko@satronet.sk, zo dňa 18.10.2011)
Re: Časte bolestivé močenie.
(233x, Anna, zo dňa 19.10.2011.)
Re: Časte bolestivé močenie.
(205x, Anna, zo dňa 19.10.2011.)
Hormonálna substitučná liečba
(304x, Katka, zo dňa 18.10.2011)
Re: Hormonálna substitučná liečba
(235x, Diana, zo dňa 19.10.2011.)
Re: Hormonálna substitučná liečba
(239x, Katka, zo dňa 19.10.2011.)
Re: Hormonálna substitučná liečba
(224x, Diana, zo dňa 19.10.2011.)
Re: Hormonálna substitučná liečba
(237x, Katka, zo dňa 19.10.2011.)
Re: Hormonálna substitučná liečba
(235x, EDUSAN - gynekológ-pôrodník, zo dňa 18.11.2011.)
poobedny spanok dietata
(410x, Martin, zo dňa 18.10.2011)
Re: poobedny spanok dietata
(316x, Jara, zo dňa 18.10.2011.)
Re: poobedny spanok dietata
(311x, Martin, zo dňa 18.10.2011.)
Re: poobedny spanok dietata
(252x, alena, zo dňa 18.10.2011.)
Re: poobedny spanok dietata
(236x, Jara, zo dňa 18.10.2011.)
Re: poobedny spanok dietata
(282x, Barbora, zo dňa 18.10.2011.)
Re: poobedny spanok dietata
(228x, Martin, zo dňa 18.10.2011.)
Re: poobedny spanok dietata
(215x, Barbora, zo dňa 18.10.2011.)
Indikačné obmedzenia liekov
(614x, Jana38,dúfam vo vyjadrenie aj Vlada,Juraja,..., zo dňa 17.10.2011)
Re: Indikačné obmedzenia liekov
(252x, Jana38, zo dňa 17.10.2011.)
Re: Indikačné obmedzenia liekov
(288x, Juraj, zo dňa 17.10.2011.)
Re: Indikačné obmedzenia liekov
(245x, Jana38-pre Juraj, zo dňa 17.10.2011.)
Ovulácia na 24 deň cyklu
(291x, Gitka, zo dňa 17.10.2011)
Re: Ovulácia na 24 deň cyklu
(211x, Diana, zo dňa 19.10.2011.)
Re: Ovulácia na 24 deň cyklu
(231x, Zuzka, zo dňa 19.10.2011.)
Re: Ovulácia na 24 deň cyklu
(236x, Zuzka, zo dňa 17.10.2011.)
napravana zlomenina a volna sadra
(623x, jana, zo dňa 17.10.2011)
dlhy menstruacny cyklus a tehotenstvo?
(332x, lenka, zo dňa 17.10.2011)
horka chut v ustach,nechutenstvo
(727x, LUDVIK, zo dňa 17.10.2011)
Re: horka chut v ustach,nechutenstvo
(480x, Jara, zo dňa 18.10.2011.)
Re: horka chut v ustach,nechutenstvo
(491x, Diana, zo dňa 19.10.2011.)
bolesti v prstoch na rukach v laktach mravencenie
(351x, silvia, zo dňa 16.10.2011)
3 roky zbytocna liecba
(358x, Boris789, zo dňa 16.10.2011)
Re: 3 roky zbytocna liecba
(346x, Juraj, zo dňa 16.10.2011.)
Re: 3 roky zbytocna liecba
(242x, Boris, zo dňa 22.10.2011.)
liečba štítnej žľazy
(456x, Hanka, zo dňa 15.10.2011)
Re: liečba štítnej žľazy
(425x, Hanka, zo dňa 06.11.2011.)
Re: liečba štítnej žľazy
(509x, Jozef, zo dňa 06.11.2011.)
Re: liečba štítnej žľazy
(346x, Hanka, zo dňa 07.11.2011.)
stolica pravidelne raz za 3-4 dni-normalne??
