52093 otázok a 176340 odpovedí na 521 stranách.
(100 otázok na stranu)
Strana č.
< späť
tam >
aky tlakomer kupit?
(591x, jana, zo dňa 23.03.2010)
Re: aky tlakomer kupit?
(335x, andrea, zo dňa 23.03.2010.)
Re: aky tlakomer kupit?
(347x, jana, zo dňa 23.03.2010.)
Re: aky tlakomer kupit?
(567x, Jana38, zo dňa 23.03.2010.)
Re: aky tlakomer kupit?
(266x, Daniela, zo dňa 23.03.2010.)
Re: aky tlakomer kupit?
(221x, Ivana, zo dňa 25.03.2010.)
Re: aky tlakomer kupit?
(276x, pegass, zo dňa 25.03.2010.)
Trpnutie lavej strany
(843x, M. , zo dňa 23.03.2010)
Re: Trpnutie lavej strany
(448x, M., zo dňa 23.03.2010.)
Re: Trpnutie lavej strany
(595x, EDUSAN - neurológ, zo dňa 23.03.2010.)
Re: Trpnutie lavej strany
(441x, M. pre Vlada, zo dňa 23.03.2010.)
Re: Trpnutie lavej strany
(657x, EDUSAN - neurológ, zo dňa 23.03.2010.)
Re: Trpnutie lavej strany
(433x, M. / poďakovanie, zo dňa 23.03.2010.)
Re: Trpnutie lavej strany
(1089x, K.pre Vlada, zo dňa 24.03.2010.)
Re: Trpnutie lavej strany
(662x, M., zo dňa 24.03.2010.)
Re: Trpnutie lavej strany
(257x, Monika, zo dňa 24.03.2010.)
Re: Trpnutie lavej strany
(447x, M., zo dňa 31.03.2010.)
Re: Trpnutie lavej strany
(616x, EDUSAN - neurológ, zo dňa 31.03.2010.)
Re: Trpnutie lavej strany
(514x, M. pre Vlada, zo dňa 31.03.2010.)
Re: Trpnutie lavej strany
(400x, EDUSAN - lekár, zo dňa 31.03.2010.)
Re: Trpnutie lavej strany
(403x, M. pre Vlada, zo dňa 01.04.2010.)
Re: Trpnutie lavej strany
(385x, M. pre Vlada doplnenie, zo dňa 21.09.2010.)
Trpnutie ruk po operacii karpalneho tunela
(437x, Zuzana, zo dňa 23.03.2010)
Re: Trpnutie ruk po operacii karpalneho tunela
(480x, EDUSAN - lekár, zo dňa 23.03.2010.)
problemy pri stolici
(323x, robert, zo dňa 22.03.2010)
Re: problemy pri stolici
(275x, Ján, zo dňa 23.03.2010.)
vypadavanie vlasov
(405x, fiiifiiika, zo dňa 22.03.2010)
Re: vypadavanie vlasov
(284x, maja, zo dňa 22.03.2010.)
Re: vypadavanie vlasov
(283x, Dušan, zo dňa 22.03.2010.)
Re: vypadavanie vlasov
(281x, Marta, zo dňa 24.03.2010.)
zlata zila v tehotenstve
(228x, janka, zo dňa 22.03.2010)
Re: zlata zila v tehotenstve
(286x, Viki, zo dňa 23.03.2010.)
Re: zlata zila v tehotenstve
(230x, janka, zo dňa 23.03.2010.)
Risperdal consta
(352x, Patrik, zo dňa 22.03.2010)
Re: Risperdal consta
(304x, Erin, zo dňa 22.03.2010.)
Re: Risperdal consta
(254x, ja, zo dňa 23.03.2010.)
Re: Risperdal consta
(274x, mm, zo dňa 23.03.2010.)
Re: Risperdal consta
(289x, EDUSAN - lekár, zo dňa 23.03.2010.)
Krvacanie v prvom trimestri - ako dlho?
(1364x, Ma*, zo dňa 22.03.2010)
Re: Krvacanie v prvom trimestri - ako dlho?
