Časová postupnosť 228436 príspevkov
(2285 strán, 100 otázok na stranu).
Strana č.
< späť
tam >
Re: Bolesti po vytrhnutí zuba osmičky
(240x, Mária, zo dňa 22.10.2013, číslo príspevku 242.297)
Re: Bolesti po vytrhnutí zuba osmičky
(220x, Dana, zo dňa 21.10.2013, číslo príspevku 242.295)
liek Isoptin
(613x, Monika, zo dňa 21.10.2013, číslo príspevku 242.294)
Re: Bolesti po vytrhnutí zuba osmičky
(231x, Daniela, zo dňa 21.10.2013, číslo príspevku 242.293)
Silnejsie krvacanie
(379x, Petra, zo dňa 21.10.2013, číslo príspevku 242.292)
Bolest v hrudi
(247x, Anonym, zo dňa 21.10.2013, číslo príspevku 242.291)
Problem so stolicou
(477x, Pavel, zo dňa 21.10.2013, číslo príspevku 242.290)
Re: Bolesti po vytrhnutí zuba osmičky
(281x, Dana, zo dňa 21.10.2013, číslo príspevku 242.289)
Re: Nespavosť
(264x, Krovak, zo dňa 21.10.2013, číslo príspevku 242.288)
Re: Dcére je stále zle (nevoľno)
(235x, Veronika, zo dňa 21.10.2013, číslo príspevku 242.287)
Re: Nespavosť
(222x, Krovak, zo dňa 20.10.2013, číslo príspevku 242.286)
Re: Kiahne
(192x, JA, zo dňa 19.10.2013, číslo príspevku 242.285)
Re: Dcére je stále zle (nevoľno)
(254x, doktor, zo dňa 19.10.2013, číslo príspevku 242.284)
Re: Nikto nám zatiaľ nepomohol
(221x, JA pre Janku, zo dňa 19.10.2013, číslo príspevku 242.283)
Re: Bolesti po vytrhnutí zuba osmičky
(280x, Daniela, zo dňa 19.10.2013, číslo príspevku 242.282)
Re: Nespavosť
(338x, Maja, zo dňa 19.10.2013, číslo príspevku 242.281)
Re: Intolerancia mlieka vyš. u gastroenterologa
(203x, Eva, zo dňa 19.10.2013, číslo príspevku 242.280)
Re: Nikto nám zatiaľ nepomohol
(230x, Dagmar, zo dňa 19.10.2013, číslo príspevku 242.279)
Re: Nespavosť
(298x, Krovak, zo dňa 19.10.2013, číslo príspevku 242.278)
Nespavosť
(300x, Maja, zo dňa 19.10.2013, číslo príspevku 242.277)
Re: Žlté dlane
(208x, Iveta, zo dňa 19.10.2013, číslo príspevku 242.276)
Re: Bolesti po vytrhnutí zuba osmičky
(265x, Dana, zo dňa 18.10.2013, číslo príspevku 242.275)
Re: Intolerancia mlieka vyš. u gastroenterologa
(261x, JA, zo dňa 18.10.2013, číslo príspevku 242.274)
Re: Rapídne zhoršenie pamäti .
(209x, Sharona, zo dňa 18.10.2013, číslo príspevku 242.273)
Re: Nikto nám zatiaľ nepomohol
(233x, Dagmar, zo dňa 18.10.2013, číslo príspevku 242.272)
Re: Nikto nám zatiaľ nepomohol
(225x, Natalia, zo dňa 18.10.2013, číslo príspevku 242.271)
Re: Rapídne zhoršenie pamäti .
(286x, Jara, zo dňa 18.10.2013, číslo príspevku 242.270)
Re: Nikto nám zatiaľ nepomohol
(212x, Jara, zo dňa 18.10.2013, číslo príspevku 242.269)
Re: Nikto nám zatiaľ nepomohol
(286x, Janka pre Sharonu, zo dňa 18.10.2013, číslo príspevku 242.268)
Re: Nikto nám zatiaľ nepomohol
(245x, Sharona, zo dňa 18.10.2013, číslo príspevku 242.267)
dierkované okuliare na zlepšenie zraku
(309x, Sharona, zo dňa 18.10.2013, číslo príspevku 242.266)
Re: Rapídne zhoršenie pamäti .