(850x, iveta, zo dňa 15.10.2011)
Re: stolica pravidelne raz za 3-4 dni-normalne??
(508x, Maya, zo dňa 16.10.2011.)
Re: stolica pravidelne raz za 3-4 dni-normalne??
(411x, Diana, zo dňa 19.10.2011.)
Re: stolica pravidelne raz za 3-4 dni-normalne??
(447x, Anna, zo dňa 19.10.2011.)
Re: stolica pravidelne raz za 3-4 dni-normalne??
(370x, Anna, zo dňa 19.10.2011.)
Re: stolica pravidelne raz za 3-4 dni-normalne??
(382x, Max, zo dňa 15.10.2011.)
Re: stolica pravidelne raz za 3-4 dni-normalne??
(355x, Anna, zo dňa 15.10.2011.)
Re: stolica pravidelne raz za 3-4 dni-normalne??
(344x, Anna, zo dňa 15.10.2011.)
Re: stolica pravidelne raz za 3-4 dni-normalne??
(348x, iva, zo dňa 16.10.2011.)
Re: stolica pravidelne raz za 3-4 dni-normalne??
(355x, Jara, zo dňa 17.10.2011.)
Re: stolica pravidelne raz za 3-4 dni-normalne??
(268x, iveta, zo dňa 22.10.2011.)
Re: stolica pravidelne raz za 3-4 dni-normalne??
(310x, iveta, zo dňa 22.10.2011.)
seknuté kríže
(364x, anton, zo dňa 15.10.2011)
Re: seknuté kríže
(552x, Ján, zo dňa 16.10.2011.)
Casta menstruacia (po 19 dnoch)
(875x, Simona, zo dňa 15.10.2011)
Re: Casta menstruacia (po 19 dnoch)
(444x, bea, zo dňa 17.10.2011.)
Re: Casta menstruacia (po 19 dnoch)
(401x, Anna, zo dňa 17.10.2011.)
Re: Casta menstruacia (po 19 dnoch)
(476x, EDUSAN - gynekológ-pôrodník, zo dňa 18.11.2011.)
Chlamýdia trachomatis
(471x, Gáborová Božena, zo dňa 15.10.2011)
utajenie problemu? ultrazvuk novorodenca
(459x, Slavomir, zo dňa 14.10.2011)
Re: utajenie problemu? ultrazvuk novorodenca
(354x, Eva, zo dňa 14.10.2011.)
Re: utajenie problemu? ultrazvuk novorodenca
(287x, Slavomir, zo dňa 14.10.2011.)
Re: utajenie problemu? ultrazvuk novorodenca
(313x, maja, zo dňa 15.10.2011.)
Re: utajenie problemu? ultrazvuk novorodenca
(355x, EDUSAN - gynekológ-pôrodník, zo dňa 18.11.2011.)
Kontraindikacie masaze
(254x, igor, zo dňa 14.10.2011)
Re: Kontraindikacie masaze
(234x, Kaja, zo dňa 14.10.2011.)
Re: Kontraindikacie masaze
(199x, igor, zo dňa 20.10.2011.)
Dlhotrvajuca bolest brucha, tlak v zaludku
(10426x, Alexander, zo dňa 14.10.2011)
Re: Dlhotrvajuca bolest brucha, tlak v zaludku
(3892x, Anna, zo dňa 14.10.2011.)
Re: Dlhotrvajuca bolest brucha, tlak v zaludku
(2479x, Alexander, zo dňa 14.10.2011.)
Re: Dlhotrvajuca bolest brucha, tlak v zaludku
(2291x, Lu, zo dňa 14.10.2011.)
Re: Dlhotrvajuca bolest brucha, tlak v zaludku
(1892x, Anna, zo dňa 14.10.2011.)
Re: Dlhotrvajuca bolest brucha, tlak v zaludku
(1739x, Alexander, zo dňa 14.10.2011.)