(726x, Erika B., zo dňa 24.03.2010.)
Re: Krvacanie v prvom trimestri - ako dlho?
(654x, Ma*, zo dňa 26.03.2010.)
Chrbtica
(1668x, zuzana, zo dňa 22.03.2010)
Re: Chrbtica
(680x, Lilla, zo dňa 23.03.2010.)
Re: Chrbtica
(663x, EDUSAN - neurológ, zo dňa 23.03.2010.)
Re: Chrbtica
(505x, Lilla, zo dňa 24.03.2010.)
Re: Chrbtica
(480x, Zuzana, zo dňa 24.03.2010.)
Re: Chrbtica
(487x, Lilla, zo dňa 25.03.2010.)
škvrny na nechtoch:
(253x, Marek, zo dňa 22.03.2010)
Re: škvrny na nechtoch:
(243x, dansan@post.sk, zo dňa 22.03.2010.)
Chrbtica
(550x, Iveta, zo dňa 22.03.2010)
problemy so spankom
(264x, jana, zo dňa 22.03.2010)
Re: problemy so spankom
(306x, mata, zo dňa 22.03.2010.)
Meskanie menzesu
(298x, Andrea, zo dňa 22.03.2010)
Re: Meskanie menzesu
(238x, Paulína, zo dňa 22.03.2010.)
Súrna prosba - darovanie krvi
(424x, Marta, zo dňa 22.03.2010)
CT vyšetrenie chrbtice
(843x, Mgr. Peter Petrezsil, zo dňa 22.03.2010)
Re: CT vyšetrenie chrbtice
(1500x, EDUSAN - neurológ, zo dňa 22.03.2010.)
zápal? bolesť vaječníka a výtok
(255x, maťa, zo dňa 22.03.2010)
Re: zápal? bolesť vaječníka a výtok
(214x, Paulína, zo dňa 22.03.2010.)
retinitis pigmentosa
(324x, roman paluch, zo dňa 21.03.2010)
Re: retinitis pigmentosa
(322x, Juraj, zo dňa 21.03.2010.)
pichanie podľavou lopatkou
(289x, Zuzana, zo dňa 21.03.2010)
Re: pichanie podľavou lopatkou
(239x, zuzka, zo dňa 21.03.2010.)
krivé zuby
(235x, Ivana, zo dňa 21.03.2010)
Re: krivé zuby
(205x, Jara, zo dňa 21.03.2010.)
laparoskopická hernioplastika
(334x, Peter, zo dňa 21.03.2010)
harmonický vestibulárny syndóm
(347x, miroslava, zo dňa 21.03.2010)
Re: harmonický vestibulárny syndóm
(333x, EDUSAN - lekár, zo dňa 21.03.2010.)
Mulitivitaminy Jamieson prenatal
(406x, Zuzka, zo dňa 21.03.2010)
Re: Mulitivitaminy Jamieson prenatal
(362x, Daniela2, zo dňa 21.03.2010.)
Re: Mulitivitaminy Jamieson prenatal
(305x, Naďa, zo dňa 21.03.2010.)
Re: Mulitivitaminy Jamieson prenatal
(351x, Daniela2, zo dňa 22.03.2010.)
Re: Mulitivitaminy Jamieson prenatal
(300x, Deni, zo dňa 21.03.2010.)
Re: Mulitivitaminy Jamieson prenatal
(316x, Erin, zo dňa 21.03.2010.)
vodna fajka
(345x, slovacik, zo dňa 20.03.2010)
Re: vodna fajka
(290x, Erin, zo dňa 21.03.2010.)
spálená pera
(1044x, Jara, zo dňa 20.03.2010)
Re: spálená pera
(529x, Dagmar, zo dňa 20.03.2010.)
Re: spálená pera
(421x, Jara, zo dňa 20.03.2010.)
Re: spálená pera
(470x, Dagmar pre Jaru, zo dňa 20.03.2010.)
Re: spálená pera
(645x, Jara, zo dňa 21.03.2010.)
