Odpovedal:
Max
|
Re: panenská blana
(číslo príspevku 18.812,
zo dňa 29.05.2003.
videné 1413x)
ODPOVEDAŤ
/
Predchádzajúci príspevok
|
|
Text príspevku číslo 18812:
Milá anna. Nie som lekár, ale mám podobnú skúsenosť ako Vy (z druhej strany - pochopiteľne). Po neúspešnej penetrácii panny mi dokonca na žaludi ostal taký červený kruh - dosť dlho sa mi to hojilo:)
Už už sme s partnerkou zvažovali chirurgické riešenie - ale potom nastal v mojom živote zvrat...
Kedysi dávno som to sem už písal, takže budem citovať sám seba.
Postup pri deflorácii:
"...chodte do lekarne, alebo do sex-shopu a kupte si lubrikacny gel, najlepsie so znecitlivujucim ucinkom... ...podla mna je to jedina moznost, ako zmiernit bolest pri 1. pohl. styku. Tie keci, ze partner musi byt nezni ani nepocuvajte - ak partner poriadne nepritlaci ihned, tak to bude dlhotrvajuce trapenie. ..gel pred pouzitim zohrejte - subjektivne sa pri izbovej teplote pocituje ako studeny..."
Anna, rád by som zdôraznil sloveso "pritlačiť" - tento akt vyžaduje isté množstvo násilia a - rýchlosť. Je to ako strhnúť náplasť z chlpatej ruky - ak sa to robí pomaly a šetrne, je to spojené s bolesťou:-)
Ďalšie tipy odo mňa: dllllhá predohra (hlavne ak nemáte lubrikant) a v prípade, ak partner nie je schopný spomínaného násilia odporúčam polohu muž na lopatky a žena neňho obkročmo (na koníka). Gravitácia môže byť veľká pomoc.
PS: v prípade chirurgického riešenia nevidím dôvod na hospitalizáciu - a ako som sa presvedčil, v panenskej blane je minimum nervových zakončení (skúste sa do nej štipnúť) takže predpokladám, že by to nemalo ani bolieť.
|
|
|