Re: Dlhotrvajuca bolest brucha, tlak v zaludku
(1514x, Anna, zo dňa 14.10.2011.)
Re: Dlhotrvajuca bolest brucha, tlak v zaludku
(1618x, Alexander, zo dňa 14.10.2011.)
Re: Dlhotrvajuca bolest brucha, tlak v zaludku
(1128x, Lu, zo dňa 14.10.2011.)
Re: Dlhotrvajuca bolest brucha, tlak v zaludku
(1187x, Alexander, zo dňa 16.11.2011.)
Re: Dlhotrvajuca bolest brucha, tlak v zaludku
(999x, Anna, zo dňa 17.11.2011.)
Re: Dlhotrvajuca bolest brucha, tlak v zaludku
(966x, Alexander, zo dňa 17.11.2011.)
Re: Dlhotrvajuca bolest brucha, tlak v zaludku
(858x, Anna, zo dňa 17.11.2011.)
Re: Dlhotrvajuca bolest brucha, tlak v zaludku
(943x, Alexander, zo dňa 17.11.2011.)
Re: Dlhotrvajuca bolest brucha, tlak v zaludku
(754x, Peter, zo dňa 15.01.2014.)
Kolko ste platili u homeopata?
(345x, zuzana, zo dňa 14.10.2011)
Re: Kolko ste platili u homeopata?
(220x, sima, zo dňa 21.10.2011.)
Re: Kolko ste platili u homeopata?
(231x, zoja, zo dňa 21.10.2011.)
Re: Kolko ste platili u homeopata?
(213x, Jana, zo dňa 21.10.2011.)
Re: Kolko ste platili u homeopata?
(179x, Jana, zo dňa 21.10.2011.)
Skleróza mutliplex a bolesť
(368x, Ján, zo dňa 13.10.2011)
Re: Skleróza mutliplex a bolesť
(317x, Juraj, zo dňa 13.10.2011.)
Re: Skleróza mutliplex a bolesť
(226x, Anna, zo dňa 13.10.2011.)
Re: Skleróza mutliplex a bolesť
(227x, Ján / poďakovanie, zo dňa 14.10.2011.)
silné bolesti
(1265x, Blanka, zo dňa 13.10.2011)
Re: silné bolesti
(475x, Lu, zo dňa 13.10.2011.)
Re: silné bolesti
(463x, Lu, zo dňa 13.10.2011.)
Re: silné bolesti
(425x, Blanka, zo dňa 13.10.2011.)
CT mozgu
(535x, Dominik, zo dňa 13.10.2011)
Re: CT mozgu
(273x, Jozef, zo dňa 13.10.2011.)
Re: CT mozgu
(280x, Dominik, zo dňa 13.10.2011.)
Re: CT mozgu
(295x, Jozef, zo dňa 13.10.2011.)
Re: CT mozgu
(421x, Zuzka, zo dňa 13.10.2011.)
ZUB-bolest aj po korenovej vyplni...(?)
(10046x, Matocka, zo dňa 13.10.2011)
Re: ZUB-bolest aj po korenovej vyplni...(?)
(5669x, Jozef, zo dňa 13.10.2011.)
Re: ZUB-bolest aj po korenovej vyplni...(?)
(3077x, Matocka, zo dňa 13.10.2011.)
Re: ZUB-bolest aj po korenovej vyplni...(?)
(3804x, Miichaela, zo dňa 19.10.2011.)
Re: ZUB-bolest aj po korenovej vyplni...(?)
(2776x, Juraj, zo dňa 19.10.2011.)
Re: ZUB-bolest aj po korenovej vyplni...(?)
(2955x, Eva, zo dňa 19.10.2011.)
Re: ZUB-bolest aj po korenovej vyplni...(?)
(3381x, Anna, zo dňa 19.10.2011.)
Uzkost v tehotenstve co robit
(361x, AA, zo dňa 13.10.2011)
Re: Uzkost v tehotenstve co robit
(336x, maja, zo dňa 13.10.2011.)