Re: spálená pera
(605x, Jana38 pre Jaru a Dagmar, zo dňa 21.03.2010.)
Re: spálená pera
(771x, Jara, zo dňa 21.03.2010.)
Re: spálená pera
(240x, Ema, zo dňa 21.03.2010.)
Re: spálená pera
(242x, Jara, zo dňa 21.03.2010.)
Mirena a stale krvacanie
(679x, Irma, zo dňa 20.03.2010)
Re: Mirena a stale krvacanie
(370x, Slávka, zo dňa 20.03.2010.)
Re: Mirena a stale krvacanie
(1165x, Dagmar, zo dňa 21.03.2010.)
Re: Mirena a stale krvacanie
(627x, Irma, zo dňa 21.03.2010.)
Re: Mirena a stale krvacanie
(3137x, Dagmar, zo dňa 21.03.2010.)
Re: Mirena a stale krvacanie
(1062x, Irma, zo dňa 21.03.2010.)
Re: Mirena a stale krvacanie
(238x, Naďa pre Irmu, zo dňa 21.03.2010.)
Re: Mirena a stale krvacanie
(243x, Irma, zo dňa 21.03.2010.)
Srdce
(331x, Peter, zo dňa 20.03.2010)
Re: Srdce
(270x, Vlado, zo dňa 20.03.2010.)
Re: Srdce
(226x, Jara, zo dňa 20.03.2010.)
Ovulacia - sprievodne znaky
(509x, Danka, zo dňa 19.03.2010)
Re: Ovulacia - sprievodne znaky
(355x, Ema, zo dňa 19.03.2010.)
Kostrč a bolesti
(349x, Zuzana, zo dňa 19.03.2010)
Slabosť, závraty, pocity na odpadnutie
(2363x, Iveta, zo dňa 19.03.2010)
Re: Slabosť, závraty, pocity na odpadnutie
(875x, Naďa, zo dňa 19.03.2010.)
Re: Slabosť, závraty, pocity na odpadnutie
(737x, iveta, zo dňa 20.03.2010.)
Re: Slabosť, závraty, pocity na odpadnutie
(723x, Naďa, zo dňa 20.03.2010.)
Re: Slabosť, závraty, pocity na odpadnutie
(700x, Iveta, zo dňa 20.03.2010.)
Re: Slabosť, závraty, pocity na odpadnutie
(483x, Kaja, zo dňa 20.03.2010.)
Re: Slabosť, závraty, pocity na odpadnutie
(409x, iveta, zo dňa 21.03.2010.)
Únava
(648x, Ing. Janka Beniaková, zo dňa 19.03.2010)
Re: Únava
(343x, Marta, zo dňa 19.03.2010.)
Re: Únava
(344x, j, zo dňa 22.03.2010.)
Neskutocna unava
(679x, laura, zo dňa 19.03.2010)
Re: Neskutocna unava
(438x, Dagmar, zo dňa 19.03.2010.)
Re: Neskutocna unava
(320x, Jara, zo dňa 19.03.2010.)
Re: Neskutocna unava
(320x, Zuzana, zo dňa 20.03.2010.)
Re: Neskutocna unava
(200x, lubos, zo dňa 24.06.2010.)
Re: Neskutocna unava
(220x, anna(annegarde), zo dňa 25.06.2010.)
Re: Neskutocna unava
(253x, anna(annegarde), zo dňa 25.06.2010.)
speneny moc
(5042x, zelene, zo dňa 19.03.2010)
Re: speneny moc
(2233x, Dagmar, zo dňa 19.03.2010.)
Re: speneny moc
(1631x, Dušan pre Dagmar, zo dňa 19.03.2010.)
Re: speneny moc
(992x, Evita, zo dňa 28.04.2010.)
ovčie kiahne
(383x, Alena, zo dňa 19.03.2010)
Dvaja muzi - dilema
(656x, AN, zo dňa 19.03.2010)
Re: Dvaja muzi - dilema
(331x, Iva, zo dňa 19.03.2010.)