(250x, Sharona, zo dňa 18.10.2013, číslo príspevku 242.265)
Re: bolesť zápastia asi od pc myšky
(186x, Jara Danke, zo dňa 18.10.2013, číslo príspevku 242.264)
Re: bolesť zápastia asi od pc myšky
(185x, Pre Jarku, zo dňa 18.10.2013, číslo príspevku 242.263)
Re: Nikto nám zatiaľ nepomohol
(216x, Daniela2, zo dňa 18.10.2013, číslo príspevku 242.262)
Re: bolesť zápastia asi od pc myšky
(223x, jara, zo dňa 18.10.2013, číslo príspevku 242.261)
Re: bolesť zápastia asi od pc myšky
(223x, poz, zo dňa 17.10.2013, číslo príspevku 242.260)
Re: Intolerancia mlieka vyš. u gastroenterologa
(228x, s., zo dňa 17.10.2013, číslo príspevku 242.259)
Re: Bolesti po vytrhnutí zuba osmičky
(265x, Daniela, zo dňa 17.10.2013, číslo príspevku 242.258)
Re: Nikto nám zatiaľ nepomohol
(218x, Daniela, zo dňa 17.10.2013, číslo príspevku 242.257)
Re: Nikto nám zatiaľ nepomohol
(277x, JA, zo dňa 17.10.2013, číslo príspevku 242.256)
Re: bolesť zápastia asi od pc myšky
(173x, Pre jarku, zo dňa 17.10.2013, číslo príspevku 242.255)
Re: bolesť zápastia asi od pc myšky
(209x, Jara, zo dňa 17.10.2013, číslo príspevku 242.254)
Re: Nikto nám zatiaľ nepomohol
(258x, Jara Krovakovi aj pre JA, zo dňa 17.10.2013, číslo príspevku 242.253)
Re: bolesť zápastia asi od pc myšky
(208x, pre Jarku, zo dňa 17.10.2013, číslo príspevku 242.252)
Re: Nikto nám zatiaľ nepomohol
(259x, Krovak, zo dňa 17.10.2013, číslo príspevku 242.251)
Re: Nikto nám zatiaľ nepomohol
(209x, JA, zo dňa 17.10.2013, číslo príspevku 242.250)
Re: bolesť zápastia asi od pc myšky
(211x, Krovak, zo dňa 17.10.2013, číslo príspevku 242.249)
Re: Kiahne
(221x, krovak, zo dňa 17.10.2013, číslo príspevku 242.248)
Re: bolesť zápastia asi od pc myšky
(198x, Jara Dane, zo dňa 17.10.2013, číslo príspevku 242.247)
Re: Kiahne
(221x, JA, zo dňa 17.10.2013, číslo príspevku 242.246)
Re: bolesť zápastia asi od pc myšky
(269x, Jara, zo dňa 17.10.2013, číslo príspevku 242.245)
Re: Kiahne
(224x, alena, zo dňa 17.10.2013, číslo príspevku 242.244)
Re: Nikto nám zatiaľ nepomohol
(215x, Dagmar, zo dňa 17.10.2013, číslo príspevku 242.243)
Re: Nikto nám zatiaľ nepomohol
(225x, Dagmar, zo dňa 17.10.2013, číslo príspevku 242.242)
Re: bolesť zápastia asi od pc myšky
(229x, Krovak, zo dňa 17.10.2013, číslo príspevku 242.241)
Re: Bolesti po vytrhnutí zuba osmičky
(270x, Mária, zo dňa 17.10.2013, číslo príspevku 242.240)
Re: Bolesti po vytrhnutí zuba osmičky
(369x, Ján, zo dňa 17.10.2013, číslo príspevku 242.238)
Bolesti po vytrhnutí zuba osmičky
(484x, Mária, zo dňa 17.10.2013, číslo príspevku 242.237)
Re: Kiahne
(202x, JA, zo dňa 17.10.2013, číslo príspevku 242.236)
Re: Nikto nám zatiaľ nepomohol
(203x, JA, zo dňa 17.10.2013, číslo príspevku 242.235)
bolesť zápastia asi od pc myšky
(275x, Dana, zo dňa 17.10.2013, číslo príspevku 242.234)
Re: Nikto nám zatiaľ nepomohol
(160x, peter, zo dňa 17.10.2013, číslo príspevku 242.233)
Re: Nikto nám zatiaľ nepomohol
(201x, Lu, zo dňa 17.10.2013, číslo príspevku 242.232)
Re: Nikto nám zatiaľ nepomohol
(251x, Janka pre Jaru, zo dňa 17.10.2013, číslo príspevku 242.231)
Re: Nikto nám zatiaľ nepomohol
(271x, Jara, zo dňa 17.10.2013, číslo príspevku 242.230)
Re: Nikto nám zatiaľ nepomohol
(294x, Janka pre Jaru, zo dňa 17.10.2013, číslo príspevku 242.229)
Re: kortikoidna mast do posvy???