Re: Uzkost v tehotenstve co robit
(310x, AA, zo dňa 13.10.2011.)
Re: Uzkost v tehotenstve co robit
(239x, Kaja, zo dňa 13.10.2011.)
Re: Uzkost v tehotenstve co robit
(171x, BB, zo dňa 13.10.2011.)
Re: Uzkost v tehotenstve co robit
(234x, Martina, zo dňa 14.10.2011.)
ukrutné bolesti zubov už pár dní
(416x, Ľubomír, zo dňa 12.10.2011)
Re: ukrutné bolesti zubov už pár dní
(339x, Jozef, zo dňa 13.10.2011.)
vyrazky a zacervenanie okolo ust u 6r dietata
(379x, fibi, zo dňa 12.10.2011)
Re: vyrazky a zacervenanie okolo ust u 6r dietata
(258x, Jara, zo dňa 13.10.2011.)
Re: vyrazky a zacervenanie okolo ust u 6r dietata
(247x, fibi, zo dňa 13.10.2011.)
Pachnuci dych u 5-rocneho dietata
(295x, MM, zo dňa 12.10.2011)
Re: Pachnuci dych u 5-rocneho dietata
(197x, Anna, zo dňa 12.10.2011.)
Žáha - pažerák?
(365x, Tina, zo dňa 11.10.2011)
Re: Žáha - pažerák?
(292x, Jara, zo dňa 12.10.2011.)
Re: Žáha - pažerák?
(469x, Iva, zo dňa 12.10.2011.)
mums
(325x, tina, zo dňa 11.10.2011)
Re: mums
(298x, Ján, zo dňa 12.10.2011.)
vyskocena platnicka
(377x, Petronela, zo dňa 11.10.2011)
Re: vyskocena platnicka
(328x, EDUSAN - neurológ, zo dňa 11.10.2011.)
narkoza a antibiotika
(737x, Evča, zo dňa 11.10.2011)
Re: narkoza a antibiotika
(677x, Juraj, zo dňa 11.10.2011.)
Re: narkoza a antibiotika
(422x, Evča, zo dňa 12.10.2011.)
Svrbenie a výtok z uší.
(291x, Lubo, zo dňa 11.10.2011)
Re: Svrbenie a výtok z uší.
(214x, Juraj, zo dňa 11.10.2011.)
Skrížená séropozitivita
(248x, Ivica, zo dňa 11.10.2011)
Re: Skrížená séropozitivita
(213x, Juraj, zo dňa 11.10.2011.)
Mliecne zubky
(244x, Dada, zo dňa 10.10.2011)
Re: Mliecne zubky
(189x, Juraj, zo dňa 11.10.2011.)
Kreatinin
(276x, Jozef, zo dňa 10.10.2011)
Re: Kreatinin
(288x, Juraj, zo dňa 11.10.2011.)
Re: Kreatinin
(254x, medik, zo dňa 11.10.2011.)
Neokysličená krv?
(1006x, Mária, zo dňa 10.10.2011)
Re: Neokysličená krv?
(553x, medik, zo dňa 12.10.2011.)
Re: Neokysličená krv?
(512x, Juraj, zo dňa 11.10.2011.)
Svrbenie-stipanie stehna
(989x, Pavel, zo dňa 09.10.2011)
Re: Svrbenie-stipanie stehna
(593x, Juraj, zo dňa 11.10.2011.)
Re: Svrbenie-stipanie stehna
(572x, anna, zo dňa 12.10.2011.)
Roaccutan
(433x, Zuzana, zo dňa 09.10.2011)
Re: Roaccutan
(332x, Emma, zo dňa 11.10.2011.)
Re: Roaccutan
(244x, Emma, zo dňa 11.10.2011.)
Re: Roaccutan
(258x, Katka, zo dňa 11.10.2011.)
Re: Roaccutan
(197x, fibi, zo dňa 12.10.2011.)