Re: Dvaja muzi - dilema
(298x, Ľuda pre AN, zo dňa 19.03.2010.)
Re: Dvaja muzi - dilema
(289x, AN, zo dňa 19.03.2010.)
Re: Dvaja muzi - dilema
(266x, Dagmar, zo dňa 19.03.2010.)
Re: Dvaja muzi - dilema
(158x, Markus, zo dňa 19.03.2010.)
Re: Dvaja muzi - dilema
(109x, alena, zo dňa 19.03.2010.)
Re: Dvaja muzi - dilema
(244x, zuzu, zo dňa 19.03.2010.)
Hemoroidy
(264x, Anka G., zo dňa 19.03.2010)
Re: Hemoroidy
(227x, Ján, zo dňa 19.03.2010.)
Odlupujuca sa pokozka vo vlasoch
(270x, Ema, zo dňa 18.03.2010)
Re: Odlupujuca sa pokozka vo vlasoch
(263x, Dana, zo dňa 19.03.2010.)
Re: Odlupujuca sa pokozka vo vlasoch
(272x, Ema, zo dňa 19.03.2010.)
Menzes... preco meska?
(324x, Majka, zo dňa 18.03.2010)
Re: Menzes... preco meska?
(261x, Dušan, zo dňa 18.03.2010.)
Re: Menzes... preco meska?
(269x, Majka, zo dňa 18.03.2010.)
Re: Menzes... preco meska?
(234x, Ema, zo dňa 18.03.2010.)
Re: Menzes... preco meska?
(197x, Dušan, zo dňa 18.03.2010.)
materske mlieko
(294x, danka28, zo dňa 18.03.2010)
Re: materske mlieko
(218x, Erin, zo dňa 18.03.2010.)
Re: materske mlieko
(179x, Nina, zo dňa 19.03.2010.)
Re: materske mlieko
(212x, michal, zo dňa 19.03.2010.)
Re: materske mlieko
(269x, Daniela2, zo dňa 19.03.2010.)
Re: materske mlieko
(163x, maminaE, zo dňa 19.03.2010.)
Re: materske mlieko
(206x, dzlubo, zo dňa 21.03.2010.)
Re: materske mlieko
(170x, Daniela2, zo dňa 21.03.2010.)
Bolesť ľavej strany hrudníka
(239x, PaliHa, zo dňa 18.03.2010)
Re: Bolesť ľavej strany hrudníka
(230x, K., zo dňa 20.03.2010.)
maličke červené výrastky
(279x, playboy, zo dňa 18.03.2010)
Re: maličke červené výrastky
(261x, Ján, zo dňa 19.03.2010.)
bolesti chrbtice
(1142x, Daniela Šmelková, zo dňa 18.03.2010)
Lieky a vyšetrenieEMG
(306x, Jana38, zo dňa 18.03.2010)
Re: Lieky a vyšetrenieEMG
(290x, zuzka Jane38, zo dňa 18.03.2010.)
Re: Lieky a vyšetrenieEMG
(271x, Jana38Zuzke, zo dňa 18.03.2010.)
Re: Lieky a vyšetrenieEMG
(275x, zuzka, zo dňa 18.03.2010.)
Uzlina
(357x, Veronika, zo dňa 18.03.2010)
hypotyreóza
(331x, Eva Cvečková, zo dňa 18.03.2010)
Prejedanie sa
(378x, NEMI, zo dňa 18.03.2010)
Re: Prejedanie sa
(265x, Dagmar, zo dňa 18.03.2010.)
snimatelny zubny strojcek
(272x, Viki, zo dňa 18.03.2010)
Dvojročná dcéra možno užila Cavinton
(256x, Dana - otázka pre Ivana, zo dňa 18.03.2010)
Re: Dvojročná dcéra možno užila Cavinton
(251x, zuzka pre Danu, zo dňa 18.03.2010.)
Re: Dvojročná dcéra možno užila Cavinton
(223x, alena, zo dňa 18.03.2010.)