(464x, Dagmar pre Miroslavu, zo dňa 17.10.2013, číslo príspevku 242.228)
Re: Nikto nám zatiaľ nepomohol
(205x, Dagmar, zo dňa 17.10.2013, číslo príspevku 242.227)
Re: Nikto nám zatiaľ nepomohol
(286x, Jara, zo dňa 17.10.2013, číslo príspevku 242.226)
Intolerancia mlieka vyš. u gastroenterologa
(281x, S., zo dňa 16.10.2013, číslo príspevku 242.225)
Nikto nám zatiaľ nepomohol
(426x, Janka, zo dňa 16.10.2013, číslo príspevku 242.224)
Re: Je oralny sex bezpecny?
(385x, Jano, zo dňa 16.10.2013, číslo príspevku 242.223)
Re: Je oralny sex bezpecny?
(356x, Ján, zo dňa 16.10.2013, číslo príspevku 242.222)
Je oralny sex bezpecny?
(449x, Jano, zo dňa 16.10.2013, číslo príspevku 242.221)
Re: Dcére je stále zle (nevoľno)
(216x, Veronika, zo dňa 16.10.2013, číslo príspevku 242.220)
Nechty
(306x, Erika, zo dňa 16.10.2013, číslo príspevku 242.219)
Re: Dcére je stále zle (nevoľno)
(222x, Jozef, zo dňa 16.10.2013, číslo príspevku 242.218)
Re: Dcére je stále zle (nevoľno)
(254x, Jara pre Veroniku, zo dňa 16.10.2013, číslo príspevku 242.217)
Re: Asi klimakterické ťažkosti
(318x, Jara, zo dňa 16.10.2013, číslo príspevku 242.215)
Re: Kiahne
(201x, JA, zo dňa 16.10.2013, číslo príspevku 242.214)
Re: Dcére je stále zle (nevoľno)
(223x, JA, zo dňa 16.10.2013, číslo príspevku 242.213)
Re: Kiahne
(184x, Daniela, zo dňa 16.10.2013, číslo príspevku 242.212)
Krv v moči
(351x, Veronika, zo dňa 16.10.2013, číslo príspevku 242.211)
Re: Kiahne
(254x, JA, zo dňa 16.10.2013, číslo príspevku 242.210)
Môžem skúsiť vacushape?
(318x, Zuzana, zo dňa 16.10.2013, číslo príspevku 242.209)
Re: Dcére je stále zle (nevoľno)
(234x, Daniela, zo dňa 16.10.2013, číslo príspevku 242.208)
Re: Dcére je stále zle (nevoľno)
(240x, Krovak, zo dňa 16.10.2013, číslo príspevku 242.207)
Re: Dcére je stále zle (nevoľno)
(269x, Veronika, zo dňa 16.10.2013, číslo príspevku 242.206)
Re: Kiahne
(329x, alena, zo dňa 16.10.2013, číslo príspevku 242.205)
Re: Kiahne
(210x, JA, zo dňa 16.10.2013, číslo príspevku 242.204)
Re: Kiahne
(225x, alena, zo dňa 15.10.2013, číslo príspevku 242.203)
Kiahne
(256x, JA, zo dňa 15.10.2013, číslo príspevku 242.202)
Re: kolonoskopia?
(218x, s., zo dňa 15.10.2013, číslo príspevku 242.201)
Re: Dcére je stále zle (nevoľno)
(298x, s., zo dňa 15.10.2013, číslo príspevku 242.200)
Re: Dcére je stále zle (nevoľno)
(272x, Veronika, zo dňa 15.10.2013, číslo príspevku 242.199)
Re: Dcére je stále zle (nevoľno)
(291x, Krovak, zo dňa 15.10.2013, číslo príspevku 242.198)
Re: Dcére je stále zle (nevoľno)
(304x, Veronika, zo dňa 15.10.2013, číslo príspevku 242.197)
Re: Dcére je stále zle (nevoľno)
(315x, Krovak, zo dňa 15.10.2013, číslo príspevku 242.196)
Asi klimakterické ťažkosti
(353x, Natália, zo dňa 15.10.2013, číslo príspevku 242.195)
Strana č.
< späť
tam >