Modranie úst
(2709x, Ivana, zo dňa 09.10.2011)
Re: Modranie úst
(1385x, Kaja, zo dňa 09.10.2011.)
Re: Modranie úst
(1231x, Ivana, zo dňa 10.10.2011.)
Re: Modranie úst
(995x, Jana38, zo dňa 16.10.2011.)
neurogenne črevo
(873x, majka, zo dňa 09.10.2011)
Re: neurogenne črevo
(421x, Juraj, zo dňa 11.10.2011.)
Re: neurogenne črevo
(443x, majka pre juraja, zo dňa 12.10.2011.)
Ovčie Kiahne
(328x, Renáta, zo dňa 08.10.2011)
močenie
(257x, lubica, zo dňa 08.10.2011)
Re: močenie
(179x, Max, zo dňa 08.10.2011.)
oneskorený menzes
(382x, lubica, zo dňa 08.10.2011)
prevoz
(305x, babu, zo dňa 08.10.2011)
Re: prevoz
(272x, zuzka, zo dňa 09.10.2011.)
HAK a antibiotiká spätne
(169x, Jana, zo dňa 08.10.2011)
Re: HAK a antibiotiká spätne
(177x, Juraj, zo dňa 11.10.2011.)
Odstránenie mandlí
(276x, Martina, zo dňa 08.10.2011)
Re: Odstránenie mandlí
(214x, ja20, zo dňa 09.10.2011.)
menštruácia po vysadení antikoncepcie
(348x, Mária, zo dňa 08.10.2011)
Re: menštruácia po vysadení antikoncepcie
(253x, Lu, zo dňa 08.10.2011.)
vraj angina, bohuzial asi nie je
(331x, peter , zo dňa 07.10.2011)
Re: vraj angina, bohuzial asi nie je
(272x, medik, zo dňa 07.10.2011.)
perineálna bolesť
(310x, anna, zo dňa 07.10.2011)
Re: perineálna bolesť
(255x, Dita, zo dňa 10.10.2011.)
Re: perineálna bolesť
(240x, anna, zo dňa 10.10.2011.)
Problémy s chrbticou
(856x, Anna, zo dňa 07.10.2011)
Re: Problémy s chrbticou
(452x, Jozef, zo dňa 07.10.2011.)
Hrozne noci s 2 rocnym chlapcom
(610x, Petra, zo dňa 07.10.2011)
Re: Hrozne noci s 2 rocnym chlapcom
(313x, Lu, zo dňa 09.10.2011.)
Re: Hrozne noci s 2 rocnym chlapcom
(278x, Petra, zo dňa 09.10.2011.)
Re: Hrozne noci s 2 rocnym chlapcom
(318x, Katarína, zo dňa 08.10.2011.)
Re: Hrozne noci s 2 rocnym chlapcom
(316x, Petra, zo dňa 09.10.2011.)
Re: Hrozne noci s 2 rocnym chlapcom
(320x, Eva, zo dňa 09.10.2011.)
Re: Hrozne noci s 2 rocnym chlapcom
(272x, Daniela2, zo dňa 03.11.2011.)
Re: Hrozne noci s 2 rocnym chlapcom
(245x, Anna, zo dňa 09.10.2011.)
Re: Hrozne noci s 2 rocnym chlapcom
(290x, Lu, zo dňa 09.10.2011.)
Re: Hrozne noci s 2 rocnym chlapcom
(288x, Petra, zo dňa 09.10.2011.)
Re: Hrozne noci s 2 rocnym chlapcom
(250x, aa, zo dňa 10.10.2011.)
Re: Hrozne noci s 2 rocnym chlapcom
(215x, Diana, zo dňa 12.10.2011.)
Re: Hrozne noci s 2 rocnym chlapcom
(321x, Margaréta, zo dňa 01.11.2011.)
Re: Hrozne noci s 2 rocnym chlapcom
(264x, Petra, zo dňa 01.11.2011.)