Trhanie v oku
(752x, Eva, zo dňa 18.03.2010)
Re: Trhanie v oku
(1650x, EDUSAN - lekár, zo dňa 18.03.2010.)
Cernanie prstou od zlatych prstenov
(310x, Silvia, zo dňa 18.03.2010)
Re: Cernanie prstou od zlatych prstenov
(298x, EDUSAN - lekár, zo dňa 18.03.2010.)
ECT a mozgova kora
(304x, mata, zo dňa 18.03.2010)
Re: ECT a mozgova kora
(245x, Vlado, zo dňa 18.03.2010.)
Re: ECT a mozgova kora
(135x, bb, zo dňa 19.08.2011.)
Opuch hornej časti pravej nohy(v priemere -5,5 až
(306x, anamari, zo dňa 17.03.2010)
meteorizmus a užívanie antidepresív
(287x, Helena, zo dňa 17.03.2010)
Re: meteorizmus a užívanie antidepresív
(222x, Dagmar, zo dňa 17.03.2010.)
ENG vestibul.aparátu
(271x, erika, zo dňa 17.03.2010)
Podceňovanie seba samého
(373x, Erika, zo dňa 17.03.2010)
Re: Podceňovanie seba samého
(246x, Perla, zo dňa 17.03.2010.)
Re: Podceňovanie seba samého
(285x, lucia, zo dňa 18.03.2010.)
Hyperechogenny fokus
(702x, Lucia, zo dňa 17.03.2010)
Krvné testy - reumatizmus
(354x, Julia, zo dňa 17.03.2010)
Re: Krvné testy - reumatizmus
(515x, Ján, zo dňa 17.03.2010.)
Teplo v hlave...
(421x, Andreas, zo dňa 17.03.2010)
Re: Teplo v hlave...
(314x, alena, zo dňa 17.03.2010.)
Re: Teplo v hlave...
(398x, Nana, zo dňa 17.03.2010.)
Re: Teplo v hlave...
(369x, Andreas, zo dňa 17.03.2010.)
Re: Teplo v hlave...
(360x, Andreas, zo dňa 24.03.2010.)
Re: Teplo v hlave...
(361x, Lilla, zo dňa 24.03.2010.)
Re: Teplo v hlave...
(316x, Andreas, zo dňa 24.03.2010.)
Re: Teplo v hlave...
(375x, Lilla, zo dňa 24.03.2010.)
Problém s chrbticou
(267x, Martina, zo dňa 17.03.2010)
Re: Problém s chrbticou
(201x, K., zo dňa 18.03.2010.)
Nadváha alebo opuch v dolnej časti brucha
(321x, Olehg, zo dňa 17.03.2010)
calcifikáty a flebolity
(940x, Vlasta, zo dňa 16.03.2010)
menzes
(358x, Silvia, zo dňa 16.03.2010)
Re: menzes
(376x, Dušan, zo dňa 16.03.2010.)
Re: menzes
(382x, Tomáš, zo dňa 17.03.2010.)
Re: menzes
(317x, Dušan, zo dňa 17.03.2010.)
Re: menzes
(299x, Dagmar, zo dňa 17.03.2010.)
Re: menzes
(220x, Dušan-dodatok, zo dňa 16.03.2010.)
Re: menzes
(229x, Dagmar, zo dňa 16.03.2010.)
opuch horného očného viečka - mihalníc
(429x, Lenka Borbélyová, zo dňa 16.03.2010)
Re: opuch horného očného viečka - mihalníc
(2273x, EDUSAN - lekár, zo dňa 16.03.2010.)
orálny sex a herpes u muža
(501x, janka pre gynekologa, zo dňa 16.03.2010)
Re: orálny sex a herpes u muža
(453x, Dušan, zo dňa 16.03.2010.)
Re: orálny sex a herpes u muža
(378x, Dušan-dodatok, zo dňa 16.03.2010.)
Re: orálny sex a herpes u muža
(328x, Zuzu, zo dňa 16.03.2010.)
Re: orálny sex a herpes u muža
(303x, Dušan, zo dňa 16.03.2010.)