Re: Hrozne noci s 2 rocnym chlapcom
(203x, Silvia Z., zo dňa 02.11.2011.)
Depresia či závislosť
(491x, Kaššovicová Eva, zo dňa 07.10.2011)
Re: Depresia či závislosť
(354x, ., zo dňa 07.10.2011.)
Re: Depresia či závislosť
(242x, Marek754, zo dňa 27.11.2012.)
Re: Depresia či závislosť
(275x, Jozef, zo dňa 07.10.2011.)
Re: Depresia či závislosť
(213x, Jozef, zo dňa 27.11.2012.)
Chudnutie novorodenca
(615x, kajka30, zo dňa 06.10.2011)
Re: Chudnutie novorodenca
(394x, erika1975, zo dňa 07.10.2011.)
Re: Chudnutie novorodenca
(349x, kajka30, zo dňa 07.10.2011.)
Re: Chudnutie novorodenca
(296x, bea, zo dňa 07.10.2011.)
Re: Chudnutie novorodenca
(435x, Andrea, zo dňa 07.10.2011.)
neskutočné svrbenie a občasné palenie v pošve
(2888x, Martina, zo dňa 06.10.2011)
Re: neskutočné svrbenie a občasné palenie v pošve
(904x, lily, zo dňa 06.10.2011.)
Re: neskutočné svrbenie a občasné palenie v pošve
(728x, Martina, zo dňa 06.10.2011.)
Re: neskutočné svrbenie a občasné palenie v pošve
(590x, lily, zo dňa 07.10.2011.)
Re: neskutočné svrbenie a občasné palenie v pošve
(517x, Veronika, zo dňa 07.10.2011.)
Re: neskutočné svrbenie a občasné palenie v pošve
(488x, Martina, zo dňa 07.10.2011.)
Bolest pri sexe
(622x, Petka, zo dňa 13.10.2011.)
Re: Bolest pri sexe
(437x, Max, zo dňa 13.10.2011.)
Re: Bolest pri sexe
(436x, Petka, zo dňa 13.10.2011.)
Re: Bolest pri sexe
(390x, Max, zo dňa 13.10.2011.)
Re: Bolest pri sexe
(416x, Petka, zo dňa 13.10.2011.)
Re: Bolest pri sexe
(426x, Max, zo dňa 13.10.2011.)
bolest pri sexe.. Prosim!!! o pomoc
(464x, Petka, zo dňa 16.10.2011.)
Re: bolest pri sexe.. Prosim!!! o pomoc
(391x, Max, zo dňa 16.10.2011.)
Re: bolest pri sexe.. Prosim!!! o pomoc
(403x, Lu, zo dňa 17.10.2011.)
Re: bolest pri sexe.. Prosim!!! o pomoc
(377x, Petka, zo dňa 18.10.2011.)
Svrbenie a výtok v pošve
(651x, Nicolleta, zo dňa 23.10.2011.)
Re: neskutočné svrbenie a občasné palenie v pošve
(476x, BIBI, zo dňa 26.10.2011.)
Menzes ano či nie?
(350x, Zuzana, zo dňa 06.10.2011)
Re: Menzes ano či nie?
(318x, EDUSAN - gynekológ-pôrodník, zo dňa 18.11.2011.)
syndrom dráždivého čreva?
(315x, Ela, zo dňa 06.10.2011)
Re: syndrom dráždivého čreva?
(259x, Juraj, zo dňa 07.10.2011.)
ranky na malých pyskoch a pošve
(1986x, miša, zo dňa 06.10.2011)
Re: ranky na malých pyskoch a pošve
(1116x, Lily, zo dňa 06.10.2011.)
Re: ranky na malých pyskoch a pošve
(892x, Jara, zo dňa 06.10.2011.)
Estrozin
(340x, Katka, zo dňa 06.10.2011)
Zdurenina na krku
(390x, adrian, zo dňa 05.10.2011)
Re: Zdurenina na krku
(349x, Juraj, zo dňa 07.10.2011.)
Tetania
(831x, Jozef, zo dňa 05.10.2011)
Re: Tetania
(416x, Slávka, zo dňa 05.10.2011.)
Re: Tetania
(357x, Jozef, zo dňa 06.10.2011.)
Re: Tetania
(342x, Lu, zo dňa 05.10.2011.)
Re: Tetania
(313x, Jozef, zo dňa 06.10.2011.)
Re: Tetania
(322x, Jozef, zo dňa 07.10.2011.)
Re: Tetania
(296x, Jozef, zo dňa 10.10.2011.)
Re: Tetania
(496x, Dita, zo dňa 07.10.2011.)
Re: Tetania
(502x, Jozef, zo dňa 10.10.2011.)
Re: Tetania
(383x, Jara, zo dňa 11.10.2011.)
Re: Tetania
(393x, Jozef, zo dňa 11.10.2011.)
voda v kolene
(246x, ela, zo dňa 05.10.2011)
hysteroskopia
(444x, Eva, zo dňa 05.10.2011)
bolesti noziciek u dcerky
(315x, Andrea, zo dňa 05.10.2011)
Re: bolesti noziciek u dcerky
(260x, jana38, zo dňa 05.10.2011.)
Re: bolesti noziciek u dcerky
(248x, Andrea, zo dňa 05.10.2011.)
Re: bolesti noziciek u dcerky
(242x, Jana38, zo dňa 05.10.2011.)
Re: bolesti noziciek u dcerky
(217x, Andrea, zo dňa 05.10.2011.)
Re: bolesti noziciek u dcerky
(202x, Jara, zo dňa 05.10.2011.)
Re: bolesti noziciek u dcerky
(249x, alena, zo dňa 05.10.2011.)
Re: bolesti noziciek u dcerky
(212x, Andrea, zo dňa 07.10.2011.)
Re: bolesti noziciek u dcerky
(201x, Andrea, zo dňa 07.10.2011.)
buscopan a atb pre dieta
(208x, Romana, zo dňa 05.10.2011)
Re: buscopan a atb pre dieta
(186x, Slávka, zo dňa 05.10.2011.)
Re: buscopan a atb pre dieta
(205x, Romana, zo dňa 05.10.2011.)
Cukrovka, celiakia, laktózová intolerancia
(458x, Andrea, zo dňa 05.10.2011)
Re: Cukrovka, celiakia, laktózová intolerancia
(469x, Jozef, zo dňa 05.10.2011.)
Re: Cukrovka, celiakia, laktózová intolerancia
(352x, Andrea, zo dňa 05.10.2011.)
Re: Cukrovka, celiakia, laktózová intolerancia
(331x, Slávka, zo dňa 05.10.2011.)
Re: Cukrovka, celiakia, laktózová intolerancia
(293x, Lu, zo dňa 05.10.2011.)
QXCI - zázračný diagnostický prístroj?
(302x, katarina53, zo dňa 05.10.2011)
Re: QXCI - zázračný diagnostický prístroj?
(286x, katarina53, zo dňa 05.10.2011.)
lieková závislosť
(469x, Elena, zo dňa 04.10.2011)
Re: lieková závislosť
(510x, Juraj, zo dňa 07.10.2011.)
nemam ziadne spermie
(661x, ivan, zo dňa 04.10.2011)
Re: nemam ziadne spermie
(481x, Ján, zo dňa 05.10.2011.)
Re: nemam ziadne spermie
(385x, Ivan, zo dňa 08.10.2011.)
Re: nemam ziadne spermie
(388x, Ján, zo dňa 11.10.2011.)
bolesti v prstoch na rukach v laktach mravencenie
(328x, sasana, zo dňa 04.10.2011)
Re: bolesti v prstoch na rukach v laktach mravence
(268x, Lu, zo dňa 04.10.2011.)
stolica u 2 ročného chpalčeka
(230x, maja, zo dňa 04.10.2011)
Re: stolica u 2 ročného chpalčeka
(160x, Jara, zo dňa 04.10.2011.)
seborea
(399x, tinka, zo dňa 04.10.2011)
Re: seborea
(602x, Slávka, zo dňa 04.10.2011.)