Re: orálny sex a herpes u muža
(239x, Dagmar, zo dňa 16.03.2010.)
Vyvrtnutý členok s následkom natrhnutejj šľachy
(324x, Evka, zo dňa 16.03.2010)
Bolesť ramena,ruky a trpnutie
(1305x, Simona, zo dňa 16.03.2010)
Re: Bolesť ramena,ruky a trpnutie
(623x, Julia, zo dňa 16.03.2010.)
Re: Bolesť ramena,ruky a trpnutie
(509x, Simona, zo dňa 16.03.2010.)
Re: Bolesť ramena,ruky a trpnutie
(523x, Julia, zo dňa 16.03.2010.)
Opuchnuté oči
(308x, Iveta Hatašová, zo dňa 16.03.2010)
hnedé fliačiky na nohach, 10 ročný chlapček ..
(260x, dada, zo dňa 16.03.2010)
Len diabetes,neuropatia=osteoartopatia ??
(302x, Jana38, zo dňa 16.03.2010)
Re: Len diabetes,neuropatia=osteoartopatia ??
(187x, Jana38, zo dňa 16.03.2010.)
Re: Len diabetes,neuropatia=osteoartopatia ??
(319x, EDUSAN - lekár, zo dňa 16.03.2010.)
Re: Len diabetes,neuropatia=osteoartopatia ??
(239x, Jana38,pre Vlada?, zo dňa 16.03.2010.)
Re: Len diabetes,neuropatia=osteoartopatia ??
(273x, EDUSAN - lekár, zo dňa 16.03.2010.)
Re: Len diabetes,neuropatia=osteoartopatia ??
(602x, Jana38-Vladovi, zo dňa 16.03.2010.)
Re: Len diabetes,neuropatia=osteoartopatia ??
(338x, zuzka, zo dňa 16.03.2010.)
Re: Len diabetes,neuropatia=osteoartopatia ??
(386x, Jana38,43-Zuzke,nedobrovolnej vŕbe:o), zo dňa 16.03.2010.)
subklinická hypotyreóza
(350x, Lubka, zo dňa 15.03.2010)
Re: subklinická hypotyreóza
(228x, Ema, zo dňa 15.03.2010.)
Re: subklinická hypotyreóza
(326x, Dagmar, zo dňa 15.03.2010.)
Re: subklinická hypotyreóza
(333x, Ema, zo dňa 16.03.2010.)
Re: subklinická hypotyreóza
(369x, Dagmar, zo dňa 16.03.2010.)
Re: subklinická hypotyreóza
(321x, Ema, zo dňa 17.03.2010.)
Re: subklinická hypotyreóza
(502x, Dagmar pre Emu, zo dňa 17.03.2010.)
uz nevladzem
(924x, to je jedno.., zo dňa 15.03.2010)
Re: uz nevladzem
(403x, maminaE, zo dňa 15.03.2010.)
Re: uz nevladzem
(313x, Pavel, zo dňa 15.03.2010.)
Re: uz nevladzem
(439x, to je jedno, zo dňa 15.03.2010.)
Re: uz nevladzem
(319x, Slávka, zo dňa 15.03.2010.)
Re: uz nevladzem
(299x, Dušan, zo dňa 15.03.2010.)
Re: uz nevladzem
(248x, kubík, zo dňa 15.03.2010.)
Re: uz nevladzem
(409x, karol, zo dňa 15.03.2010.)
Re: uz nevladzem
(290x, Marta, zo dňa 16.03.2010.)
Re: uz nevladzem
(346x, Nana, zo dňa 16.03.2010.)
Re: uz nevladzem
(303x, Jana38, zo dňa 16.03.2010.)
Re: uz nevladzem
(471x, Gitka, zo dňa 16.03.2010.)
Re: uz nevladzem
(375x, ta, ktorej je to uz jedno. Gitke, zo dňa 16.03.2010.)
Re: uz nevladzem
(347x, mm, zo dňa 16.03.2010.)
Re: uz nevladzem
(283x, Monika, zo dňa 16.03.2010.)
Re: uz nevladzem
(319x, Perla, zo dňa 16.03.2010.)
Diagnóza a recept
(270x, Jana38, zo dňa 15.03.2010)
Re: Diagnóza a recept
(246x, zuzka, zo dňa 15.03.2010.)
Re: Diagnóza a recept
(212x, Jana38-Zuzke, zo dňa 15.03.2010.)
Sebakritika, podcenovanie
(339x, Erika, zo dňa 15.03.2010)
stres-hormony-laska
(330x, gabika, zo dňa 15.03.2010)
Laparoskopická operácia slabinovej prietrže
(282x, Edo, zo dňa 14.03.2010)
....PANI doktorka !!!
(508x, winona, zo dňa 14.03.2010)
Re: ....PANI doktorka !!!
(348x, a, zo dňa 15.03.2010.)
Re: ....PANI doktorka !!!
(289x, Veronika, zo dňa 15.03.2010.)
Re: ....PANI doktorka !!!
(298x, maminaE, zo dňa 15.03.2010.)
Re: ....PANI doktorka !!!
(262x, Mamina, zo dňa 16.03.2010.)
Re: ....PANI doktorka !!!
(276x, M., zo dňa 16.03.2010.)
bolest zuba
(271x, slovacik, zo dňa 14.03.2010)
Re: bolest zuba
(172x, Jara, zo dňa 19.03.2010.)
nepríjemný pocit na oku
(257x, zuzana , zo dňa 14.03.2010)
Re: nepríjemný pocit na oku
(231x, zuzana, zo dňa 14.03.2010.)
Re: nepríjemný pocit na oku
(244x, nika, zo dňa 15.03.2010.)
Bolesť v ramen. šiji?
(343x, janka, zo dňa 14.03.2010)
Hyperandrogenizmus - liečba
(799x, Lucia, zo dňa 14.03.2010)
pravý semeník,spermovody-problémy
(1662x, ĽubomírSKr, zo dňa 14.03.2010)
Re: pravý semeník,spermovody-problémy
(701x, Jozef, zo dňa 14.03.2010.)
Re: pravý semeník,spermovody-problémy
(637x, milan, zo dňa 14.03.2010.)
Re: pravý semeník,spermovody-problémy
(667x, Jozef, zo dňa 14.03.2010.)
mimika tváre
(253x, peter, zo dňa 14.03.2010)
Re: mimika tváre
(273x, EDUSAN - neurológ, zo dňa 14.03.2010.)
Nočné tŕpnutie ucha a spánkovej časti
(504x, Zuzanka29, zo dňa 14.03.2010)
výbušný partner
(423x, zuzka, zo dňa 13.03.2010)
Re: výbušný partner
(331x, Ema, zo dňa 13.03.2010.)
CT vysetrenie a alergia
(198x, Viki, zo dňa 13.03.2010)
Re: CT vysetrenie a alergia
(204x, B., zo dňa 13.03.2010.)
Re: CT vysetrenie a alergia
(183x, Viki, zo dňa 13.03.2010.)
vyssia hodnota cukru
(330x, jana, zo dňa 13.03.2010)
Re: vyssia hodnota cukru
(301x, Eva, zo dňa 13.03.2010.)
Re: vyssia hodnota cukru
(249x, Veronika, zo dňa 17.03.2010.)
Re: vyssia hodnota cukru
(241x, zuzka, zo dňa 17.03.2010.)
bolesti brucha
(401x, Ingrid Demeterova, zo dňa 13.03.2010)
Re: bolesti brucha
(292x, gabca pre Ingrid, zo dňa 13.03.2010.)
zlatý stafylokok
(375x, mamička čakateľka, zo dňa 12.03.2010)
Re: zlatý stafylokok
(224x, Max, zo dňa 13.03.2010.)
Ticlopidin a tupá bolesť v nohách
(266x, PimpiYoYo, zo dňa 12.03.2010)
Re: Ticlopidin a tupá bolesť v nohách
(187x, EDUSAN - lekár, zo dňa 12.03.2010.)