Re: seborea
(398x, tinka, zo dňa 04.10.2011.)
Re: seborea
(330x, Slávka, zo dňa 04.10.2011.)
Invalidný dôchodok
(319x, Praznovský, zo dňa 04.10.2011)
Re: Invalidný dôchodok
(204x, Eva, zo dňa 04.10.2011.)
Re: Invalidný dôchodok
(209x, Eva, zo dňa 04.10.2011.)
Zužená prekožka
(376x, Zuzka, zo dňa 03.10.2011)
Re: Zužená prekožka
(364x, Ján, zo dňa 04.10.2011.)
Re: Zužená prekožka
(290x, Zuzka pre Janka, zo dňa 19.10.2011.)
Re: Zužená prekožka
(299x, Ján, zo dňa 20.10.2011.)
Re: Zužená prekožka
(273x, Zuzka pre Janka, zo dňa 20.10.2011.)
Mam čakať kym mi praskne cieva v hlave?
(11629x, Zuzka, zo dňa 03.10.2011)
Re: Mam čakať kym mi praskne cieva v hlave?
(4885x, medik, zo dňa 06.10.2011.)
Re: Mam čakať kym mi praskne cieva v hlave?
(3725x, Zuzka, zo dňa 06.10.2011.)
Re: Mam čakať kym mi praskne cieva v hlave?
(3851x, medik, zo dňa 06.10.2011.)
Re: Mam čakať kym mi praskne cieva v hlave?
(3280x, Zuzka, zo dňa 06.10.2011.)
trpnutie ruky
(362x, Erika, zo dňa 03.10.2011)
speriogram a antibiotiká?
(338x, Viva, zo dňa 03.10.2011)
HPV virus
(394x, Kaja, zo dňa 03.10.2011)
Re: HPV virus
(322x, katarina, zo dňa 03.10.2011.)
Re: HPV virus
(229x, Kaja, zo dňa 03.10.2011.)
Re: HPV virus
(309x, Anna, zo dňa 03.10.2011.)
Re: HPV virus
(197x, Kaja, zo dňa 04.10.2011.)
Sklerotizácia
(485x, Milena, zo dňa 03.10.2011)
Re: Sklerotizácia
(311x, Juraj, zo dňa 07.10.2011.)
Pomočovanie v noci u 5 r. dieťaťa
(332x, Jožka, zo dňa 03.10.2011)
Re: Pomočovanie v noci u 5 r. dieťaťa
(314x, Jara, zo dňa 03.10.2011.)
Re: Pomočovanie v noci u 5 r. dieťaťa
(257x, Jozka, zo dňa 04.10.2011.)
Re: Pomočovanie v noci u 5 r. dieťaťa
(209x, Jozka, zo dňa 04.10.2011.)
Re: Pomočovanie v noci u 5 r. dieťaťa
(269x, Jana38, zo dňa 04.10.2011.)
Re: Pomočovanie v noci u 5 r. dieťaťa
(246x, Jara, zo dňa 04.10.2011.)
Re: Pomočovanie v noci u 5 r. dieťaťa
(242x, Jana38-Jarke, zo dňa 04.10.2011.)
Re: Pomočovanie v noci u 5 r. dieťaťa
(238x, Slávka, zo dňa 04.10.2011.)
pri kýchaní sa ´´pocikám´´
(429x, ..., zo dňa 02.10.2011)
Re: pri kýchaní sa ´´pocikám´´
(341x, Evička, zo dňa 03.10.2011.)
Re: pri kýchaní sa ´´pocikám´´
(302x, ..., zo dňa 04.10.2011.)
Strana č.
< späť
tam >