Klimaktérium
(459x, Jana, zo dňa 12.03.2010)
Re: Klimaktérium
(410x, EDUSAN - lekár, zo dňa 12.03.2010.)
Bolesť krížov
(484x, Lucia, zo dňa 12.03.2010)
Re: Bolesť krížov
(455x, EDUSAN - lekár, zo dňa 12.03.2010.)
Re: Bolesť krížov
(283x, Lucia, zo dňa 12.03.2010.)
Ako sa prejaví prasknutie vredu žalúdka?
(1567x, majka - súrne, zo dňa 12.03.2010)
Re: Ako sa prejaví prasknutie vredu žalúdka?
(779x, Eva, zo dňa 12.03.2010.)
súrne - vred žalúdka
(509x, majka, zo dňa 13.03.2010.)
Re: súrne - vred žalúdka
(421x, Eva, zo dňa 13.03.2010.)
Re: súrne - vred žalúdka
(422x, majka, zo dňa 13.03.2010.)
Re: súrne - vred žalúdka
(392x, Eva, zo dňa 13.03.2010.)
Vyrážky
(277x, Nika, zo dňa 12.03.2010)
Re: Vyrážky
(247x, Ivana, zo dňa 12.03.2010.)
tehotna ?
(420x, jana, zo dňa 12.03.2010)
Re: tehotna ?
(128x, jana, zo dňa 12.03.2010.)
Re: tehotna ?
(217x, Max, zo dňa 12.03.2010.)
Re: tehotna ?
(251x, peto, zo dňa 12.03.2010.)
noduly pod pazou
(342x, barbara, zo dňa 12.03.2010)
tehotná
(382x, mária, zo dňa 12.03.2010)
Re: tehotná
(266x, Silvia, zo dňa 12.03.2010.)
Re: tehotná
(270x, Dušan pre všetkých, zo dňa 12.03.2010.)
Re: tehotná
(242x, Dušan, zo dňa 12.03.2010.)
Re: tehotná
(227x, Paulína, zo dňa 12.03.2010.)
Zvyšené hodnoty železa v krvi
(295x, Jana, zo dňa 12.03.2010)
Re: Zvyšené hodnoty železa v krvi
(243x, Dušan, zo dňa 12.03.2010.)
Re: Zvyšené hodnoty železa v krvi
(343x, Dušan-dodatok, zo dňa 12.03.2010.)
Re: Zvyšené hodnoty železa v krvi
(257x, jana, zo dňa 12.03.2010.)
uniflox aj do nosa?
(8153x, Marika, zo dňa 12.03.2010)
Re: uniflox aj do nosa?
(6050x, Jana, zo dňa 12.03.2010.)
krcna chrbtica
(701x, Resa , zo dňa 12.03.2010)
astma a pes
(355x, ZUZKA, zo dňa 11.03.2010)
Re: astma a pes
(353x, zuzana, zo dňa 12.03.2010.)
Re: astma a pes
(257x, ZUZKA, zo dňa 12.03.2010.)
Re: astma a pes
(232x, zuzana, zo dňa 12.03.2010.)
psík a astma
(200x, zuzka, zo dňa 03.04.2010.)
2 1/2 ročné dieťa - slabý otras mozgu?
(444x, Laura, zo dňa 11.03.2010)
Re: 2 1/2 ročné dieťa - slabý otras mozgu?
(291x, Vlado, zo dňa 11.03.2010.)
Re: 2 1/2 ročné dieťa - slabý otras mozgu?
(263x, slavka, zo dňa 11.03.2010.)
Re: 2 1/2 ročné dieťa - slabý otras mozgu?
(262x, Laura, zo dňa 12.03.2010.)
Re: 2 1/2 ročné dieťa - slabý otras mozgu?
(273x, Vlado, zo dňa 12.03.2010.)
Re: 2 1/2 ročné dieťa - slabý otras mozgu?
(266x, Laura, zo dňa 12.03.2010.)
Strana č.
< späť
tam >